pansini(Badolato)
Pitchup.com
Panta Rei(Badolato Marina)
Booking.com
Zobacz ofertę
Nausicaa Villaggio(Sant'Andrea Apostolo dello Ionio)
Brak dostępności u naszych partnerów w wybranym terminie
  • Śniadanie w cenie
  • Śniadanie w cenie
Zrecenzowano 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem we wrześniu. Bardzo udany pobyt. Hotel w cichym i ustronnym miejscu. Pracownicy mili i pomocni. Jeśli nie znacie włoskiego - nie ma problemu. W Hotelu pracuje Pani Dorota, która mówi po polsku i chętnie Wam pomoże. Pokoje wygodne, przestronne i czyste . To samo tyczy się okolicy obiektu, która jest zadbana. Plaże są szerokie, morze ciepłe, nie ma tłumów, a to zawsze plus. Idealny hotel do wypoczynku. Gorąco polecam!!! Na pewno tam wrócę!

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Łukasz G
Zrecenzowano 4 października 2017

Hotel bardzo ładnie położony. Pracownicy Hotelu bardzo mili. Bardzo ładne i czyste pokoje, klimatyzowane. Super basen. Bardzo dobre jedzenie. Piękna plaża, ciepła woda.
Jeśli ktoś nie zna włoskiego, w hotelu pracuje polka, Pani Dorota, na pewno pomoże w razie problemów. Polecam ten hotel, na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Paweł T
Zrecenzowano 3 października 2017

Hotel położony w cichym i ustronnym miejscu, piękna i rozległa plaża, ciepłe może, pokoje przestronne i bardzo czyste. Wszyscy pracownicy mili i uprzejmi, szczególnie Pani Dorota z recepcji. Wyżywienie w formie bufetu, spełniło moje oczekiwania , bardzo smaczne i urozmaicone. Teren hotelu bardzo zadbany i czysty. Chętnie wrócę tam ponownie.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Bardzo udane wakacje w pieknym miejscu, hotel godny polecenia, pokoje przestronne, czyste. Plaża zadbana i czysta. Woda krystalicznie czysta. Bardzo przyjazna obsługa - szczególne ucałowania dla Doroty za ogromna pomoc i zyczliwość.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Ewa J
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Wakacje w w Kalabrii w hotelu Villagio & Residece Club Aqulilia uważam za bardzo udane.
Minusy: hotel położony na uboczu. Do najbliższego miasteczka jest ok 2 km. Nie jest to dużo, ale w upale taka wycieczka nie należy do najprzyjemniejszych. Istnieje możliwość szybkiego przejścia do supermarketu położonego w mieście, bardzo ruchliwą drogą krajową, przy której nie ma chodnika. Osobiście nie polecam, zwłaszcza z dziećmi.
Plusy: Hotel bardzo ładny o niskiej zabudowie, zdecydowanie lepiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. Pokoje całkiem przestronne, klimatyzowane, codziennie sprzątane. Przy hotelu dwa baseny. Jeden dla dzieci, drugi dla dorosłych, przy których do południa jest praktycznie pusto, bowiem Włosi idą w tym czasie na plażę. Po południu odwrotnie. Plaża jest szeroka, piaszczysta, na każdy pokój przydzielone są dwa leżaki na cały pobyt te same. Na plaży mieści się również bar z napojami. Jedzenie bardzo dobre. Każdy pokój ma przydzielony swój stolik na cały pobyt. Obsługa bardzo miła i pomocna, chociaż trzeba sobie radzić na różne sposoby bo Włosi raczej bardzo słabo mówią po angielsku. W hotelu pracuje Polka Pani Dorota, która w razie problemów z komunikacją chętnie pomaga. Śniadania raczej na słodko, ale też zdecydowana większość gości to Włosi, a oni tak właśnie jedzą. Obiady i kolacje bardzo urozmaicone. Mnóstwo dań z makaronów, zawsze było kilka rodzajów pizzy, grillowane mięso lub ryby, owoce, sałatki, zupa i oczywiście deser. Do picia soki, kawa, herbata, wino białe i czerwone. Niczego nie brakowało. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Jak ktoś chce jeść schabowego i zupę pomidorową to polecam polskie morze. Jadąc do tego hotelu trzeba się przygotować, na to, że jest to hotel nastawiony głównie na włoskie rodziny. Nam to bardzo odpowiadało. Dzięki temu mogliśmy zasmakować włoskich smaków.
Ogólna ocena hotelu bardzo dobra. Polecam ten hotel szczególnie dla rodzin z dziećmi i dla osób, które nie lubią wielkich molochów hotelowych nastawionych głównie na zagranicznych turystów.
Rzeczywiście wieczorami jest dość głośno ale bez przesady. Poza tym to przecież Włochy i włoski temperament ich mieszkańców.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach w budynku przy plaży jest zdecydowanie spokojniej.
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Joanna P