Premantura

“OBSŁUGA, KLIMAT, JEDZENIE NA 6 + :):):):)”
La Barca — recenzja

La Barca
Nr 4 wśród 32 Restauracje (Premantura)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 3 września 2019

Odwiedziliśmy La Barcę w zeszłym miesiącu wraz z córeczką, klimatyczne miejsce z cudownie uprzejmą obsługą i wyśmienitym jedzeniem i winem, na początku do zamówienia otrzymaliśmy focacię (mniam) od kuchni gratis, kosztowaliśmy dwukrotnie makaronów z owocami morza oraz z grzybami,pizzę margharitę. Wszystko godne polecenia i naprawdę na miarę światową ! Chciałabym pozdrowić gorąco kelnera,który obsługuje część na dworzu, od strony ogrodowej, przemiły , znał wiele języków i naprawdę potrafił rozbawić. Oj chętnie wrócimy do magicznej LA BARCI !!!!!!!!:)))))))))))))))))

Dziękujemy, dorotisek

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzienie 4 osoby dorosłe i 2 dzieci- obiad w cenie 370 kun.
Bardzo miła obsługa, jędzenie bardzo dobre.

Dziękujemy, krzysztofr374
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

duży + za miłą obsługę !!

Pizza frutti Di mare i danie dla dziecka bardzo dobre dawno nie jedliśmy tak dobrej pizzy ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, bali419
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, duże porcje, miła obsluga, krótki czas oczekiwania. My zdecydowaliśmy się na owoce morza i był to strzał w dziesiątkę - kalmary były rewelacyjne. Ceny są adekwatne do tego co dostajemy na talerzu. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016

Bardzo dobre jedzenie, szczególnie owoce morza. Szybka, sprawna i miła obsługa. Ogólnie na duży plus, nie ma się za bardzo do czego przyczepić :) Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, jeremy1

La Barca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Premantura, Istria

Premantura, Istria

Byłeś(-aś) w La Barca? Podziel się wrażeniami!