“Wykwintna kuchnia”
Restauracja Ponidzie — recenzja

Restauracja Ponidzie
Nr 2 wśród 25 Restauracje (Busko Zdrój)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Powitalny starter - galaretka z mango z musem cytrynowo-limonkowym - poezja.
Velouete z bobu z łososiem - łagodny oryginalny smak.
Krem z pieczonych ziemniaków z oliwą truflową -bardziej ostry ale ciekawy smak.
Sandacz ze spring rolls z selerem i marchewką i ratą z ogórków... - dla mnie mógłby być mocniej doprawiony.
Bułka z jagnięciną itd....-
Klimatyzacja - temperatura doskonała.
Pięknie podana uczta dla podniebienia.

Dziękujemy, Ewa C

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąca polecam wszystkim którzy podróżują przez Busko-Zdrój.Pyszne,zrównoważone smaki,przystępne ceny.Byłem tu z moją żoną i oboje jesteśmy zachwyceni.

1  Dziękujemy, arturz884
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam przypadkowo - i nasze szczęście, bo wszystko, co zamówiliśmy, było znakomite, wykwintne, dobrze skomponowane, pięknie przybrane (efekty wizualne!), i pięknie podane (np. zupa nalewana każdemu z osobna przez osobnego kelnera!). koniecznie trzeba spróbować, najlepiej w większym gronie, żeby popróbować rożnych smaków!

Dziękujemy, pjk226
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Polecam szczególnie makaron pomarańczowy z kaczką i serem owczym. Całość okraszona i przyozdobiona owocami (malina, jagoda, jeżyna) oraz kwiatkami. Pycha za 2 dychy!

Dziękujemy, Ogulin
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Miła atmosfera, pyszne, urozmaicone jedzenie. Ciekawe, trafne połączenia smakowe np. Zupa - krem z gruszki i pietruszki oraz zupa marchewkowo-ananasowa. Oryginalne i smaczne: rolady, sałatki, surówki. Smaczne produkty regionalne: miody, oleje (rydzowy, z czarnuszki, z ostropestu, z dyni, ze słonecznika itd), sery, owoce i wędliny własnej produkcji.
Na szczególną pochwałę oprócz kucharza zasługuje załoga.

Dziękujemy, Renata P

Restauracja Ponidzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Busko Zdrój, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ponidzie? Podziel się wrażeniami!