Zrecenzowano: 28 października 2018

Byliśmy w "dependancach" Lavandy we wrześniu 2017. Niestety słowo "dependance" oznacza budynek w stylu hotelu robotniczego (po odświeżeniu) pokoje były nawet czyste ale z widokiem na gałęzie drzewa iglastego, przez które czasem przebijał się kawałek czegoś niebieskiego, co okazało się być morzem. W ośrodku wczasowym, bo trudno go nazwać hotelem (pamiętającym czasy Josipa Broz-Tito) byli skoszarowani głównie Polacy i Czesi a obsługa była głównie zajęta pilnowaniem aby Janusze i Grażyny nie próbowali wynieść kanapek i kawy do termosu. Średnia wieku 50 lat. Jedzenie było bardzo słabe, monotonne, mały wybór i czasami zwyczajnie niesmaczne. Pomimo all inclusive przy barze nad basenem nie było nic dostępne. O basenie zresztą wspominać nawet nie warto, pluskały się tam głównie dzieci i pilnujące, zajmowanych o świcie leżaków, matki. Teraz plusy, lokalizacja, obłędne skałki, roślinność, piękna przejrzysta woda, w której po zanurkowaniu aż roi się od ryb, zatoczki dla naturystów (!) i blisko, piękne miasto Stari Grad. Rada od nas, jeśli będzie bardzo tanio to warto ze względu na naprawdę przepiękną okolicę, w innym przypadku odradzamy.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, panibovary7
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do Hotelu Lavanda trafiłem z biura podróży Rainbow Tours. Oferta dotyczyła all Inclusive (light) czyli napoje były w cenie podczas posiłków, w tym lokalne alkohole (wina, piwo i rakije). Poza małym mankamentem gdzie w budynku helios należącego do kompleksu, gdzie nas zakwaterowali nie było klimatyzacji, cała reszta była na solidną czwórkę. Pokoje czyste, obsługa miła i rzetelna, a pomimo naszego przerażenia z braku klimatyzacji okazało się, że w nocy można było bardzo przyjemnie się wyspać. Do dyspozycji dodatkowo jest pole do mini golfa, co zasługuje na duży plus. Jedzenie było Jam z bardzo przyzwoitej stołówki. Zawsze świeże, śniadania bez większej różnicy z w miarę dużym wyborem, a obiady i kolacje ze stosunkowo zróżnicowanym menu. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2017
6  Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Hotel polozony nad piekna zatoczka. Do morza 50m. Hotel jak na 3 gwiazdy spisal sie swietnie jako baza wypadowa. Jedzenie troche monotonne ale bardzo dobre, zdrowe, świeże. Obsluga bardzo mila. Maly minus za brak lodówki w pokoju. Basen i otoczenia wokół na plus. Wifi w pokojach. Polecam dla par, osob starszych, z dziecmi.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, _eNWu
Zrecenzowano: 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony przy przepięknej zatoce, na uboczu ale wciąż blisko do Starego Gradu. Jeżeli przywiązujesz wage do luksusów w hotelu i jedzenia z gwiazdką michelin to raczej nie jest hotel dla ciebie;)

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano: 25 marca 2017

Hvar wyspa w Chorwacji, która może nas zaskoczyć! Ta wyspa z grupy wysp Dalmacii centralnej jest największą wyspą w Adriatyku. Wyspa Hvar z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych wysp Chorwacji.Hvar nazywany jest wyspą lawendy i rozmarynu oraz chorwacką Maderą. Średnia roczna temperatura wynosi 16, 4 C, stąd ten przydomek. Izoterma 9 C obejmuje na terenie Chorwacji jedynie właśnie Hvar, dlatego wyspa jest najcieplejszym i najbardziej śródziemnomorskim miejscem w Chorwacji. Jednocześnie nadano wyspie przymiotnik suncani (słoneczny) Hotel trzy *** ,skromny,czysty,z widokiem na zatokę może się podobać.Blisko do STAREGO MIASTA-Stari Grad-10 min spacerkiem.Stari Grad to najstarsze miasto na wyspie,Stara część miasta zachowała tradycyjny styl architektury i jako taka ma wyjątkową wartość turystyczną, ale dzięki adaptacjom kamiennych domów.Moim zdaniem jedno z najpiękniejszych miast na wyspie Hvar.-POLECAM

Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Zbigniew Z