Busko Zdrój
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu tylko weekendowy ale bardzo udany, Hotel usytuowany blisko parku zdrojowego, sama miejscowość bardzo spokojna. Pokój dla czterech osób nie za duży,łóżko małżeńskie i rozkładana sofa twarda, nie wygodna.W pokoju czajnik,herbata i kawa . Bardzo smaczne śniadania, dania na ciepło np. jajecznica z kurkami,omlet na słodko lub z warzywami czy jajka na miękko lub twardo przygotowywane na życzenie. Pasty , pasztety i wędlina pieczona super, bardzo dobra kawa. Spa kameralne . Hotel godny polecenia

Dziękujemy, Mag391
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem w hotelu na tygodniowym pobycie leczniczym na przełomie lipca i sierpnia b.r. Zakwaterowano nas w małym pokoju na poddaszu Podróżnik niestety bez balkonu, zamiana nie wchodziła w grę.Po zabiegach sporo czasu spędza się w pokoju latem potrzebny jest balkon i możliwość wysuszenia ręczników, stroju itp.Ten pokój kwalifikuje się raczej na krótki pobyt...Warto to przemyśleć...
Co dobrego??? Wszystko inne.Rzeczywiści potraktowano nas "całościowo".Lekarz już w dniu przyjazdu,mimo,ze niedziela,wybór zabiegów.Rano gimnastyka jakiej nie znam,byłam nią zachwycona,troska rehabilitantów o każdego z nas a przede wszystkim o nasz kręgosłup-na odjazd dostałam konspekt i...ćwiczę codziennie.A teraz kilka słów o kuchni.Moim zdaniem pracują tam ludzie,którzy kochają gotować i to jak...pycha.Nie wierzcie tym,którzy narzekają na mały wybór.Po ciepłym daniu do wyboru jest zawsze szwedzki stół,uzupełniany w trakcje posiłku.Bardzo sympatyczna obsługa,dziękuje im Wszystkim!! Zabiegi ,masaże,kąpiele zawsze przyszedłeś w porę,witany z uśmiechem.Wysoka kultura i ludzie kontaktowi,zadowoleni ze swojej pracy.Świetnym dodatkiem jest dostępność do spa,kameralnym,ale wybór spory do 22.00.Miejsce to polecam, przekonajcie się sami, My wyjechaliśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój Podróżnik mały bez balkonu 3 piętro, było cicho ,jest winda,klimatyzacja
Dziękujemy, ryn2018
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony kilka minut spacerkiem od parku zdrojowego, przy ulicy. Przede wszystkim charakteryzuje go nietypowy wygląd pokoi, który bardzo przypadł nam do gustu (spaliśmy w pokoju Absolut). Pokój przestronny, świetnie zorganizowany (osobna alkowa na dodatkowe łóżko, stolik z krzesłami przed telewizorem), czysty i elegancki. Pokój oferuje wyżywienie w dość nietypowym wydaniu. Jedzenie "eko" z serwowanymi zupkami (np. kasza jaglana z świeżymi owocami), smacznymi wędlinami i przepyszną kawą - dla mnie było super. Elegancka strefa SPA z fajnym jacuzzi oraz rewelacyjną sauną ziołową. Obsługa miła i kompetentna. Jedyny mały minus to brak "czegokolwiek" dla dzieci, ale po prostu nie jest to hotel dedykowany dla rodzin z dziećmi. Mimo wszystko POLECAM.

Dziękujemy, MarcinK228
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Hotel położony jest przy drodze wyjazdowej z Buska, w oddaleniu od centrum. Nie jest to jednak problem, bo spacer zajmuje 10-15 minut. Hotel ma pięknie i bardzo oryginalnie urządzone pokoje. Są niepowtarzalne i bardzo estetyczne. Warunki pobyt dobre. Śniadania smaczne i obfite. Wydaje się, że restauracja jest zbyt mała do ilości pokoi, czasem trzeba poczekać. Strefa spa na ocenę dobrą. Miła obsługa i pomocna, kiedy jest to potrzebne. Pobyt zaliczam do udanych. polecam hotel.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Hotel położony na obrzeżach Buska - Zdroju, w zasadzie w miejscowości Zbludowice. Do parku zdrojowego jest jakieś 10 minut spacerem. Hotel posiada różnorako urządzone pokoje. Nam przydzielono na pobyy weekendowy "tajemnice alkowy". Sam pokój umieszczony na najwyższej kondygnacji był ciekawie urządzony, aczkolwiek skosy dawały znać o sobie, szczególnie nad łóżkiem i w łazience, gdzie lustro było zdecydowanie za nisko umiejscowione. Duży plus co do jakości posiłków, kolacja, śniadanie z potrawami "fit" było naprawdę bardzo dobre i zdrowe.
SPA posiada różne sauny, jacuzzi oraz gabinety masażu. Skorzystałem z klasycznego masażu pleców, pan masażysta o dość mocnym dotyku, który dawał znać o sobie. Rzekłbym, że trochę przesadzał z uciskiem.
Duży plus za obsługę w recepcji, SPA i w restauracji. Generalnie polecam z czystym sumieniem ten hotel.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, nikodeml333