Busko Zdrój

“Szybko i smacznie”
Smaki Ponidzia — recenzja

Smaki Ponidzia
Nr 7 wśród 25 Restauracje (Busko Zdrój)
Opis: Wiemy jak bardzo Polacy cenią dobrą polską kuchnie i obiady "jak u mamy" dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami doświadczeniem zdobytym przez lata tworząc grupę ludzi kochających gotować. Mamy dość mrożonego jedzenia, jeżeli Ty również, odwiedź Naszą restaurację i spróbuj obiadów domowych gotowanych z sercem.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Danie dnia 16 zł - rosół, na drugie ziemniaki, schab, surówka. Do tego kompot. Jedzenie naprawdę smaczne, obsługa miła. Od zamówienia minęło max 10 minut (niedziela, pora obiadowa) i już mieliśmy obiad na stole. Polecam.

1  Dziękujemy, Tomasz A

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bar, a nie restauracja. Toaleta płatna dla gości ! Połowy dan z karty nie było, bo są "po weekendzie". Jedzenie jak na stołówce. Naprawdę nic specjalnego. Nie wiem jak ten lokal może być tak wysoko w rankingach.

Dziękujemy, micha_m958
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Do lokalu trafiłam po tym jak we wcześniejszej restauracji zamiast dzień dobry usłyszałam : 40 minut trzeba czekać. Poczułam się na tyle zniechęcona (nie tyle czasem oczekiwania co tonem wypowiedzi że postanowiłam szukać dalej. Trafiliśmy do Smaków Ponidzia gdzie od progu powitał nas uśmiech młodej sympatycznej energicznej kadry. Jedzonko pyszne, piwko zimne, kawa bardzo dobra. Ale największy atut tego miejsca to miłe dziewczęta (pozwolę sobie z racji tego że jestem ciut starsza ;)). Pozdrawiam serdecznie i polecam.

Dziękujemy, JAGaaaaaa
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Dzisiaj w drodze powrotnej z urlopu wpadliśmy z żoną na chwilę do Buska, planując spacer i obiad. Na Smaki Ponidzia trafiliśmy przypadkowo, ale jesteśmy zadowoleni. Zamówiliśmy schabowego z ziemniakami i surówkami oraz gęsie wątróbki także z ziemniakami i surówkami, do tego kompot. Dania były świeże i smaczne, kompot powinien być schłodzony, a nie był. Lokal właściwie jest bardziej barem czy jadłodajnią niż restauracją, płaci się podczas zamówienia, kelnerki wynoszą gotowe porcje i pytają o numer zmówienia. Rozumiemy że taka formuła najbardziej odpowiada klienteli znanego uzdrowiska, zresztą obsługa jest bardzo sprawna. Stosunek jakości do ceny rewelacyjny - za dwie osoby zapłaciliśmy niecałe 40 PLN.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo serdecznie polecam tę restaurację. Pyszne dania i miła obsługa. Razem z rodziną dziękujemy za pyszny obiad i napewno odwiedzimy to miejsce jeszcze nie jeden raz.

1  Dziękujemy, Natalia_G772288

Smaki Ponidzia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Busko Zdrój, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Smaki Ponidzia? Podziel się wrażeniami!