Apartments Marinko(Stari Grad)
Apartments Dragan(Stari Grad)
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Chorwacja - Wyspa Hvar ... przepiękna
Hotel Arkada średniej klasy **
Położenie prześliczne : hotel z zewnątrz b.ladny, basen ze słona wodą , zatoczki ze skal i malutkich plaż dodające atmosferę przytulności jak i intymnosci , można korzystać z basenu jak i plaży 50 m od hotelu . Ręczniki w pokoju , mydełko - brak czajnika i suszarki do włosów.
Obsługa b. miła
Polecam do obejrzenia całej Wyspy Hvar - słońca nie brakuje

Posiłki smaczne

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano 23 lipca 2016

Hotel przepięknie położony, przy plaży, a niedaleko znajduje się również wiele małych, kameralnych i uroczych plaż. Ogród z palmami, migdałowcami itp. zachęca do spacerowania. Same pokoje dość ciasne, generalnie skromne, ale zupełnie wystarczające. Wadą jest brak klimatyzacji. Jedzenie w hotelowej restauracji bardzo smaczne i różnorodne, ciężko się zdecydować co wybrać, chciałoby się spróbować wszystkiego. Basen ze słoną wodą, ale pozwala cieszyć się pięknymi widokami wokół. Do miasta ok. 20 min. Wspaniałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć i nacieszyć oczy wyjątkowym otoczeniem i naturą.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, KlaudiaP4
Zrecenzowano 7 lutego 2016

Byliśmy tam na wakacjach w 2015r. całe 10 dni.Hotel stary, ale pięknie położony, do morza 10 metrów, plaża betonowa, woda zimna ale krystalicznie czysta.Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone i uzupełniane.Personel bardzo miły.Pokój od strony parku,do wytrzymania bez klimatyzacji.Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.Natomiast jeśli ktoś płaci niedużo i oczekuje od dwugwiazdkowego hotelu warunków all inclusive - będzie rozczarowany.My też byliśmy ale bardzo pozytywnie.Miasteczko niezwykle urokliwe i bardzo dobre miejsce na wycieczki do sąsiednich miejsc.Polecam

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
7  Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano 8 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w przepięknym mieście, jednak hotel ma więcej minusów niż plusów. Jedną z dobrych rzeczy jest prześliczny widok na morze i piękne góry, jednak na tym plusy się kończą.
Minusem jest np.to że gdy przyjechaliśmy zastaliśmy okna umazane jakimś ciemnym płynem. Było to dość zaskakujące bo zostaliśmy powiadomieni ze pokoje zostały wysprzątane.
Kolejną złą rzeczą jest jedzenie. Podczas tygodniowego pobytu trafił się obiad który który byl obrzydliwy i nie dalo sie go pogryść, ale ogólnie jedzenie średniej jakości i świeżoścu. Śniadania i kolacje były całkiem w porządku ale biorąc pod uwagę to że mieliśmy All inclusive liczyłam na to że poza bufetem w stołówce na śniadania i kolacje może chociaż bar przy basenie będzie darmowy. Niestety. W barze trzeba było płacić a ceny w nim były NIEWIARYGODNIE wysokie. Było go np.8zł za 1 gałkę loda i 12 zł za Małą butelkę Coli.
Następna rzecz to basen. Oczywiście ze słoną wodą. W morzu również woda była słoną, ale w basenie była ona 3x bardziej słoną niż w morzu.
Pokoje to np. Odchodząc tapety, spłukać zwisająca z sufitu (która nie zawsze działała), oraz jak już wspomniałam brudne okna i lustra.
Czystość również niebywale nienaganna. Sprzątaczki wchodą do pokoju gdy ty np. Siedzisz i czytasz książkę, lub nawet kiedy się kąpieli. Żeby było jasne, nie zmieniają pościeli czy prześcieradło, a w ciągu tygodnia śmieci zabrały może raz. One tylko brudną szmatą "myją" okna i lustro.
Obsługa nieporadna wobec np. Tego że jedna osoba z pokoju wzięła klucz ze sobą a druga chce wejść do pokoju. Czy tak trudno dać drugi klucz?
Do miasta szło się 3 km co, choć po części w cieniu to w 43 stopniowym upale było męczarnią.
Właśnie upał. Brak klimatyzacji w pokojach bardzo nam doskwierał.
Stari Grad to przepiękne miasto i polecam się tam wybrać, natomiast nie polecam brać tego hotelu. W pobliżu były do lepsze hotele i pensjonaty.
Trzeba pamiętać by w sklepie w mieście pilnować kasjerek, bo turystom często wydają za małą resztę.

Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Natalia J
Zrecenzowano 20 lipca 2015

Obsługa bardzo miła i uprzejma. W kwestii języka to prościej dogadać się po polsku niż po angielsku. Jednym z minusów jest to że sprzątaczki wchodzą do pokoju podczas twojej obecności i nie sprzątają zbyt dokładnie. Poza systematycznie wymienianymi ręcznikami i wyrzucanymi śmieciami to lustra i szyby(mimo codziennego "czyszczenia" mokrą szmatką) raczej tylko traciły na czystości. Odniosłem wrażenie że "skoro są zasłony to nikt nie zobaczy że okna są brudne". Na szczęście rekompensował to przepiękny widok na basen, morze i góry, który rozciągał się z balkonu. Wnętrza pokojów nie powalają. Windy, korytarze, wyposażenie pokoi, łazienki, odklejające się tapety na ścianach- wszystko jakby rodem z PRL- u. W kwestii jedzenia- było pyszne chociaż podczas tygodniowego pobytu zdarzył się obiad -mięso z ryżem z groszkiem- którego ostry nóż nie mógł przekroić, a od gryzienia bolały zęby, jednak śniadania i kolacje były na prawdę przepyszne. All inclusive tylko na niby bo w hotelowym barze i tak trzeba było płacić, a jedynie na śniadaniach i kolacjach można było nakładać sobie tyle jedzenia ile się chciało. Na basenie (ze słoną wodą) odbywał się aqua aerobik który był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Jeżeli chodzi o plaże to przy hotelu znajdowały się dwa odcinki plaż- jedna betonowa, a druga wyłożona gładkimi kamieniami- na pierwszej były ustawione leżaki, jednak na drugiej plaży było trochę cienia który przy 43-stopniowym upale bardzo się przydaje. By dojść do miasteczka trzeba przejść 3 kilometry na szczęście częściowo w cieniu, bo w lipcu na wyspie Hvar- najbardziej nasłonecznionej wyspie w Europie- jest na prawdę bardzo gorąco.

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Tomasz J