Rajskie,beztroskie wakacje hotel blisko plaży,mimo bliskiego usytuowania portu i sklepów w pokojach cicho i chłodno. Jedzenie bardzo smaczne,obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna. Animatorzy naprawdę fajni IRA i MIDO super ludzie. Rafa koralowa przepiekna,warto posnurkowac. Polecam na 100%

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronne apartamenty,mimo obecności kafejek portowych i sklepów cisza i spokój
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Dorota W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Doroto,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jesteśmy również przekonani, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zarząd Hotelu

Z całego serca polecam ten hotel, piękne, klimatyczne miejsce, plaża blisko, wszystko w all inclusive, jedzenie pyszne i różnorodne. Mimo tego, że nie opuszcza się terenu hotelu nie ma opcji żeby się nudzić! Animatorzy zapewniają atrakcje ze 100% zaangażowaniem, wieczorem codziennie muzyka na żywo, imprezy, pokazy itd. Barmani niczego nie żałują, jak to czasami bywa ;) Koło plaży piękna rafa koralowa. Obsługa miła, pomocna i zawsze z uśmiechem na ustach :) Mieliśmy 'pokój' wielkości 80-90m2 mieszkania z dwoma łazienkami, tarasem z widokiem na marine. Polecam, myślę, że jeszcze tam wrócimy :)

Dziękujemy, Małgorzata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Małgorzata K,

Cała rodzina SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib-Select- dziękuje za życzliwą opinię.

Z przyjemnością przekażemy Twoje uznanie całemu zespołowi, który z pewnością będzie zainspirowany czytając Twoje ciepłe słowa.

Cieszymy się, że Twój pobyt był udany i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.

Zarząd Hotelu

Na wstępie zaskoczyła nas wielkość apartamentu, przerosła nasze oczekiwania. Jedzenie bardzo dobre, kolacje najlepsze (tematyczne). Restauracje ala carte super. Obsługa na wysokim poziomie i bardzo pomocna. Czystość w pokojach ok, chodź zdarzały się przypadki, że Pan sprzątający donosił wodę w późniejszych godzinach do pokoju ale to taka droba uwaga. Internet w hotelu, hm...zdziwiło nas to, że wszędzie działał dobrze oprócz pokoju. Animacje i animatorzy (najlepsi pod słońcem) oczywiście na plus. W hotelu większość Polaków :)
Bardzo żal było odjeżdżać ale wiemy, że hotel jest wart swojej ceny. Polecamy! Rodzinka z 5 letnim dzieckiem.

Dziękujemy, JoannaK4140

Szanowna Pani Joanno,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem, łącznie z konstruktywną krytyką, gdyż wierzymy, że zawsze jest miejsce na polepszenie naszych usług. Jesteśmy również przekonani, że Pani recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

P.s. proszę pamiętać o wypełnieniu ankiety wysłanej na maila, może to i Wy wygracie tygodniowy pobyt All Inclusive!

Zrecenzowano: 8 września 2019

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa począwszy od rezydenta kończąc na sprzątaczach. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Przepiękna i czysta plaża hotelowa. Oczywiście ręczniki i leżaki gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronne pokoje.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 53 494 543
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drodzy goście,

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na ocenę SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select - w Tripadvisor. Zawsze mam przyjemność otrzymywać pozytywne opinie.

Zespół SUNRISE Marina Resort czeka na kolejne niesamowite wakacje.

Zarząd hotelu

Zrecenzowano: 1 września 2019

To był znakomity urlop. Obsługa bardzo miła i pomocna , szczególnie pozdrawiam menager hotelu Panią Monikę , kobieta o złotym sercu .
Samo miejsce bardzo klimatyczne, położone w śród zieleni w bliskim sąsiedztwie mariny, restauracyjek i sklepików . Jedzenie bardzo smaczne , pokoje przestronne i codziennie sprzątane. Animacje dobre a animatorzy sympatyczni. Pozdrawiam Kido i Mido oraz nasze dziewczyny z Polski. Ładna rafa przy hotelowej plaży .
Polecam ten hotel i myślę że jeszcze tam wrócę.

1  Dziękujemy, patison7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Gościu,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wystawienie 5 gwiazdek na portalu Tripadvisor za pobyt w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-.

Niezmiernie cieszy nas informacja, iż spędza Pan udany wypoczynek. Dziękujemy bardzo za wspólny czas i mamy nadzieję, że znów Pan nas odwiedzi w najbliższej przyszłości