Zrecenzowano: 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dzwoniłam do Kolumna Park cztery razy w sprawie urządzenia wesela w tym miejscu. Zostałam odesłana kilkukrotnie do Pani, która nie oddzwania, nie odbiera telefonu. Jedyna wiadomość jaka uzyskałam to zwrotka SMS - nie mogę rozmawiać. Uważam, ze jest to bardzo nieprofesjonalne podejście.

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
3  Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Idealny hotel na wyjazdy biznesowe, smaczne dania w restauracji oraz śniadania. Plusem jest fakt ze powstała nowa cześć hotelowa. Świetnym miejscem jest dostęp do palarni cygar z możliwością zakupów. Polecam

Termin pobytu: październik 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 293pawelz
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Minusy: ze względu na duże nagromadzenie firm i restauracje sąsiadującą z dyskoteką hałas do późnych godzin nocnych (ok 2.00 ). Lokalizacja pokoju na pierwszym piętrze nie pozwoliła mi przespać nawet 4 godzin ze względu głośną muzykę. Dodatkowo : hotel bez windy.
Z plusów: bardzo urozmaicone śniadania( produkty wysokiej jakości ) i bardzo dobra kawa. Sale konferencyjne i pokoje - zgodnie z oczekiwaniami.
Hotel posiada dogodną komunikacyjnie lokalizację.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wyższe piętra mimo, że bez windy ze względu na większe prawdopodobieństwo ciszy nocnej.
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Kalsme
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2018

Hotel w którym zatrzymywałem się już kilka razy dlatego, że jadąc do Sieradza nie natrafiłem na żaden porządny hotel. Ten o którym piszę zdecydowanie zaspokaja moje potrzeby. Pokoje są czyste, jasne, przestronne, szczególnie w nowej części. Można spokojnie popracować w razie potrzeby. Łazienka również bez zastrzeżeń. Restauracja - przed głównym posiłkiem przystawka na koszt hotelu. Pani Agnieszka doradzi w sferze wyboru dania. Śniadania - dość duży wybór dań. Jak będę miał okazję to wrócę tam z przyjemnością.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Krzych_D_3003
Zrecenzowano: 27 marca 2018

Komfortowe i przestronne pokoje, bardzo wygodne łóżka, a do tego pyszne śniadania i fantastyczna obsługa - czego chcieć więcej. Jednym słowem hotel godny polecenia. Polecam, również zawitać do restauracji:)

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, 57kasia