Premantura

“MIEJSCE CUDOWNE SANGRIA NIEBO W GĘBIE !”
Safari Bar — recenzja

Safari Bar
Nr 2 wśród 32 Restauracje (Premantura)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 3 września 2019

Wspaniałe miejsce, piękne klify, cudowne widoki. Miejsce idealne na wypoczynek , relaks, zabawę dla najmłodszych... jeszcze nigdy nie widziałam tak klimatycznego miejsca, takiej zieleni....jedzenie przepyszne, Sangria cudna! POLECAM

1  Dziękujemy, dorotisek

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne kalmary i bułka z serem, do tego tania sangria z owocami. Rajskie widoki i płac zabaw dla doroslych

Dziękujemy, krzysztofr374
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Super pomysł na knajpę. Z daleka wygląda jak kępa krzaków. Ale za to po wejściu... łał! Przenosisz się do wioski w dżungli. A atrakcje dla dzieci pierwsza klasa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Każdy znajdzie coś dla siebie, dzieci nietypowy plac zabaw, schronienie przed deszczykiem lub słońcem, stoliki z widokiem na morze, zajęcie na piekna plaże oraz jedzonko. Polecm zabrać tu rowery.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Iwonazimtre
Zrecenzowano 5 października 2017

Safari bar na Kamenjaku jest bardzo oryginalny. Zobaczywszy zdjęcia w internecie wiedzieliśmy, że musimy tu trafić. I nie żałujemy, Miejsce ma swój nie powtarzalny urok. Po wytapianiu się na kamieniach, cień który dają wysokie trawy wśród których jest ukryty bar, wydaje się rajem. Stoliki tak są ustawione, że każdy może znaleźć dla siebie kawałek prawie ciszy :) Oryginalne wyposażenie wnętrza w niejednym wilku morskim zakręci łezkę:) Jednakże wydaje mi się, że najbardziej przyciągają tutaj kraniki z winem, lemoniadą dla człowieków lub wodą dla piesełów :) Dorośli i dzieci wyszaleją się na huśtawkach, karuzelach... A potem można usiąść i zjeść np hamburgera.Nie jest to mistrzostwo świata, ale wg nas nie o tego hamburgera tu chodzi, ale o klimat. Fantastyczne miejsce, do którego warto zajrzeć. A droga do niego jest długa i kamienista ... :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, ToskaToska

Safari Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Safari Bar? Podziel się wrażeniami!