“Świetne klimatyczne miejsce”
Shiru Sushi — recenzja

Shiru Sushi
Nr 5 wśród 25 Restauracje (Busko Zdrój)

Polecam serdecznie restauracje Shiru Sushi, cena niska biorąc pod uwagę jakość i wyjątkowy smak sushi, miła obsługa i pyszna kawa.
Miejsce idealne na wypad ze znajomymi oraz na wyjście na romantyczny wieczór.

Dziękujemy, Sylwia K

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zainteresowałem się restauracją dzięki dobrym recenzjom i się nie zawiodłem. Rzadko jadam sushi i trudno mi porównać, ale choć mam wrażenie że jadłem już kiedyś lepsze, to jest naprawdę bardzo dobre. Bardzo miła obsługa, wszystko zaserwowane tak jak być powinno. Do tego ceny rzeczywiście przystępne jak na sushi bar. Jeden z najlepszych lokali w Busku, mam nadzieję że będzie się dalej rozwijał

Dziękujemy, maciej_telecaster
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy przejazdem w Busko Zdrój. Nie mieliśmy kompletnie gdzie stanąć, żeby coś zjeść. Na szczęście natrafiliśmy na reklamę restauracji Shiru Sushi. Lokal niewielki ale bardzo przytulny. Kelnerka z uśmiechem, profesjonalnie nas obsłużyła. Sushi lepsze od tych które jadaliśmy w większych miastach. Warto było, polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 504ninaLl
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre i smaczne oraz różnorodne jedzenie. Polecamy tomago rollo. Smaczne zestawy dla dzieci. Miła obsługa.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, bradziszewski
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Sushi w Busku jest dla mnie zaskoczeniem ponieważ mam tu rodzine i okolice znam raczej z domowego jedzenia. Po wizycie w Shiru Shusi jestem miło zaskoczona. Obsługa przemiła, sushi samo w sobie przepyszne a co najważniejsze ceny idealne na pewno nie przesadzone jak w innych tego typu restauracjach. Ważne również mimo to, że danie jest przygotowywane na miejscu czas oczekiwania jest krótki. Lokal sam w sobie czysty i w minimalistycznym stylu pasującym do tego go rodzaju kuchni. Na 100% jak przyjdę na kolejną wizytę do rodziny kolacja w Shuri Sushi obowiązkowa!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Magdalena P

Shiru Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Busko Zdrój, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Shiru Sushi? Podziel się wrażeniami!