“Super pysznie i super tanio”
Góralska Chata — recenzja

Góralska Chata
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Rogów)

Wystrzałowy schabowy z kapustka zasmażaną. Pyszny żurek i zjawiskowa kwaśnica a wszystko w pięknym pomieszczeniu z bardzo miła obsługa co teraz jest coraz rzadsze. Polecamy bardzo bardzo.

Dziękujemy, 371rafa_i
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy kolejny raz na posiłku będąc przejazdem w okolicy. Jak zwykle wspaniały żurek, barszcz z uszkami oraz pierogi. Polecamy

Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Byłem tam pierwszy raz ale jeśli jeszcze kiedyś będę jechał tą trasą to na pewno tam zajadę. Żurek niebo w gębie, wątróbka pycha. Najbardziej jednak zadowolony był syn który zjadł zupę pomidorową. Powiedział że lepszej nigdzie nie jadł. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Inetoperek
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Uczestniczyłem w smutnej "imprezie" - stypie. Podane dania były wyśmienite - zwłaszcza rosół. Poszedłem w ślady sąsiada i uraczyliśmy się 2 porcjami rosołu. Także kotlet schabowy po polsku z młodymi ziemniaczkami i 3 surówkami był b. dobry.
Polecam wszystkim podróżującym drogą nr 79 między Koszycami i Opatowcem.
Następnym razem spróbuję specjalność zakładu : żeberka w miodzie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Leszek M

Byłeś(-aś) w Góralska Chata? Podziel się wrażeniami!