Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce !!!
Spędziliśmy w tym hotelu ze znajomymi tydzień, ale jak się okazało w trakcie odpoczynku, tydzień to absolutnie za mało jak na wakacje w tym niesamowitym miejscu.
Hotel jak i całe otoczenie wokół czyste, zadbane. Pokoje duże, czyste, z klimatyzacją.
Piękne palmy i zieleń. Posiłki pyszne i kolorowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Przepiękna rafa koralowa przy czystej plaży, leżaków na plaży jak i przy basenach pod dostatkiem.
Obsługa miła, przyjazna. Podziękowania dla całej obsługi i wyrazy szacunku za tak świetnie wykonywaną pracę.
Szczególne podziękowania należą się pani Monice, menadżerce hotelu. Wspaniała, pomocna, ciepła osoba, z wielkim sercem.
Dziękujemy pani Moniko za wszystko :*
Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!
MY NA PEWNO WRÓCIMY !

Dziękujemy, Monika M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna Pani Moniko!

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji online i za rekomendację SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. „Polecamy wszystkim to magiczne miejsce!”; co za wielki zaszczyt otrzymać takie serdeczne słowa. To dla nas ogromna przyjemność wiedzieć, że czerpaliście przyjemność z wielu naszych obiektów i docenialiście nasz styl usług. Z chęcią przekażemy wasze uznanie zespołowi, który z pewnością będzie zainspirowany po przeczytaniu waszych sympatycznych słów.

Waszaw rodzina SUNRISE już niecierpliwie czeka na Wasz powrót!

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z wakacji w Sunrise Marina Resort. Hotel mogę polecić z czystym sumieniem. Wielkim atutem jest grupa animatorów. Szczególne podziękowania dla Dagmary- super podejście do dzieci, a i do dorosłych również.
Świetna rafa z rewelacyjnymi koralami od samego brzegu daje możliwość pływania w morzu z dziećmi.
Pokoje bardzo duże i ładne. My mieliśmy 2 piętrowy apartament (170m) z widokiem na piękną marinę. Sprzątany był bardzo starannie
Posiłki w restauracji głównej bardzo smaczne i urozmaicone. Co ważne przez cały pobyt nie słyszałem o chociaż jednym przypadku zemsty faraona w hotelu. Czasem brakowało stolików i myślę, że przydałoby się powiększenie restauracji, nawet kosztem restauracji tematycznej. Restauracje tematyczne są dwie (śródziemnomorska i arabska). Arabska bardzo fajna, natomiast śródziemnomorską odradzam. Jedzenie gorsze niż w restauracji ogólnej, a obsługa jeszcze znacznie gorsza od jedzenia.
W hotelu nie ma basenu pływackiego (są dwa malutkie przy pokojach i przy aquaparku, ale się nie nadają do pływania). Nie stanowiło to jednak kłopotu ze względu na świetną plażę i możliwość pływania w morzu.

Dziękujemy, DamianJagla

Szanowny Panie Damianie,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opowiedzieć nam o swoim doświadczeniu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select- i zwrócić uwagę na elementy, które wymagają poprawy.

Nasz hotel stara się zapewnić najlepszą obsługę naszym gościom. Pragniemy zaznaczyć, komentarze gości są dla nas bardzo ważne i zawsze są brane pod uwagę.

Pragniemy Państwa poinformować, że nasz personel jest regularnie szkolony w miejscu pracy oraz że przeprowadzono już dodatkowe szkolenia aby zwiększyć komfort naszych gości.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Spędziliśmy z rodziną bardzo przyjemny tydzień w hotelu Sunrise Marina.

Hotel jak i cały resort w Porcie Ghalib jest typową enklawą stworzoną dla turystów. Przez to jest czysto, bezpiecznie i dość zielono :)

Hotel położony na dosyć rozległym terenie, obejmującym budynek z restauracją główną i niewysokie budynki mieszkalne. Rozmieszczenie jest na tyle kameralne, że mimo dużej liczby odpoczywających nie odczuwa się tłoku ani zgiełku. Budynki hotelu płynnie przechodzą w zabudowę portową, która składa się z kilkunastu przytulnych restauracji i kilkudziesięciu sklepików z tym wszystkim co można dostać w Egipcie.

Pokoje są bardzo przestronne i jak cały kompleks w miarę świeże przez to ciężko szukać tu mankamentów.

Basenów jest 4. Dwa w auqaparku: dla dzieci i dla starszych ze zjeżdżalniami. Byliśmy w największym sezonie i raczej nie było problemu ze znalezieniem leżaka. Dwa baseny są między budynkami. Tam nie ma muzyki i jest jak to określono "strefa relaksu".

Plaża oddalona o 5 minutowy spacer od budynku głównego. Jest stosunkowo mała i krótka, lecz leżaków jest sporo. Największą atrakcją jest tu rafa koralowa, która zaczyna się na max 2 metry od brzegu. Spędziłem z synem sporo godzin unosząc się na wodzie i obserwując podwodne życie. A i młodsza córka na brzegu miała masę uciechy gdy co chwilę podpływały do niej kolorowe rybki. Na brzegu sporo muszli i kamieni, więc buty obowiązkowe!

Posiłki: typowy all inclusive - niektórym bardzo odpowiada inni twierdzą, że powtarzalny. Dla nas było smacznie i wystarczająco, choć momentami nie nadążano z uzupełnianiem braków i serwowaniem dań przygotowanych na żywo.

Woda jest wydawana w butelkach do pokojów i można ją pobrać w barze w recepcji. Egipcjanie wlewają też bezpieczną wodę z butli do ekspresów i dystrybutorów z sokami. Choć oczywiście zdarzały się przypadki problemów żołądkowych. Naszą rodzinę to ominęło, ale może dlatego że zadbaliśmy o wzmocnienie organizmu probiotykami przed i w czasie pobytu.

Animacje, występy na dobrym poziomie. Dla młodych nocna dyskoteka w klubie na terenie kompleksu - rozwiązanie bezpieczne i ciche dla wrażliwych na nocne hałasy.

Na terenie hotelu sporo Polaków, Czechów, trochę europejczyków i samych egipcjan.

Polecamy!

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla bardziej wrażliwych na hałasy można powalczyć o pokój od strony wewnętrznej, a nie ulicy.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, mandziu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowni Państwo!,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Państwa, że podzielimy się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jesteśmy również przekonani, że Państwa recenzja będzie stanowiła zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Fantastyczne wakacje, super hotel, zadbane otoczenie wokół hotelu, ogromny szacunek dla ludzi dbających o teren wokół, którzy pracują w pełni słońca. Pokoje czyste, zadbane. Na każdym kroku przemiła obsługa, troszcząca się o swoich gości.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przestronne, duże, czyste zadbane, wyposażone w tv, bezpłatne wi fi, czajnik wraz z kawą i herbatą. Czysta zadbana łazienka.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, karolina20191986
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Szanowna Pani Karolino,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością. Zapewniam Panią, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pani opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel super. Świetne jedzenie-kuchnia światowa. Serwują prawie wszystko od owoców morza po barana. Piękna plaża z rafą na wyciągnięcie ręki. Miła obsługa, z którą dogadasz się również po polsku. Fajne pokoje z klimatyzacja. Polecam

Dziękujemy, hquinnjoke
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika W, Guest Relations Manager, Sunrise Marina Resort Port GhalibOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje komentarze dotyczące pobytu w SUNRISE Marina Resort, Port Ghalib -Select-. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.