Busko Zdrój

“Domowe jedzenie”
Sloneczne BISTRO — recenzja

Sloneczne BISTRO
Nr 1 wśród 25 Restauracje (Busko Zdrój)
Opis: Witam serdecznie w "Słonecznym Bistro". To miejsce stworzyłam, aby podzielić się z Państwem smakami kuchni tradycyjnej, domowej i regionalnej. Zapraszam również do odkrycia smaków mniej znanych i posmakowania różnych rodzajów wina.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie prawie jak u mamy - domowa kuchnia. Oznacza to, że w sezonie lub w weekendy pewnych potraw może zabraknąć - tak też było w naszym wypadku. Na szczęście wybór dobrych dań jest spory i każdy z nas wybrał coś dobrego.

Szczególnie smakowały nam pierogi domowej roboty, w tym danie reklamowane jako lokalne: pierogi z kurkami i wołowiną (15 zł). Zresztą inne pierogi równie dobre, a według części osób z naszej grupy, nawet lepsze.

Dziękujemy, Michal K

Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, świeże i domowe. Polecam na obiad z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, ma_gorzataw484
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Wszystko jak u Mamy. Pyszne jedzenie, miła obsługa, porcje dokładnie takie jak trzeba. Polecam gorąco.

Dziękujemy, Urszula Z
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Jedzenie świeże, smaczne i domowe. Polecam pierogi i zupę szpinakową. Właścicielka dba nie tylko o dobre jedzenie, ale i dobry nastrój gości. Potrawy wjeżdżają zgodnie z zasadami: dla wszystkich zupy, dla wszystkich drugie dania. Nikt głodny, nikomu nie patrzy się z zadrościsz w talerz. Chyba ze nie zamówił zupy Świeże, gorące. Jak zapewnia właścicielka -przygotowywane na bieżąco. Polecam.

1  Dziękujemy, PADDIEtheNINJA
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W sobotnie popołudnie zawitaliśmy do Słonecznego Bistro. Zamówiliśmy dwie pomidorówki z makaronem i od razu wyczuwalny jest smak pomidorów, a nie z kostki. Jako drugie danie serwowane były grillowana pierś z kurczaka z podgrzybkami i sola z szpinakiem. Dobry smak i świeżość dań zadowoli każdego gościa. Polecamy!

Dziękujemy, luckylukeguide

Sloneczne BISTRO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Busko Zdrój, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Sloneczne BISTRO? Podziel się wrażeniami!