Zacznę może od samego początku. Do Suneo przylecieliśmy 3 września w nocy. Transfer z lotniska trwał piekielnie długo (kierowca miał do objechania ok 6 hoteli, więc wybaczamy). Na miejscu przywitał nas recepcjonista, który jak się później okazało był też barmanem, pokojowym itp :P niestety kompletnie nie znał języka angielskiego... ja sama mam mega barierę w wymowie, ale wydaje mi się, że osoba na takim stanowisku, gdzie hotel głównie nastawiony jest na Anglików powinna posługiwać się w języku angielskim. Ten Pan zameldował do naszego pokoju inną parę godzinę wcześniej mimo, że w dokumentach były dwa zupełnie inne nazwiska zupełnie do siebie nie podobne. Gdy zobaczył naszą kartę kwaterunkową nagle zaczął się trząść i piekielnie denerwować, ale okey. Zdarza się, przeżyjemy. Dali nam pokój na jedną noc, więc chwała panu, że nie musieliśmy spać w recepcji. Następnego dnia dostaliśmy nasz pokój, więc bez spiny :) pokoje bardzo duże, ładne i zadbane, sprzątane codziennie. Jednak jeśli nie zostawisz Pani sprzątającej tipa, to sam powlekaj sobie pościel na kołdrę :P wybór drinków niewielki, ale za to są naprawdę pyszne i mają w sobie dosyć dużo alkoholu. Trzeba było informować barmana, żeby już więcej nie lał ;P Jedzenie... zastanawiam się, czy ludzie piszący pozytywne opinie o jedzeniu, aby na pewno były w tym hotelu. Przez 10 dni jadłam tylko pomidory, ogórki i owoce. Wszystko piekielnie tłuste, ociekające olejem albo tak niedobre, że nie da się tego jeść... jedynym dobrym daniem był kurczak curry, który naprawdę mogę polecić. Reszta taka sobie. Osoby, który lubią bardzo tłuste jedzenie znajdą tam coś dla siebie. Panie kelnerki bardzo miłe i uśmiechnięte :) obsługa hotelu również. Nie można narzekać :) do miasta Carewa są jakieś 2km, więc można iść na piechotkę lub pojechać lokalnym busem bez szyb za 1 lewa. Na basenie czysciutko, schludnie. Animacje prowadzone codziennie, niestety zawsze te same. Animatorzy - szczególnie z Anglii niemili dla gości, krzyczą, na siłę wyciągają do basenowych gier i potrafią się chamsko odezwać. Niestety Pary bez dzieci nie mają możliwości na dobrą zabawę, ponieważ hotel nastawiony jest głównie na rodziny z dziećmi, animacje również dobierane pod dzieci, nie ma wieczorków dla dorosłych. Można się zanudzić chyba, że pozna się jakąś inną błądząca parkę bez dzieci :P wtedy można czas miło spędzić na rozmowach popijając drineczki :) Ogólnie hotel schludny, czysty, wyremontowany - śmiało mogę polecić dla rodzin z dziećmi. Pary bez dzieci - wybierzcie inny hotel, bo Wasze wakacje mogą okazać się okropną nudą. :)

Wskazówka dotycząca pokoi: 3 piętro w miarę ciche, narożne pokoje bardzo jasne
Dziękujemy, nymphael

W hotelu byliśmy w pierwszej połowie września. Hotel oddalony od centrum miasta ok 2.3 km. Częściowo droga prowadzi nadmorską promenada. Warto wybierać się tam na spacery, ze względu na port oraz sporo sklepów w mieście . Wracając do samego hotelu mogę go szczerze polecić . Pokój mieliśmy z bocznym widokiem na morze oraz teren sąsiedniego hotelu. Cicho i spokojnie . Bardzo wygodne duże łóżko oraz spora łazienka . Duża szafa z częścią na ubrania oraz ukrytym czajnikiem i lodówką. Aranżacja pokoju bardzo przyjemna , w kolorach bieli i pomarańczy , zresztą cały hotel jest tak dobrany kolorystycznie . Czysto i przyjemnie . Posiłki wydawane w dużej restauracji , miejsc w tym okresie nie brakowało . Jedzenie bez zarzutu , może nie ogromny wybór , jednak bardzo dobre . Codziennie ryby w dwóch postaciach tz. grillowane i gotowane . Dużo warzyw , serów i oczywiście mięso . Często podawane pyszne sajgonki wegetariańskie. Słodkości też całkiem smaczne . Na basenie w barze przekąski i pizza oraz lody i jakieś ciasteczka . Drinki dość przyzwoite , barmani super faceci , jeden tylko zdawał się być zawsze troszkę inny w innym swoim matrixie . Woda w basenie chłodna , na upały idealna . Leżaki na basenie zajęte od bladego świtu. Na plaży jednak zawsze dostępne . Plaża czysta ,z idealnym zajściem do morza. Dla dzieci bezpiecznie , jednak morze było w tym okresie kapryśne. Co dzień , oprócz niedzieli animacje dla dzieci i dorosłych Powtarzalne i takie sobie . Wi-Fi dostępne w całym hotelu , pokój, lobby, a nawet na plaży . Bułgarzy są uprzejmi , nikt nie wyciąga ręki po napiwki. Na uśmiech i dobre słowo zawsze odpowiedzą. Polecam hotel z czystym sumieniem. Można idealnie wypocząć bo miejsce spokojne i ciche .

3  Dziękujemy, Barbara K
Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel bardo ładny widać że odremontowany pokoje czyste sprzątane codziennie. Jednak na 5 piętrze słychać tylko szum wyciągu z kuchni i smród jedzenia. Jedzenie w opór lecz albo przesolone albo nie doprawione. Leżaki rano zajęte ręcznikami nie ma szans na dostanie się jeśli nie wstanie się o 5 rano. Bardzo duża! ilość plastkichowych kubków która później pływa w basenie mogliby używać szkła. Drinki mocne nie żałują na alkoholu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, OlaK2049
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel czysty na odludziu, z dala od zgiełku hałasu większego miasta. Do najbliżej miejscowości Carewo około 2 km. Jedzenie dobre, każdy coś mógł znaleźć dla siebie. Leżaki na plaży w cenie. Plaża piaszczysta. Baseny okupowane przez 90% turystów z Anglii. Leżaki przy basenie zajęte już o 8:00 rano. Wyszedłem raz zająć leżaki o 5:30 i połowa była już zarezerwowana. Powszechna więc praktyka było już zajmowanie leżaków przez Brytyjczyków przed pójściem spać bo inaczej nie da się wytłumaczyć zajętych leżaków już o 5:00. Okolica... Po wyjściu z hotelu mnóstwo śmieci, ale to chyba standard w Bułgarii.

Dziękujemy, Seweryn K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel piękny, czyściutki, nad samym morzem, dla rodzin z dziećmi idealny, dla osób bez pociech niekoniecznie bo gwar i irytujący pisk i bieganie dzieciaków od rana do nocy, pokoje od morza idealne ale jeśli ktoś chce szybciej spać- nie da się, codziennie bardzo głośne imprezy do 23.00 a potem indywidualne "alkoholowe zajęcia w podgrupach" , jak kto woli po angielsku albo po polsku, spokojnie zasnąć można dopiero ok. 01.00- 02.00 w nocy, plaża super, piaszczysta, bardziej po prawej od wejścia na plażę ok. 20 m łagodne zejście do morza, jedzenie super, obsługa również, miejscowość bardzo spokojna, do Carewa ok. 30 minut promenadą lub busikiem 1 lewa, młodzi nie mają tutaj czego szukać, brak dyskotek itp., hotel typowy na letni, leniwy wypoczynek dla tolerujących rozwrzeszczane dzieciaki

Dziękujemy, ewa1233456