Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Ogromny kompleks, dojście do basenu trwało około 10 minut w tym pokonanie kilkuset schodów. Brak klimatyzacji, co automatycznie wiązało się z okropnym smrodem w pokojach. Studio 24m, w tym oczywiście łazienka i "oddzielny pokój" z łóżkiem piętrowym, w którym miejsce na dostanie się do łóżka liczyło około 40 cm. 1 rolka papiery toaletowego na okres 7 dni, 1 worek na śmieci, ciepła woda w dniu przyjazdu i wyjazdu. Jeśli chodzi o rezydenta- błędnie przekazywanie informacji odnośnie dojazdów do pobliskich miejscowości- wszystko spowodowane tym by kupić wycieczkę u nich a nie jechać przypadkiem na własną rękę. Osobiście polecam wycieczki organizować samemu- brak jakichkolwiek problemów z połączeniem pociągów a koszty 3 razy niższe. Plaża nazwana piaszczystą jest żwirowa. Miejscowość fajna jeśli chodzi o punkt wypadowy, natomiast resort jak i obsługa TUI na pewno niegodna polecenia !

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Magda12548
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Ogromny kompleks hotelowy z basenami, polami golfowymi, kolejką zawożącą na plaże (niestety kamienistą), baza wypadowa do wycieczek pociągiem (Monako, Nicea, St Tropez itd) Baseny przyjazne dzieciom. Jedyny minus to schody, ponieważ hotel położony jest na wzgórzu. Widok na wybrzeże rekompensował to w 100%. Byliśmy w lipcu i mimo braku klimatyzacji było bardzo ok - wieczory na tyle chłodne ze schładzały apartament.

Termin pobytu: lipiec 2018
4  Dziękujemy, 290basiak
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Hotel oceniam bardzo pozytywnie -piękne położenie, mili ludzie,dobra baza do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża ,czynnego wypoczynku pływanie choć dużym minusem w naszym mniemaniu był brak możliwości wypożyczenia auta na terenie ośrodka .Hotel przepięknie położony z jednej strony morze z drugiej pasmo gór Esterel a to wszystko zagłębione w okolicznej i hotelowej zieleni .Hotel na wzniesieniu dlatego odradzałbym go osobom z trudnościami ruchu gdyż pełno tam schodków i wzniesień co utrudnia dostęp do infrastruktury typu baseny.Hotel oddalony od większych miasteczek najbliższe to St.Raphael(polecam przepiękna plaża-Lazurowa, a dojazd prosty autobusem linii 21 spod hotelu 1,5e)z tej miejscowości odpływają statki do np.St.Tropez 26e/za osobę- chociaż samą miejscowością byłem rozczarowany(zadeptana przez turystów brak miejsc na odpoczynek i bardzo drogo)
Pokoje hotelowe wyposażone dobrze -lodówka,zmywarka,mikrofala,płyta indukcyjna i sztućce,czajnik i garnki minus brak klimatyzacji
Balkon ze stołem i kompletem krzeseł gdzie można było zjeść wieczorny posiłek -śniadania mieliśmy wykupione ale stwierdzam że nie warto(monotonne-kiełbaski,dżemy,sery,ciasta typu croissant,kawa,soki) lepiej kupić składniki na terenie obiektu w supermarkecie lub gotowe dania, chociaż drogie tak mniej więcej 1zł wydane w Polsce na wodę mineralną =1e we Francji a za obiad średnio 20e chyba że zjemy pizzę to ok 12e.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ze względu na różnice wzniesień przy rodzinach z małymi dziećmi proponowałbym pokoje bliżej recepcji tj basenów i stołówki
Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, gs2017sierpien
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Jeśli ktoś chce połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem gorąco polecam. W agay jest stacja gdzie odchodzą pociągi do Cannes, Sant Tropez, Monaco, Nicei. Obiekt jest olbrzymi i bardzo zadbany. Jest pole golfowe i świetne baseny ze sztucznymi falami. Kolejka wozi gości na plażę i pobliski targ. Apartamenty czyste i zadbane. Polecam ten obiekt szczerze

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, 970marek55
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DirectionCapEsterel, Directeur général, Pierre & Vacances Village Cap EsterelOdpowiedź udzielona 18 lipca 2018

Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się swoją opinią na temat pobytu w naszym ośrodku Pierre & Vacances Cap Esterel.

Z przyjemnością przeczytaliśmy, że spędził Pan z nami ciekawe i miłe wakacje pełne przygód i pięknych widoków.

Dziękujemy za wszystkie dobre rady w odkrywaniu Riwiery Francuskiej i cieszeniu się jej i urokami oraz stylem życia.

Pozdrawiam serdecznie

Sylvain LEROY
Dyrektor Village Pierre & Vacances Cap Esterel

Zrecenzowano: 10 lipca 2018

WIELKIE NIE !!!
Dla amatorów wakacji gdzie się "pokazuje palcem" co chce się żreć i chlać od rana do wieczora. Ci co tak lubią niech jadą do Turcji, Egiptu itp...
NIE! dla ludzi, którym w wieku 30 lat nogi odmawiają posłuszeństwa i nie mogą zrobić kilku "pięter" po schodach.
I tak mógłbym dalej wymieniać ... ale po co?

WIELKIE TAK!
Dla tych co potrafią docenić widoki, okolicę, możliwość poznania fajnych miejsc i ludzi.
Dla tych co im morda robi Ha! Ha! na możliwość kąpieli w morzu zaraz po powrocie z górskiej pieszej wycieczki.
Dla tych co z kimś bliskim chcą wieczorem wypić wino siedząc pod oliwką gapiąc się na Ile d'Or ... w tym przypadku obowiązkowo rose - prowansalskie :)

W pełni podzielam wcześniejsze opinie dotyczące obiektu, patrz: audik2002 i ElwanaO
Po prostu fajne miejsce.

PS
Wejście i zejście na Sommet du Rastel (300 mnpm) zajmuje ok. 3 godziny, widoki niezapomniane! (bezpłatna mapka dostępna w informacji turystycznej w Agay).
Na autobusy i pociągi aby zwiedzić samemu Monaco, Niceę, Cannes i St. Tropez i rejs po zatoce St. Tropez wystarczy ok. 80 euro/2 osoby ...
Pozdrawiam zakręconych :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
4  Dziękujemy, Sambor73
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DirectionCapEsterel, Directeur général, Pierre & Vacances Village Cap EsterelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Pozdrawiam serdecznie

Sylvain LEROY