“Najlepsze ceviche z okonia morskiego!!! ”
Antika — recenzja

Antika
Nr 12 wśród 44 Restauracje (Stari Grad)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce z przecudowna obsługa. Fenomenalne ceviche z okonia, pyszna kremowa buratta. Dania główne gnocchi z świeża trufla obledne. Jedyne co bym poprawił to Owoce morza Krewetki trochę przeciagniete i nie oczyszczone za tą cenę mogli by to robić. Reszta rewelacja!! Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Krawatka

Zrecenzowano 6 października 2017

Przyjemnie nieformalny klimat dobrej tradycyjnej restauracji, stoliki na wąskich uliczkach starego miasta, dostępna mała sala wewnątrz i na piętrze, Przyjazna obsługa, dania doskonałe.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tommycat69
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z dziewczyną na romantycznej kolacji. Piękna aranżacja z mnóstwem kwiatów. Owoce morza były świeże i pyszne, a podawane wino było bardzo dobrej jakości. Obsługa bardzo sympatyczna. Zajęliśmy miejsce na zewnątrz, od strony placu i to był bardzo dobry wybór. Okazało się na miejscu, że na placu odbywa się wieczór poezji z muzyką, co świetnie skomponowało się z naszą kolacją i dodało do niej odrobinę magii. Pozycja obowiązkowa!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, yanpablo
Zrecenzowano 18 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulna, klimatyczna restauracja. Można siedzieć w środku,na piętrze jak również przy stolikach w wąskich uliczkach. Obsługa miła, znająca kilka języków, a jedzenie pyszne. Obowiązkowy przystanek będąc w Starym Gradzie. Polecam serdecznie.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, kejpi1205
Zrecenzowano 10 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Atmosfera masakra obsługa powolna jedzenie do niczego bardzo źle opisane menu zero podpowiedzi . My Polacy lubimy
dobrze zjeść nie żałujemy na to pieniędzy ale to co zamówiliśmy zszokowało nas brakowało jeszcze kupy i wszystko jasne . Paragon to kwota 474 KN na pln kwota 286 zł szok bo tak prawdę mówiąc trochę się już Chorwaci wycwanili będąc tu trzy lata temu to żaden obiad nie wyniósł mojej trzy osobowej rodziny kwoty pln 150. Tak wiec Polaku zanim tam wejdziesz zastanów się mnie nabrano wręcz oszukani a później śmiano się. Pozdrawiam turystka z Gorzowa Wlkp.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Małgorzata R

Antika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stari Grad, Wyspa Hvar

Byłeś(-aś) w Antika? Podziel się wrażeniami!