“Goraco polecam !!!”
Restauracja Grand — recenzja

Restauracja Grand
Nr 10 wśród 25 Restauracje (Busko Zdrój)
Opis: Specjalnością restauracji jest domowa, polska kuchnia przygotowywana według sprawdzonych receptur. Gotujemy smacznie i zdrowo. Szczególnie polecamy codziennie świeży zestaw obiadowy składający się z zupy i dania głównego, zalewajkę po świętokrzysku, schab po świętokrzysku, pierogi własnego wyrobu oraz placek po węgiersku. Przyjmujemy zamówienia na zestawy obiadowe dla grup zorganizowanych oferując zawsze świeże i smaczne potrawy oraz konkurencyjne ceny. Restauracja jest usytuowana blisko centrum miasta. Na parterze znajduje się sala z przestronnym barem, w której organizujemy przyjęcia liczące do 50 osób. Dla spotkań towarzyskich oraz biznesowych w większym gronie proponujemy górną salę przygotowaną na wygodne przyjęcie do 100 Gości. Posiadamy parking oraz dostęp do Wi-Fi. Restauracja GRAND
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pryszne jedzenie, profesjonalna obsluga, znakomita atmosfera. 5 gwiazdek w pelni zasluzone. Goraco polecam !!!

2  Dziękujemy, mic1982a

Zrecenzowano 1 września 2019

Obsługa kulinarna naszej wycieczki była naprawdę rewelacyjna. Przywitała nas miła i uśmiechnięta obsługa. Prawdziwie pomidorowa zupa smakowała istnie domowo a karkówka mistrzowsko rozpływała się w ustach. Do tego świeże surówki i pyszny kompocik. Na deserek domowa drożdżówka z kruszonką i owocami i aromatyczna kawka. Palce lizać...Polecam grupom zorganizowanym przejeżdżającym przez Busko :)

Dziękujemy, Dagmara P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Obsługa świetna, obiad pyszny i podany sprawnie. Wybierając restaurację sugerowałam się opiniami z internetu. Moja ocena: doskonale :-)

Dziękujemy, Szymon K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przyjazna obsługa, pyszny schabowy i aromatyczna kawa. Mimo rezerwacji lokalu zostaliśmy zaproszeni i wspaniale obsłużeni :-)

2  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Wybierając ten lokal sugerowalam się opiniami z internetu,ale jak dla mnie tragedia. Obsługa wogole nie interesuje się klientem,obiad co prawda podany szybko ale smakował jak odgrzany z mikrofali a kotlet był zalany olejem. Zdecydowanie jestem na nie.

Dziękujemy, Sabina C

Restauracja Grand — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Busko Zdrój, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Grand? Podziel się wrażeniami!