Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Port Ghalib
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
10 z 15 w┼Ťr├│d 1┬á389 recenzji
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ocena 3+ albo 4- Ocena s┼éabsza ale sam Hotel mog─Ö poleci─ç s─ů tylko ma┼ée "ale" dla niekt├│rych mog─ů by─ç b┼éahe, dla innych istotne w wyborze tego hotelu. Hotel po┼éo┼╝ony w samym centrum Portu Ghalib, wzd┼éu┼╝ promenady, cz─Ö┼Ť─ç pokoi ma widok na port i morze. Super sprawa szczeg├│lnie wieczorem mo┼╝na pospacerowa─ç, s─ů alejki ze sklepami, architektonicznie bardzo pi─Öknie i czysto, s─ů r├│wnie┼╝ wzd┼éu┼╝ deptaka liczne knajpki z muzyk─ů na ┼╝ywo,dobrym jedzeniem i alkoholami. W hotelu znajduj─ů si─Ö trzy baseny w tym wi─Ökszy aqua park, bardzo fajni animatorzy w hotelu, kt├│rzy dbaj─ů o rozrywki, wyr├│┼╝niaj─ůcy si─Ö to Mohamad i A.... nie pami─Ötam z brod─ů, naprawd─Ö super. Hotel powinien zrobi─ç wszystko ┼╝eby ich zatrzyma─ç u siebie. Pokoje w hotelu rewelacja, tak ogromnych jeszcze nie widzia┼éem, nasz mia┼é ponad 60 m2 dwa pokoje i dwa poziomy, oraz ogromny taras, a s─ů jeszcze wi─Öksze. Pla┼╝a super z przepi─Ökn─ů raf─ů, naprawd─Ö rzadko si─Ö widzi tak─ů raf─Ö przy hotelach, jest te┼╝ boisko do siatk├│wki i bar kt├│ry podaje r├│wnie┼╝ przek─ůski, niestety bar nadaje si─Ö do odnowienia. Bar na pla┼╝y ma bardzo dobrych kelner├│w szczeg├│lnie lekko ┼éysiej─ůcy pan zas┼éuguje na napiwki, bardzo mi┼éy i szybki, u niego zamawia─ç to przyjemno┼Ť─ç. Jedzenie w Hotelu to bardzo trudny temat, bo z jednej strony jest wszystko co trzeba z drugiej strony s─ů denerwuj─ůce niedoci─ůgni─Öcia. ┼Üniadania, jak to w Egipcie w w prawie ka┼╝dym hotelu podobne, nie b─Öd─Ö si─Ö rozpisywa┼é, obiady bardzo podobnie, nie zmieniaj─ůcy si─Ö "repertuar" z ma┼éymi wyj─ůtkami. Kolacje, s─ů r├│┼╝ne mi─Ösa, czasami kaczki, czasami wo┼éowina, czasami kraby, ale brakuje ryb (opr├│cz niejadalnej pangi), owoc├│w morza, dlaczego?Teraz napisz─Ö w punktach co mi si─Ö nie podoba, bo zaczynam si─Ö rozpisywa─ç i nie wiem czy kto┼Ť b─Ödzie mia┼é cierpliwo┼Ť─ç doczyta─ç to do ko┼äca.
NIE PODOBA SI─ś:
1. Grille nad morzem fajny pomysł, tylko dlaczego zawsze to samo , kawałki kurczaka, mielone a'la kofta i PANGA(NIEJADALNA)
2.Brak owoców morza, lub bardzo mało, hotel ma niby 5 gwiazdek
3.Niepotrzebna biurokracja ( podawanie numeru pokoju przy pobraniu r─Öcznik├│w i oddawaniu, pomimo kart r─Öcznikowych, podawanie numeru pokoju przy pobieraniu wody w butelkach, bez sensu.
4.D┼éugi czas oczekiwania w Lobby barze na drinki, kelnerzy nie pozbierani, chodz─ůcy bez sensu z jedn─ů szklank─ů na tacy a dziesi─ůtki ludzi bez drina( mam tylko nadziej─Ö ┼╝e to nie odg├│rne polecenia ┼╝eby oszcz─Ödza─ç)
5. Lobby Bar no to jest dramat, naprawd─Ö , wizyt├│wka hotelu, Brud ociekaj─ůcy po ┼Ťcianach, bar si─Ö lepi, brak dobrej kawy (tylko instant z kiepskiego automatu, chocia┼╝ ogromny ekspress stoi obok) Naprawd─Ö 10 lat je┼╝d┼╝─Ö do Egiptu ale hotele 3 gwaizdkowe mia┼éy lepszy lobby bar.
6.Brak dystrybutor├│w do picia takich jak cola, pepsi, o wszystko si─Ö pro┼Ť (niezrozumia┼ée, oszcz─Ödno┼Ť─ç?)
7.Mycie kubk├│w plastikowych, pod bie┼╝─ůc─ů wod─ů, dramat faraon pewny, nie lepiej ju┼╝ jednorazowe?Rurki do drink├│w czasami podawane kilka razy (CZASAMI)
8.NO I PAN W OASIS POOL BAR, JA NIE WIEM ALE TAKI CZ┼üOWIEK NIE POWINIEN PRACOWA─ć NA TAKIM STANOWISKU, TAK NIE PRZYJEMNEGO GBUROWATEGO TYPA JESZCZE NIGDY NIE SPOTKA┼üEM. NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA, ZA KA┼╗DYM RAZEM GDY CO┼Ü ZAMAWIA┼üEM TO CO┼Ü BURCZA┼ü PO ARABSKU, NADAWA┼ü. Dlaczego takiego typa tam trzymacie? Mo┼╝e powinien na jaki┼Ť czas zosta─ç ogrodnikiem ┼╝eby nauczy─ç si─Ö szacunku. Przez niego obni┼╝am Wam punkt, naprawd─Ö nieprzyjemne do┼Ťwiadczenie.
Gdyby poprawi─ç te punkty, doda─ç jeszcze np. lepsze wieczorne animacje ew. grillowanie na aqua parku to moim zdaniem staliby┼Ťcie si─Ö numer 1 w Marsa Alam. Pozdrawiam

• Jako┼Ť─ç noclegu
Dzi─Ökujemy, oolekofer
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowied┼║ udzielona 7 wrze┼Ťnia 2019

Szanowny Panie Olku,

Serdecznie dzi─Ökujemy za po┼Ťwi─Öcenie czasu i podzielenie si─Ö z nami uwagami na temat pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Jest nam niezmiernie przykro, ┼╝e nie spe┼énili┼Ťmy Pana oczekiwa┼ä; prosz─Ö zatem przyj─ů─ç z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny. W SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-, dok┼éadamy wszelkich stara┼ä, aby zapewni─ç ka┼╝demu go┼Ťciowi us┼éugi najwy┼╝szej jako┼Ťci, dlatego te┼╝ przedstawione przez Pana opinie s─ů dla nas niezwykle wa┼╝ne. Pragniemy zapewni─ç, ┼╝e ju┼╝ podjeli┼Ťmy odpowiednie kroki, aby zniwelowa─ç wspomniane problemy i unikn─ů─ç ich powt├│rzenia si─Ö w przysz┼éo┼Ťci.

Je┼Ťli chodzi o grill na pla┼╝y, zosta┼éo to zaimplementowane aby go┼Ťcie mieli dodatkow─ů opcj─Ö poza G┼é├│wn─ů Restauracj─ů i dwoma Restauracjami A La Carte. Pragn─Ö zaznaczy─ç, ┼╝e grill na pla┼╝y nie jest cz─Ö┼Ťci─ů All Inclusive, zosta┼é udost─Öpniony dla naszych go┼Ťci bez dodatkowych koszt├│w jako okaz go┼Ťcinno┼Ťci. W przysz┼éym, roku planujemy przerobi─ç bar w Aqua Parku na restauracj─Ö, gdzie b─Ödzie serwowane r├│┼╝nie menu 7 dni w tygodniu.

Odno┼Ťnie owoc├│w morza, s─ů serwowane w g┼é├│wnej restauracji kalamary, krewetki czy kraby, zgodnie z tygodniowym menu. Prosz─Ö mie─ç na uwadz─Ö, ┼╝e w hotelach All Inclusive owoce morza s─ů zazwyczaj serwowane w restauracji A La Care za dodatkow─ů op┼éat─ů.

w hotelu, jak w ka┼╝dej organizacji, kontrola jest potrzebna, aby unikn─ů─ç niepotrzebnych nieporozumie┼ä. Je┼Ťli chodzi o r─Öczniki, mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç, ┼╝e go┼Ťcie zgubi─ů r─Öcznik abo dostan─ů o jeden r─Öcznik za ma┼éo, gdy liczba kart si─Ö nie zgadza┼éa. Dzi─Öki prowadzeniu zapis├│w szybko i bezproblemowo mo┼╝na doj┼Ť─ç do porozumienia, dzi─Öki czemu go┼Ťcie mog─ů si─Ö cieszy─ç spokojnymi wakacjami. Je┼Ťli chodzi o wod─Ö butelkowan─ů- pragn─Ö zaznaczy─ç, ┼╝e woda jest dost─Öpna we wszystkich barach w formie dystrybutor├│w, gdzie go┼Ťcie mog─ů nape┼énia─ç butelki. Jako gest ze strony hotelu, dodatkowe butelki z wod─ů s─ů udost─Öpniane w Lobby Barze bez dodatkowych op┼éat. Numer pokoju jest proszony tylko w ramach inwertaryzacji. Prosz─Ö przyj─ů─ç nasze przeprosiny, je┼Ťli ta procedura uprzykrzy┼éa Pana pobyt.

Mamy ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, i┼╝ nie jest to proste zadanie aby zapewni─ç wszystkim go┼Ťciom natychmiastowy serwis w barze podczas pe┼énego ob┼éo┼╝enia hotelu. Jednak┼╝e Pana komentarz pomo┼╝e nam lepiej ukierunkowa─ç szkolenie w celu zapewnienia najwy┼╝szego standardu nawet podczas du┼╝ego ob┼éo┼╝enia.

Jeste┼Ťmy wdzi─Öczni, ┼╝e podzieli┼é si─Ö Pan z nami swoimi do┼Ťwiadczeniami i mamy nadziej─Ö, ┼╝e w najbli┼╝szej przysz┼éo┼Ťci b─Ödziemy mieli szans─Ö zaprezentowania us┼éug wysokiej jako┼Ťci.

Zg┼éo┼Ť odpowied┼║ jako niew┼éa┼Ťciw─ů
Ta odpowied┼║ jest prywatn─ů opini─ů przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przepi─Ökne miejsce !!!
Sp─Ödzili┼Ťmy w tym hotelu ze znajomymi tydzie┼ä, ale jak si─Ö okaza┼éo w trakcie odpoczynku, tydzie┼ä to absolutnie za ma┼éo jak na wakacje w tym niesamowitym miejscu.
Hotel jak i ca┼ée otoczenie wok├│┼é czyste, zadbane. Pokoje du┼╝e, czyste, z klimatyzacj─ů.
Pi─Ökne palmy i ziele┼ä. Posi┼éki pyszne i kolorowe, gdzie ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie.
Przepi─Ökna rafa koralowa przy czystej pla┼╝y, le┼╝ak├│w na pla┼╝y jak i przy basenach pod dostatkiem.
Obs┼éuga mi┼éa, przyjazna. Podzi─Ökowania dla ca┼éej obs┼éugi i wyrazy szacunku za tak ┼Ťwietnie wykonywan─ů prac─Ö.
Szczeg├│lne podzi─Ökowania nale┼╝─ů si─Ö pani Monice, menad┼╝erce hotelu. Wspania┼éa, pomocna, ciep┼éa osoba, z wielkim sercem.
Dzi─Ökujemy pani Moniko za wszystko :*
Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!
MY NA PEWNO WRÓCIMY !

Dzi─Ökujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowied┼║ udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko!

Bardzo dzi─Ökujemy za po┼Ťwi─Öcenie czasu na napisanie recenzji online i za rekomendacj─Ö SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. ÔÇ×Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!ÔÇŁ; co za wielki zaszczyt otrzyma─ç takie serdeczne s┼éowa. To dla nas ogromna przyjemno┼Ť─ç wiedzie─ç, ┼╝e czerpali┼Ťcie przyjemno┼Ť─ç z wielu naszych obiekt├│w i doceniali┼Ťcie nasz styl us┼éug. Z ch─Öci─ů przeka┼╝emy wasze uznanie zespo┼éowi, kt├│ry z pewno┼Ťci─ů b─Ödzie zainspirowany po przeczytaniu waszych sympatycznych s┼é├│w.

Waszaw rodzina SUNRISE ju┼╝ niecierpliwie czeka na Wasz powr├│t!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z wakacji w Sunrise Marina Resort. Hotel mog─Ö poleci─ç z czystym sumieniem. Wielkim atutem jest grupa animator├│w. Szczeg├│lne podzi─Ökowania dla Dagmary- super podej┼Ťcie do dzieci, a i do doros┼éych r├│wnie┼╝.
┼Üwietna rafa z rewelacyjnymi koralami od samego brzegu daje mo┼╝liwo┼Ť─ç p┼éywania w morzu z dzie─çmi.
Pokoje bardzo du┼╝e i ┼éadne. My mieli┼Ťmy 2 pi─Ötrowy apartament (170m) z widokiem na pi─Ökn─ů marin─Ö. Sprz─ůtany by┼é bardzo starannie
Posi┼éki w restauracji g┼é├│wnej bardzo smaczne i urozmaicone. Co wa┼╝ne przez ca┼éy pobyt nie s┼éysza┼éem o chocia┼╝ jednym przypadku zemsty faraona w hotelu. Czasem brakowa┼éo stolik├│w i my┼Ťl─Ö, ┼╝e przyda┼éoby si─Ö powi─Ökszenie restauracji, nawet kosztem restauracji tematycznej. Restauracje tematyczne s─ů dwie (┼Ťr├│dziemnomorska i arabska). Arabska bardzo fajna, natomiast ┼Ťr├│dziemnomorsk─ů odradzam. Jedzenie gorsze ni┼╝ w restauracji og├│lnej, a obs┼éuga jeszcze znacznie gorsza od jedzenia.
W hotelu nie ma basenu p┼éywackiego (s─ů dwa malutkie przy pokojach i przy aquaparku, ale si─Ö nie nadaj─ů do p┼éywania). Nie stanowi┼éo to jednak k┼éopotu ze wzgl─Ödu na ┼Ťwietn─ů pla┼╝─Ö i mo┼╝liwo┼Ť─ç p┼éywania w morzu.

Dzi─Ökujemy, DamianJagla

Szanowny Panie Damianie,

Dzi─Ökujemy za po┼Ťwi─Öcenie czasu, aby opowiedzie─ç nam o swoim do┼Ťwiadczeniu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select- i zwr├│ci─ç uwag─Ö na elementy, kt├│re wymagaj─ů poprawy.

Nasz hotel stara si─Ö zapewni─ç najlepsz─ů obs┼éug─Ö naszym go┼Ťciom. Pragniemy zaznaczy─ç, komentarze go┼Ťci s─ů dla nas bardzo wa┼╝ne i zawsze s─ů brane pod uwag─Ö.

Pragniemy Pa┼ästwa poinformowa─ç, ┼╝e nasz personel jest regularnie szkolony w miejscu pracy oraz ┼╝e przeprowadzono ju┼╝ dodatkowe szkolenia aby zwi─Ökszy─ç komfort naszych go┼Ťci.

Jeszcze raz dzi─Ökujemy za podzielenie si─Ö z nami Pana opini─ů i mamy nadziej─Ö, ┼╝e kolejny pobyt w naszym hotelu b─Ödzie r├│wnie┼╝ tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Sp─Ödzili┼Ťmy z rodzin─ů bardzo przyjemny tydzie┼ä w hotelu Sunrise Marina.

Hotel jak i ca┼éy resort w Porcie Ghalib jest typow─ů enklaw─ů stworzon─ů dla turyst├│w. Przez to jest czysto, bezpiecznie i do┼Ť─ç zielono :)

Hotel po┼éo┼╝ony na dosy─ç rozleg┼éym terenie, obejmuj─ůcym budynek z restauracj─ů g┼é├│wn─ů i niewysokie budynki mieszkalne. Rozmieszczenie jest na tyle kameralne, ┼╝e mimo du┼╝ej liczby odpoczywaj─ůcych nie odczuwa si─Ö t┼éoku ani zgie┼éku. Budynki hotelu p┼éynnie przechodz─ů w zabudow─Ö portow─ů, kt├│ra sk┼éada si─Ö z kilkunastu przytulnych restauracji i kilkudziesi─Öciu sklepik├│w z tym wszystkim co mo┼╝na dosta─ç w Egipcie.

Pokoje s─ů bardzo przestronne i jak ca┼éy kompleks w miar─Ö ┼Ťwie┼╝e przez to ci─Ö┼╝ko szuka─ç tu mankament├│w.

Basen├│w jest 4. Dwa w auqaparku: dla dzieci i dla starszych ze zje┼╝d┼╝alniami. Byli┼Ťmy w najwi─Ökszym sezonie i raczej nie by┼éo problemu ze znalezieniem le┼╝aka. Dwa baseny s─ů mi─Ödzy budynkami. Tam nie ma muzyki i jest jak to okre┼Ťlono "strefa relaksu".

Pla┼╝a oddalona o 5 minutowy spacer od budynku g┼é├│wnego. Jest stosunkowo ma┼éa i kr├│tka, lecz le┼╝ak├│w jest sporo. Najwi─Öksz─ů atrakcj─ů jest tu rafa koralowa, kt├│ra zaczyna si─Ö na max 2 metry od brzegu. Sp─Ödzi┼éem z synem sporo godzin unosz─ůc si─Ö na wodzie i obserwuj─ůc podwodne ┼╝ycie. A i m┼éodsza c├│rka na brzegu mia┼éa mas─Ö uciechy gdy co chwil─Ö podp┼éywa┼éy do niej kolorowe rybki. Na brzegu sporo muszli i kamieni, wi─Öc buty obowi─ůzkowe!

Posi┼éki: typowy all inclusive - niekt├│rym bardzo odpowiada inni twierdz─ů, ┼╝e powtarzalny. Dla nas by┼éo smacznie i wystarczaj─ůco, cho─ç momentami nie nad─ů┼╝ano z uzupe┼énianiem brak├│w i serwowaniem da┼ä przygotowanych na ┼╝ywo.

Woda jest wydawana w butelkach do pokoj├│w i mo┼╝na j─ů pobra─ç w barze w recepcji. Egipcjanie wlewaj─ů te┼╝ bezpieczn─ů wod─Ö z butli do ekspres├│w i dystrybutor├│w z sokami. Cho─ç oczywi┼Ťcie zdarza┼éy si─Ö przypadki problem├│w ┼╝o┼é─ůdkowych. Nasz─ů rodzin─Ö to omin─Ö┼éo, ale mo┼╝e dlatego ┼╝e zadbali┼Ťmy o wzmocnienie organizmu probiotykami przed i w czasie pobytu.

Animacje, wyst─Öpy na dobrym poziomie. Dla m┼éodych nocna dyskoteka w klubie na terenie kompleksu - rozwi─ůzanie bezpieczne i ciche dla wra┼╝liwych na nocne ha┼éasy.

Na terenie hotelu sporo Polak├│w, Czech├│w, troch─Ö europejczyk├│w i samych egipcjan.

Polecamy!

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Dla bardziej wra┼╝liwych na ha┼éasy mo┼╝na powalczy─ç o pok├│j od strony wewn─Ötrznej, a nie ulicy.
Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dzi─Ökujemy, mandziu
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowied┼║ udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowni Państwo!,

Jeste┼Ťmy bardzo wdzi─Öczni za Pa┼ästwa komentarze dotycz─ůce pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielk─ů przyjemno┼Ťci─ů. Zapewniam Pa┼ästwa, ┼╝e podzielimy si─Ö otrzymanymi uwagami z ca┼éym zespo┼éem. Jeste┼Ťmy r├│wnie┼╝ przekonani, ┼╝e Pa┼ästwa recenzja b─Ödzie stanowi┼éa zach─Öt─Ö dla wszystkich cz┼éonk├│w naszego personelu do podejmowania dalszych wysi┼ék├│w w celu nieustannego poprawiania jako┼Ťci naszych us┼éug.

Jeszcze raz dzi─Ökujemy za podzielenie si─Ö z nami Pa┼ästwa opini─ů i mamy nadziej─Ö, ┼╝e kolejny pobyt w naszym hotelu b─Ödzie r├│wnie┼╝ tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Fantastyczne wakacje, super hotel, zadbane otoczenie wok├│┼é hotelu, ogromny szacunek dla ludzi dbaj─ůcych o teren wok├│┼é, kt├│rzy pracuj─ů w pe┼éni s┼éo┼äca. Pokoje czyste, zadbane. Na ka┼╝dym kroku przemi┼éa obs┼éuga, troszcz─ůca si─Ö o swoich go┼Ťci.

Wskaz├│wka dotycz─ůca pokoi: Pokoje przestronne, du┼╝e, czyste zadbane, wyposa┼╝one w tv, bezp┼éatne wi fi, czajnik wraz z kaw─ů i herbat─ů. Czysta zadbana ┼éazienka.
Typ podr├│┼╝y: Podr├│┼╝ z rodzin─ů
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dzi─Ökujemy, karolina20191986
Autorem odpowiedzi dotycz─ůcej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowied┼║ udzielona 10 sierpnia 2019

Szanowna Pani Karolino,

Jeste┼Ťmy bardzo wdzi─Öczni za Pani komentarze dotycz─ůce pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielk─ů przyjemno┼Ťci─ů. Zapewniam Pani─ů, ┼╝e podziel─Ö si─Ö otrzymanymi uwagami z ca┼éym zespo┼éem.

Jeszcze raz dzi─Ökujemy za podzielenie si─Ö z nami Pani opini─ů i mamy nadziej─Ö, ┼╝e kolejny pobyt w naszym hotelu b─Ödzie r├│wnie┼╝ tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Wy┼Ťwietl wi─Öcej recenzji