W swojej recenzji postaram się opisać jak najdokładniej poszczególne elementy, składające się na całokształt hotelu.

Obsługa: chyba największa zaleta hotelu. Po przyjeździe o drugiej w nocy, w hotelu czekało kilka osób z obsługi z gorącymi ręcznikami, drinkami, w czasie meldunku na gości czekała kolacja. W czasie pobytu obsługa widoczna na każdym kroku, dopytuje gości o wrażenia i ewentualne rzeczy do poprawy, do pokoju dzwonił menadżer jakości dopytać o wrażenia z pobytu. Wszyscy życzliwi, z pozytywnym nastawieniem do gościa. Nie ma naciągania na napiwki, ale poziom obsługi zdecydowanie skłania do dawania napiwków.

Pokój: duży, ok 80 metrów apartament z sypialnią, salonem i dużym tarasem. W pokoju pełnowymiarowa lodówka, stół, 4 krzesła, kanapa, dodatkowe łóżko. Klimatyzacja i prąd cały czas, bez konieczności zostawiania karty. Mój pokój (1213) wymagałby jednak już odświeżenia, ale nie będe się czepiał popękanego sufitu, czy wytarć na oparciu łóżka w sypialni, ale bardziej wymagający goście mogą mieć z tym problem.

Wyżywienie: w opcji all inclusive śniadania, obiady i kolacje, do tego w barach na plaży a'la carte do zamówienia makarony, hamburgery, sandwiche itp dania w wersji fast food, w barze w aquaparku a'la carte burgery i pizze (świeżo wypiekane, bardzo dobre). Obsługa w restauracji cały czas "w akcji" dogląda, uzupełnia braki do samego końca trwania posiłków, nie ma takiej sytuacji że przychodząc 15 minut przed zakończeniem posiłku zostają resztki. Napoje zarówno w dystrybutorach, jak i podawane do stolików przez kelnerów. Dwa razy widziałem człowieka, który sprawdzał temperaturę potraw w bemarach, oraz ciast w lodówkach, widać że właścicielom zależy na jakości.

Napoje/ alkohole - w zdecydowanej większości napoje nalewane z butelek, właściwie chyba tylko zwykła Cola i Fanta z dystrybutorów, reszta np tonic Schwepps z małych butelek lub puszek, Cola Zero z butelki, 7up z butelki. Alkohole standardowe lokalne, nie żałowane. W barze w lobby drinki typu Mojito, Tequilla Sunrise, Sex on the beach itd podawane wyłącznie w szklanych naczyniach, w ramach all inclusive, z obsługą kelnerską, ale można też podejść do baru i wziąć. W barze w aquaparku oraz przy plaży napoje podawane w plastikowych kubkach z wiadomych względów, tu raczej proste rzeczy typu gin tonic.

Rozrywka/animacje- według mnie to największy obszar do poprawy w hotelu. Zespół animatorski stanowią bardzo młode osoby bez doświadczenia, żeby była jasność, jako ludzie naprawdę przemili i w porządku, starają się, natomiast nie mają żadnego doświadczenia i prezentowane przez nich show są po prostu słabe, krótkie, nawet ich taniec na koniec każdych animacji niezgrany, animatorzy mylą układ, każdy robi co innego w tym samym czasie. W ciągu dnia w aquaparku, czyli teoretycznie na tym żywszym basenie nie dzieje się praktycznie nic, czasem jakiś streching, czasem waterpolo, w tle leci bardzo stara muzyka, która skłania raczej do spania niż do zabawy. Na plaży nieco lepiej, organizowane są gry zespołowe, muzyka jest lepsza. Wieczorne show to przeważnie pół godziny i do widzenia. Jeśli hotel decyduje się na animacje, powinien przyłożyć się do nich jak do pozostałych elementów, jeśli zdecyduje że targetuje się w gości, którzy nie chcą animacji, to lepiej ich nie robić niż w takiej formie. Od godziny 20 do 23 muzyka na żywo w lobby, i tutaj też jest słabo, artystki strasznie kaleczą muzykę, lepiej jest w momentach kiedy leci sobie z głośników, widać to też po reakcjach "publiczności"

Port Ghalib - jako że hotel jest częścią tego miasteczka, w drodze do pokoi napotkacie lokalnych sprzedawców, nawoływanie do sklepów itp po 2 tygodniach pobytu może być nieco uciążliwe.

Informacje dodatkowe: w czwartki w Red Clubie odbywają się dyskoteki na które zjeżdżają się również goście z innych hoteli i miejscowi mieszkańcy, warto zajrzeć, jest bezpiecznie, muzyka klubowa, nie przeszkadzająca gościom hotelu. Plaża hotelowa ma świetną rafę koralową, są 3 zejścia, jedno z pomostu, drugie z plaży po piasku, 3 z plaży z uskokiem skalnym. Warto wziąć pod uwagę że woda głęboka na kilka metrów robi się już 2-3 metry od brzegu. Przez cały mój pobyt zielona flaga na plaży.

Zdecydowanie polecam hotel osobom którym nie zależy na rozrywce, animacjach tylko na spokojnym pobycie i bogatej rafie koralowej. Moja realna ocena to 4,5

Wskazówka dotycząca pokoi: W hotelu nie ma wind do pokoi, do restauracji dojedziemy windami.
Dziękujemy, Bartosz4444
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Bartoszu,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opowiedzieć nam o swoim doświadczeniu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select- i zwrócić uwagę na elementy, które wymagają poprawy.

Nasz hotel stara się zapewnić najlepszą obsługę naszym gościom. Pragniemy zaznaczyć, komentarze gości są dla nas bardzo ważne i zawsze są brane pod uwagę.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni, a nawet i lepszy.

Zarząd Hotelu

Rajskie,beztroskie wakacje hotel blisko plaży,mimo bliskiego usytuowania portu i sklepów w pokojach cicho i chłodno. Jedzenie bardzo smaczne,obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Animatorzy naprawdę fajni IRA i MIDO super ludzie. Rafa koralowa przepiekna,warto posnurkowac. Polecam na 100%

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronne apartamenty,mimo obecności kafejek portowych i sklepów cisza i spokój
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Dorota W

Szanowna Pani Doroto,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jesteśmy również przekonani, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zarząd Hotelu

Z całego serca polecam ten hotel, piękne, klimatyczne miejsce, plaża blisko, wszystko w all inclusive, jedzenie pyszne i różnorodne. Mimo tego, że nie opuszcza się terenu hotelu nie ma opcji żeby się nudzić! Animatorzy zapewniają atrakcje ze 100% zaangażowaniem, wieczorem codziennie muzyka na żywo, imprezy, pokazy itd. Barmani niczego nie żałują, jak to czasami bywa ;) Koło plaży piękna rafa koralowa. Obsługa miła, pomocna i zawsze z uśmiechem na ustach :) Mieliśmy 'pokój' wielkości 80-90m2 mieszkania z dwoma łazienkami, tarasem z widokiem na marine. Polecam, myślę, że jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, Małgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Małgorzata K,

Cała rodzina SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib-Select- dziękuje za życzliwą opinię.

Z przyjemnością przekażemy Twoje uznanie całemu zespołowi, który z pewnością będzie zainspirowany czytając Twoje ciepłe słowa.

Cieszymy się, że Twój pobyt był udany i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.

Zarząd Hotelu

Na wstępie zaskoczyła nas wielkość apartamentu, przerosła nasze oczekiwania. Jedzenie bardzo dobre, kolacje najlepsze (tematyczne). Restauracje ala carte super. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo pomocna. Czystość w pokojach ok, chodź zdarzały się przypadki, że Pan sprzątający donosił wodę w późniejszych godzinach do pokoju ale to taka droba uwaga. Internet w hotelu, hm...zdziwiło nas to, że wszędzie działał dobrze oprócz pokoju. Animacje i animatorzy (najlepsi pod słońcem) oczywiście na plus. W hotelu większość Polaków :)
Bardzo żal było odjeżdżać ale wiemy, że hotel jest wart swojej ceny. Polecamy! Rodzinka z 5 letnim dzieckiem.

Dziękujemy, JoannaK4140

Szanowna Pani Joanno,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem, łącznie z konstruktywną krytyką, gdyż wierzymy, że zawsze jest miejsce na polepszenie naszych usług. Jesteśmy również przekonani, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

P.s. proszę pamiętać o wypełnieniu ankiety wysłanej na maila, może to i Wy wygracie tygodniowy pobyt All Inclusive!

Zrecenzowano: 8 września 2019

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa począwszy od rezydenta kończąc na sprzątaczach. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Przepiękna i czysta plaża hotelowa. Oczywiście ręczniki i leżaki gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronne pokoje.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 53 494 543
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drodzy goście,

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na ocenę SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select - w Tripadvisor. Zawsze mam przyjemność otrzymywać pozytywne opinie.

Zespół SUNRISE Marina Resort czeka na kolejne niesamowite wakacje.

Zarząd hotelu