306 USD
Apartments Marinko(Stari Grad)
Apartmani Roic(Stari Grad)
Animari Apartments(Stari Grad)
Zrecenzowano 17 lipca 2017

Brak wodnych taxi z portu do hotelu , na nogach 40 minut . Hotel wymaga już remontu i niestety brak klimatyzacji jest bardzo dokuczliwy , jedzenie bardzo monotonne , ale dobre . Za tą cenę oferta ok. Dla nas wspaniała okolica , jak ktoś nie lubi leżeć na patelni , to zboku plaży las sosnowy i można leżeć w cieniu . Mieścina spokojna , w hotelu sami Polacy , Czesi , Serbowie .

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, waldi200
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Chorwacja - Wyspa Hvar ... przepiękna
Hotel Arkada średniej klasy **
Położenie prześliczne : hotel z zewnątrz b.ladny, basen ze słona wodą , zatoczki ze skal i malutkich plaż dodające atmosferę przytulności jak i intymnosci , można korzystać z basenu jak i plaży 50 m od hotelu . Ręczniki w pokoju , mydełko - brak czajnika i suszarki do włosów.
Obsługa b. miła
Polecam do obejrzenia całej Wyspy Hvar - słońca nie brakuje

Posiłki smaczne

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano 23 lipca 2016

Hotel przepięknie położony, przy plaży, a niedaleko znajduje się również wiele małych, kameralnych i uroczych plaż. Ogród z palmami, migdałowcami itp. zachęca do spacerowania. Same pokoje dość ciasne, generalnie skromne, ale zupełnie wystarczające. Wadą jest brak klimatyzacji. Jedzenie w hotelowej restauracji bardzo smaczne i różnorodne, ciężko się zdecydować co wybrać, chciałoby się spróbować wszystkiego. Basen ze słoną wodą, ale pozwala cieszyć się pięknymi widokami wokół. Do miasta ok. 20 min. Wspaniałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć i nacieszyć oczy wyjątkowym otoczeniem i naturą.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano 7 lutego 2016

Byliśmy tam na wakacjach w 2015r. całe 10 dni.Hotel stary, ale pięknie położony, do morza 10 metrów, plaża betonowa, woda zimna ale krystalicznie czysta.Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i uzupełniane.Personel bardzo miły.Pokój od strony parku,do wytrzymania bez klimatyzacji.Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Natomiast jeśli ktoś płaci niedużo i oczekuje od dwugwiazdkowego hotelu warunków all inclusive - będzie rozczarowany.My też byliśmy ale bardzo pozytywnie.Miasteczko niezwykle urokliwe i bardzo dobre miejsce na wycieczki do sąsiednich miejsc.Polecam

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano 8 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w przepięknym mieście, jednak hotel ma więcej minusów niż plusów. Jedną z dobrych rzeczy jest prześliczny widok na morze i piękne góry, jednak na tym plusy się kończą.
Minusem jest np.to że gdy przyjechaliśmy zastaliśmy okna umazane jakimś ciemnym płynem. Było to dość zaskakujące bo zostaliśmy powiadomieni ze pokoje zostały wysprzątane.
Kolejną złą rzeczą jest jedzenie. Podczas tygodniowego pobytu trafił się obiad który który byl obrzydliwy i nie dalo sie go pogryść, ale ogólnie jedzenie średniej jakości i świeżoścu. Śniadania i kolacje były całkiem w porządku ale biorąc pod uwagę to że mieliśmy All inclusive liczyłam na to że poza bufetem w stołówce na śniadania i kolacje może chociaż bar przy basenie będzie darmowy. Niestety. W barze trzeba było płacić a ceny w nim były NIEWIARYGODNIE wysokie. Było go np.8zł za 1 gałkę loda i 12 zł za Małą butelkę Coli.
Następna rzecz to basen. Oczywiście ze słoną wodą. W morzu również woda była słoną, ale w basenie była ona 3x bardziej słoną niż w morzu.
Pokoje to np. Odchodząc tapety, spłukać zwisająca z sufitu (która nie zawsze działała), oraz jak już wspomniałam brudne okna i lustra.
Czystość również niebywale nienaganna. Sprzątaczki wchodą do pokoju gdy ty np. Siedzisz i czytasz książkę, lub nawet kiedy się kąpieli. Żeby było jasne, nie zmieniają pościeli czy prześcieradło, a w ciągu tygodnia śmieci zabrały może raz. One tylko brudną szmatą "myją" okna i lustro.
Obsługa nieporadna wobec np. Tego że jedna osoba z pokoju wzięła klucz ze sobą a druga chce wejść do pokoju. Czy tak trudno dać drugi klucz?
Do miasta szło się 3 km co, choć po części w cieniu to w 43 stopniowym upale było męczarnią.
Właśnie upał. Brak klimatyzacji w pokojach bardzo nam doskwierał.
Stari Grad to przepiękne miasto i polecam się tam wybrać, natomiast nie polecam brać tego hotelu. W pobliżu były do lepsze hotele i pensjonaty.
Trzeba pamiętać by w sklepie w mieście pilnować kasjerek, bo turystom często wydają za małą resztę.

Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Natalia J