Janów Lubelski
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowy, bardzo dobrze wyposażony hotel rewelacyjnie nadaje się na pobyt z dziećmi. Pyszne śniadania i bardzo miła obsługa. Ponadto piękne sale oraz rewelacyjny plac zabaw dla dzieci. Miejsce godne polecenia!!!

Dziękujemy, monikamN4377UO
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nowy hotel z bardzo przestronnymi i gustownie urządzonymi pokojami. Szybkie wifi (dla mnie ważna sprawa:), pomocna i życzliwa obsługa. Rewelacyjne miejsce na organizację imprez okolicznościowych i spotkania biznesowe.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, C7286FZpeters
Zrecenzowano: 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy ten zaszczyt być w Hotelu Janów na trzech weselach.Dwa razy na dole i raz na górze.Jako obiekt,przepiękny,dużo miejsca dla gości,czuliśmy się bardzo komfortowo.Dzieci mają dużo pola do popisu.W zależności od pogody oczywiście,bardzo fajny płac zabaw.Lobby hotelowe bajer.Jedzenie bardzo dobre,posiłki podawane bardzo często i smaczne.Bardzo miła obsługa.Łazienki bardzo czyste.Wielki plus za koszyk kryzysowy w łazience(lakier do włosów,nici i igła,oczywiście paczki akcesoriów higieny intymnej w razie niespodziewanej awarii i jeszcze kilka niezbędników),niewiem czy jeszcze jest...rzecz tak rzadko spotykana a jakże komfortowa w razie W

Termin pobytu: październik 2017
2  Dziękujemy, epoxhey-uk
Zrecenzowano: 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Z mężem i córka spędziliśmy jedną noc w hotelu i jest to jakiś żart z gości. Na wstępie, po samym przyjeździe widzę cztery gwiazdki, czego jedna jest zamalowana, a hotel reklamuje się jako czwartej kategorii. Ręczniki i wszystkie dodatki, gdzie widnieje logo hotelu nadal wprowadzają w błąd gości. Pytanie moje brzmi, czy cena która zapłaciliśmy jest za trzecia, czy czwarta kategorie? Bo żadnej informacji przy check in nie było, gdzie również chciałam nadmienić, że naszej rezerwacji pan , zakładam kelner co nas przyjmował, nie mógł nigdzie znaleźć... Nie było informacji gdzie są śniadania , nic prócz zapytania o godzinę zejścia naszego na śniadanie. I tu do tego tematu też muszę się odnieść. Powiedzmy, że poprawne z wyjątkiem brudu wokół ekspresu do kawy, wyszczerbionej zastawy wystawionej dla gości, i szkoda że pewne produkty wystawione na śniadanie nie były przykryte, żeby muchy nie chodziły po nim i pieczywo, żeby nie obsychalo. No i w trakcie śniadania, ku mojemu zaskoczeniu, obsługa miała gości w nosie. Nikt się w trakcie nawet w oddali nie pojawił . Tylko rozmowy z zaplecza kuchennego. Chleb się skończył, sałatka a'la grecka również , pomidory już się nadawały do wymiany, a jajka z majonezem już zszarzałe ...a przy wyjściu z hotelu ponownie nikogo na recepcji ani w pobliżu. A przepraszam, idąc do samochodu, w oknie można było dojrzeć chyba panią kucharkę co z ukrycia , z resztą obsługi obserwuje kto z hotelu wyjeżdża.Pokoj czysty i zadowalający. Gorąco NIE POLECAM!!! Jeśli hotel jest nastawiony tylko na wesela to proponowała bym go poza tym czasem zamknąć, bo niestety z taką obsługa a raczej jej brakiem za dobrze to nie rokuje.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, Sylwia L
Zrecenzowano: 6 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Wysoki standard, przestronne pokoje i przede wszystkim przepiękne sale. Świetne miejsce na organizację konferencji i spotkań biznesowych. Miałam okazję organizować konferencje w tym hotelu i serdecznie polecam. Sale są duże, klimatyzowane z dostępem do światła dziennego i bardzo dobrze wyposażone, w sam raz na organizacje większych eventów jak i mniejszych spotkań. Zdecydowanie miejsce godne polecenia.

Termin pobytu: październik 2016
Typ podróży: Podróż służbowa