Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w dobrej lokalizacji do przeprowadzenia szkoleń centrum Polski. W okolicy cicho i spokojnie. Śniadania rewelacja - nie spotkałem się jeszcze w żadnym hotelu z takim wyborem, kawa bardzo dobra. Dania z karty świetnie przyrządzone, nie tylko smakują alt tez świetnie wyglądają. Leczo jest bardzo dobre lekko ostre tak jak lubię. Pokoje bardzo przestronne, dużo sal konferencyjnych. Personel bardzo miły, obsługa szkolenia wzorowa, potwierdzenie ustaleń jest każdego dnia wymagany podpis osoby decyzyjnej. Jest sala gdzie można zapalić i kupić cygaro. Jest też sauna. Jak dla mnie brakuje miejsca do ćwiczeń. Polecam.

Dziękujemy, tomaszwS5142SP
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

hotel luksusowy,położony w niedalekiej odległości od drogi expressowej, pokoje super komfortowe i czyste, śniadanie obfite bardzo ale to bardzo duży wybór, sauna, mały wybór dań obiadowo-kolacyjnych w wygórowanych cenach,

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, jarek231271
Zrecenzowano: 14 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Duże i nowoczesne pokoje, rewelacyjne jedzenie, obsługa przyjazna i pomocna.
Ceny w restauracji są konkurencyjne.
Hotel na bardzo wysokim poziomie.
Polecam przede wszystkim na spotkania biznesowe i szkolenia

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 11lukasz
Zrecenzowano: 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dzwoniłam do Kolumna Park cztery razy w sprawie urządzenia wesela w tym miejscu. Zostałam odesłana kilkukrotnie do Pani, która nie oddzwania, nie odbiera telefonu. Jedyna wiadomość jaka uzyskałam to zwrotka SMS - nie mogę rozmawiać. Uważam, ze jest to bardzo nieprofesjonalne podejście.

Termin pobytu: październik 2018
3  Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel na wyjazdy biznesowe, smaczne dania w restauracji oraz śniadania. Plusem jest fakt ze powstała nowa cześć hotelowa. Świetnym miejscem jest dostęp do palarni cygar z możliwością zakupów. Polecam

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, 293pawelz