Port Ghalib
Zrecenzowano: 8 września 2019

Pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa począwszy od rezydenta kończąc na sprzątaczach. Bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie. Przepiękna i czysta plaża hotelowa. Oczywiście ręczniki i leżaki gratis.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przestronne pokoje.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 53 494 543
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drodzy goście,

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na ocenę SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select - w Tripadvisor. Zawsze mam przyjemność otrzymywać pozytywne opinie.

Zespół SUNRISE Marina Resort czeka na kolejne niesamowite wakacje.

Zarząd hotelu

Zrecenzowano: 1 września 2019

To był znakomity urlop. Obsługa bardzo miła i pomocna , szczególnie pozdrawiam menager hotelu Panią Monikę , kobieta o złotym sercu .
Samo miejsce bardzo klimatyczne, położone w śród zieleni w bliskim sąsiedztwie mariny, restauracyjek i sklepików . Jedzenie bardzo smaczne , pokoje przestronne i codziennie sprzątane. Animacje dobre a animatorzy sympatyczni. Pozdrawiam Kido i Mido oraz nasze dziewczyny z Polski. Ładna rafa przy hotelowej plaży .
Polecam ten hotel i myślę że jeszcze tam wrócę.

1  Dziękujemy, patison7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Gościu,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wystawienie 5 gwiazdek na portalu Tripadvisor za pobyt w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-.

Niezmiernie cieszy nas informacja, iż spędza Pan udany wypoczynek. Dziękujemy bardzo za wspólny czas i mamy nadzieję, że znów Pan nas odwiedzi w najbliższej przyszłości

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ocena 3+ albo 4- Ocena słabsza ale sam Hotel mogę polecić są tylko małe "ale" dla niektórych mogą być błahe, dla innych istotne w wyborze tego hotelu. Hotel położony w samym centrum Portu Ghalib, wzdłuż promenady, część pokoi ma widok na port i morze. Super sprawa szczególnie wieczorem można pospacerować, są alejki ze sklepami, architektonicznie bardzo pięknie i czysto, są również wzdłuż deptaka liczne knajpki z muzyką na żywo,dobrym jedzeniem i alkoholami. W hotelu znajdują się trzy baseny w tym większy aqua park, bardzo fajni animatorzy w hotelu, którzy dbają o rozrywki, wyróżniający się to Mohamad i A.... nie pamiętam z brodą, naprawdę super. Hotel powinien zrobić wszystko żeby ich zatrzymać u siebie. Pokoje w hotelu rewelacja, tak ogromnych jeszcze nie widziałem, nasz miał ponad 60 m2 dwa pokoje i dwa poziomy, oraz ogromny taras, a są jeszcze większe. Plaża super z przepiękną rafą, naprawdę rzadko się widzi taką rafę przy hotelach, jest też boisko do siatkówki i bar który podaje również przekąski, niestety bar nadaje się do odnowienia. Bar na plaży ma bardzo dobrych kelnerów szczególnie lekko łysiejący pan zasługuje na napiwki, bardzo miły i szybki, u niego zamawiać to przyjemność. Jedzenie w Hotelu to bardzo trudny temat, bo z jednej strony jest wszystko co trzeba z drugiej strony są denerwujące niedociągnięcia. Śniadania, jak to w Egipcie w w prawie każdym hotelu podobne, nie będę się rozpisywał, obiady bardzo podobnie, nie zmieniający się "repertuar" z małymi wyjątkami. Kolacje, są różne mięsa, czasami kaczki, czasami wołowina, czasami kraby, ale brakuje ryb (oprócz niejadalnej pangi), owoców morza, dlaczego?Teraz napiszę w punktach co mi się nie podoba, bo zaczynam się rozpisywać i nie wiem czy ktoś będzie miał cierpliwość doczytać to do końca.
NIE PODOBA SIĘ:
1. Grille nad morzem fajny pomysł, tylko dlaczego zawsze to samo , kawałki kurczaka, mielone a'la kofta i PANGA(NIEJADALNA)
2.Brak owoców morza, lub bardzo mało, hotel ma niby 5 gwiazdek
3.Niepotrzebna biurokracja ( podawanie numeru pokoju przy pobraniu ręczników i oddawaniu, pomimo kart ręcznikowych, podawanie numeru pokoju przy pobieraniu wody w butelkach, bez sensu.
4.Długi czas oczekiwania w Lobby barze na drinki, kelnerzy nie pozbierani, chodzący bez sensu z jedną szklanką na tacy a dziesiątki ludzi bez drina( mam tylko nadzieję że to nie odgórne polecenia żeby oszczędzać)
5. Lobby Bar no to jest dramat, naprawdę , wizytówka hotelu, Brud ociekający po ścianach, bar się lepi, brak dobrej kawy (tylko instant z kiepskiego automatu, chociaż ogromny ekspress stoi obok) Naprawdę 10 lat jeżdżę do Egiptu ale hotele 3 gwaizdkowe miały lepszy lobby bar.
6.Brak dystrybutorów do picia takich jak cola, pepsi, o wszystko się proś (niezrozumiałe, oszczędność?)
7.Mycie kubków plastikowych, pod bieżącą wodą, dramat faraon pewny, nie lepiej już jednorazowe?Rurki do drinków czasami podawane kilka razy (CZASAMI)
8.NO I PAN W OASIS POOL BAR, JA NIE WIEM ALE TAKI CZŁOWIEK NIE POWINIEN PRACOWAĆ NA TAKIM STANOWISKU, TAK NIE PRZYJEMNEGO GBUROWATEGO TYPA JESZCZE NIGDY NIE SPOTKAŁEM. NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA, ZA KAŻDYM RAZEM GDY COŚ ZAMAWIAŁEM TO COŚ BURCZAŁ PO ARABSKU, NADAWAŁ. Dlaczego takiego typa tam trzymacie? Może powinien na jakiś czas zostać ogrodnikiem żeby nauczyć się szacunku. Przez niego obniżam Wam punkt, naprawdę nieprzyjemne doświadczenie.
Gdyby poprawić te punkty, dodać jeszcze np. lepsze wieczorne animacje ew. grillowanie na aqua parku to moim zdaniem stalibyście się numer 1 w Marsa Alam. Pozdrawiam

Dziękujemy, oolekofer
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Szanowny Panie Olku,

Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podjeliśmy odpowiednie kroki, aby zniwelować wspomniane problemy i uniknąć ich powtórzenia się w przyszłości.

Jeśli chodzi o grill na plaży, zostało to zaimplementowane aby goście mieli dodatkową opcję poza Główną Restauracją i dwoma Restauracjami A La Carte. Pragnę zaznaczyć, że grill na plaży nie jest częścią All Inclusive, został udostępniony dla naszych gości bez dodatkowych kosztów jako okaz gościnności. W przyszłym, roku planujemy przerobić bar w Aqua Parku na restaurację, gdzie będzie serwowane różnie menu 7 dni w tygodniu.

Odnośnie owoców morza, są serwowane w głównej restauracji kalamary, krewetki czy kraby, zgodnie z tygodniowym menu. Proszę mieć na uwadzę, że w hotelach All Inclusive owoce morza są zazwyczaj serwowane w restauracji A La Care za dodatkową opłatą.

w hotelu, jak w każdej organizacji, kontrola jest potrzebna, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Jeśli chodzi o ręczniki, może się zdarzyć, że goście zgubią ręcznik abo dostaną o jeden ręcznik za mało, gdy liczba kart się nie zgadzała. Dzięki prowadzeniu zapisów szybko i bezproblemowo można dojść do porozumienia, dzięki czemu goście mogą się cieszyć spokojnymi wakacjami. Jeśli chodzi o wodę butelkowaną- pragnę zaznaczyć, że woda jest dostępna we wszystkich barach w formie dystrybutorów, gdzie goście mogą napełniać butelki. Jako gest ze strony hotelu, dodatkowe butelki z wodą są udostępniane w Lobby Barze bez dodatkowych opłat. Numer pokoju jest proszony tylko w ramach inwertaryzacji. Proszę przyjąć nasze przeprosiny, jeśli ta procedura uprzykrzyła Pana pobyt.

Mamy świadomość, iż nie jest to proste zadanie aby zapewnić wszystkim gościom natychmiastowy serwis w barze podczas pełnego obłożenia hotelu. Jednakże Pana komentarz pomoże nam lepiej ukierunkować szkolenie w celu zapewnienia najwyższego standardu nawet podczas dużego obłożenia.

Jesteśmy wdzięczni, że podzielił się Pan z nami swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce !!!
Spędziliśmy w tym hotelu ze znajomymi tydzień, ale jak się okazało w trakcie odpoczynku, tydzień to absolutnie za mało jak na wakacje w tym niesamowitym miejscu.
Hotel jak i całe otoczenie wokół czyste, zadbane. Pokoje duże, czyste, z klimatyzacją.
Piękne palmy i zieleń. Posiłki pyszne i kolorowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Przepiękna rafa koralowa przy czystej plaży, leżaków na plaży jak i przy basenach pod dostatkiem.
Obsługa miła, przyjazna. Podziękowania dla całej obsługi i wyrazy szacunku za tak świetnie wykonywaną pracę.
Szczególne podziękowania należą się pani Monice, menadżerce hotelu. Wspaniała, pomocna, ciepła osoba, z wielkim sercem.
Dziękujemy pani Moniko za wszystko :*
Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!
MY NA PEWNO WRÓCIMY !

Dziękujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko!

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji online i za rekomendację SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. „Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!”; co za wielki zaszczyt otrzymać takie serdeczne słowa. To dla nas ogromna przyjemność wiedzieć, że czerpaliście przyjemność z wielu naszych obiektów i docenialiście nasz styl usług. Z chęcią przekażemy wasze uznanie zespołowi, który z pewnością będzie zainspirowany po przeczytaniu waszych sympatycznych słów.

Waszaw rodzina SUNRISE już niecierpliwie czeka na Wasz powrót!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z wakacji w Sunrise Marina Resort. Hotel mogę polecić z czystym sumieniem. Wielkim atutem jest grupa animatorów. Szczególne podziękowania dla Dagmary- super podejście do dzieci, a i do dorosłych również.
Świetna rafa z rewelacyjnymi koralami od samego brzegu daje możliwość pływania w morzu z dziećmi.
Pokoje bardzo duże i ładne. My mieliśmy 2 piętrowy apartament (170m) z widokiem na piękną marinę. Sprzątany był bardzo starannie
Posiłki w restauracji głównej bardzo smaczne i urozmaicone. Co ważne przez cały pobyt nie słyszałem o chociaż jednym przypadku zemsty faraona w hotelu. Czasem brakowało stolików i myślę, że przydałoby się powiększenie restauracji, nawet kosztem restauracji tematycznej. Restauracje tematyczne są dwie (śródziemnomorska i arabska). Arabska bardzo fajna, natomiast śródziemnomorską odradzam. Jedzenie gorsze niż w restauracji ogólnej, a obsługa jeszcze znacznie gorsza od jedzenia.
W hotelu nie ma basenu pływackiego (są dwa malutkie przy pokojach i przy aquaparku, ale się nie nadają do pływania). Nie stanowiło to jednak kłopotu ze względu na świetną plażę i możliwość pływania w morzu.

Dziękujemy, DamianJagla

Szanowny Panie Damianie,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opowiedzieć nam o swoim doświadczeniu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select- i zwrócić uwagę na elementy, które wymagają poprawy.

Nasz hotel stara się zapewnić najlepszą obsługę naszym gościom. Pragniemy zaznaczyć, komentarze gości są dla nas bardzo ważne i zawsze są brane pod uwagę.

Pragniemy Państwa poinformować, że nasz personel jest regularnie szkolony w miejscu pracy oraz że przeprowadzono już dodatkowe szkolenia aby zwiększyć komfort naszych gości.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.