Zrecenzowano: 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Do Hotelu Lavanda trafiłem z biura podróży Rainbow Tours. Oferta dotyczyła all Inclusive (light) czyli napoje były w cenie podczas posiłków, w tym lokalne alkohole (wina, piwo i rakije). Poza małym mankamentem gdzie w budynku helios należącego do kompleksu, gdzie nas zakwaterowali nie było klimatyzacji, cała reszta była na solidną czwórkę. Pokoje czyste, obsługa miła i rzetelna, a pomimo naszego przerażenia z braku klimatyzacji okazało się, że w nocy można było bardzo przyjemnie się wyspać. Do dyspozycji dodatkowo jest pole do mini golfa, co zasługuje na duży plus. Jedzenie było Jam z bardzo przyzwoitej stołówki. Zawsze świeże, śniadania bez większej różnicy z w miarę dużym wyborem, a obiady i kolacje ze stosunkowo zróżnicowanym menu. Hotel godny polecenia.

Termin pobytu: sierpień 2017
6  Dziękujemy, jacekk782
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Hotel polozony nad piekna zatoczka. Do morza 50m. Hotel jak na 3 gwiazdy spisal sie swietnie jako baza wypadowa. Jedzenie troche monotonne ale bardzo dobre, zdrowe, świeże. Obsluga bardzo mila. Maly minus za brak lodówki w pokoju. Basen i otoczenia wokół na plus. Wifi w pokojach. Polecam dla par, osob starszych, z dziecmi.

Termin pobytu: lipiec 2017
3  Dziękujemy, _eNWu
Zrecenzowano: 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony przy przepięknej zatoce, na uboczu ale wciąż blisko do Starego Gradu. Jeżeli przywiązujesz wage do luksusów w hotelu i jedzenia z gwiazdką michelin to raczej nie jest hotel dla ciebie;)

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano: 25 marca 2017

Hvar wyspa w Chorwacji, która może nas zaskoczyć! Ta wyspa z grupy wysp Dalmacii centralnej jest największą wyspą w Adriatyku. Wyspa Hvar z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych wysp Chorwacji.Hvar nazywany jest wyspą lawendy i rozmarynu oraz chorwacką Maderą. Średnia roczna temperatura wynosi 16, 4 C, stąd ten przydomek. Izoterma 9 C obejmuje na terenie Chorwacji jedynie właśnie Hvar, dlatego wyspa jest najcieplejszym i najbardziej śródziemnomorskim miejscem w Chorwacji. Jednocześnie nadano wyspie przymiotnik suncani (słoneczny) Hotel trzy *** ,skromny,czysty,z widokiem na zatokę może się podobać.Blisko do STAREGO MIASTA-Stari Grad-10 min spacerkiem.Stari Grad to najstarsze miasto na wyspie,Stara część miasta zachowała tradycyjny styl architektury i jako taka ma wyjątkową wartość turystyczną, ale dzięki adaptacjom kamiennych domów.Moim zdaniem jedno z najpiękniejszych miast na wyspie Hvar.-POLECAM

Termin pobytu: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Zbigniew Z
Zrecenzowano: 10 września 2016 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja świetna, blisko do Starego Gradu, bardzo blisko do plaży. Basen czysty. Bardzo miła obsługa. Jedzenie typowo stołówkowe. Szaleństw nie ma ale tragedii też nie. Niezłe owoce morza, przyzwoita wieprzowina. Fatalne, monotonne śniadania (jajecznica, kiełbaski, mortadela). Standard hotelu: lokalne trzy gwiazdki czyli czysto, miło, bez luksusów. Hotel sprawdza się jako baza do wypadów do innych miejscowości na Hvarze (a warto jeździć!!!). Jeśli ktoś szuka wyższego poziomu usług i chce spędzić czas w trybie: basen/plaża/all inclusive - są na wyspie lepsze lokalizacje np. we Vrboskiej. No ale ceny też są wyższe. My nie narzekaliśmy bo szukaliśmy bazy wypadowej.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Maciukh