Zrecenzowano: 15 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo średni. Nie czyszcza pokoi. Jedzenie slabe z bardzo marnym wyborem i monotonne. Personel mily. Brak klimatyzacji.
Plaza bardzo fajna. Morze cidowne i czyste. Ogolnie hotel z okresu komuny. Ludzie w hotelu glownie Czesi i Horwaci.

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, michaldirect
Zrecenzowano: 17 lipca 2017

Brak wodnych taxi z portu do hotelu , na nogach 40 minut . Hotel wymaga już remontu i niestety brak klimatyzacji jest bardzo dokuczliwy , jedzenie bardzo monotonne , ale dobre . Za tą cenę oferta ok. Dla nas wspaniała okolica , jak ktoś nie lubi leżeć na patelni , to zboku plaży las sosnowy i można leżeć w cieniu . Mieścina spokojna , w hotelu sami Polacy , Czesi , Serbowie .

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, waldi200
Zrecenzowano: 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Chorwacja - Wyspa Hvar ... przepiękna
Hotel Arkada średniej klasy **
Położenie prześliczne : hotel z zewnątrz b.ladny, basen ze słona wodą , zatoczki ze skal i malutkich plaż dodające atmosferę przytulności jak i intymnosci , można korzystać z basenu jak i plaży 50 m od hotelu . Ręczniki w pokoju , mydełko - brak czajnika i suszarki do włosów.
Obsługa b. miła
Polecam do obejrzenia całej Wyspy Hvar - słońca nie brakuje

Posiłki smaczne

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano: 23 lipca 2016

Hotel przepięknie położony, przy plaży, a niedaleko znajduje się również wiele małych, kameralnych i uroczych plaż. Ogród z palmami, migdałowcami itp. zachęca do spacerowania. Same pokoje dość ciasne, generalnie skromne, ale zupełnie wystarczające. Wadą jest brak klimatyzacji. Jedzenie w hotelowej restauracji bardzo smaczne i różnorodne, ciężko się zdecydować co wybrać, chciałoby się spróbować wszystkiego. Basen ze słoną wodą, ale pozwala cieszyć się pięknymi widokami wokół. Do miasta ok. 20 min. Wspaniałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć i nacieszyć oczy wyjątkowym otoczeniem i naturą.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano: 7 lutego 2016

Byliśmy tam na wakacjach w 2015r. całe 10 dni.Hotel stary, ale pięknie położony, do morza 10 metrów, plaża betonowa, woda zimna ale krystalicznie czysta.Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i uzupełniane.Personel bardzo miły.Pokój od strony parku,do wytrzymania bez klimatyzacji.Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Natomiast jeśli ktoś płaci niedużo i oczekuje od dwugwiazdkowego hotelu warunków all inclusive - będzie rozczarowany.My też byliśmy ale bardzo pozytywnie.Miasteczko niezwykle urokliwe i bardzo dobre miejsce na wycieczki do sąsiednich miejsc.Polecam

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, Natalia W