Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel czysty na odludziu, z dala od zgiełku hałasu większego miasta. Do najbliżej miejscowości Carewo około 2 km. Jedzenie dobre, każdy coś mógł znaleźć dla siebie. Leżaki na plaży w cenie. Plaża piaszczysta. Baseny okupowane przez 90% turystów z Anglii. Leżaki przy basenie zajęte już o 8:00 rano. Wyszedłem raz zająć leżaki o 5:30 i połowa była już zarezerwowana. Powszechna więc praktyka było już zajmowanie leżaków przez Brytyjczyków przed pójściem spać bo inaczej nie da się wytłumaczyć zajętych leżaków już o 5:00. Okolica... Po wyjściu z hotelu mnóstwo śmieci, ale to chyba standard w Bułgarii.

Dziękujemy, Seweryn K
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel piękny, czyściutki, nad samym morzem, dla rodzin z dziećmi idealny, dla osób bez pociech niekoniecznie bo gwar i irytujący pisk i bieganie dzieciaków od rana do nocy, pokoje od morza idealne ale jeśli ktoś chce szybciej spać- nie da się, codziennie bardzo głośne imprezy do 23.00 a potem indywidualne "alkoholowe zajęcia w podgrupach" , jak kto woli po angielsku albo po polsku, spokojnie zasnąć można dopiero ok. 01.00- 02.00 w nocy, plaża super, piaszczysta, bardziej po prawej od wejścia na plażę ok. 20 m łagodne zejście do morza, jedzenie super, obsługa również, miejscowość bardzo spokojna, do Carewa ok. 30 minut promenadą lub busikiem 1 lewa, młodzi nie mają tutaj czego szukać, brak dyskotek itp., hotel typowy na letni, leniwy wypoczynek dla tolerujących rozwrzeszczane dzieciaki

Dziękujemy, ewa1233456
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel - pokoje nowe, sporo miejsca. Mało szczelne drzwi i bardzo słuchać ludzi na korytarzu.
Bary - fajni barmani, dobre piwo i drinki
Restauracje - jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie często się zmienia. Czasami nie dają rady z dostarczaniem nowych szklanek i sztućców.
Basen - ten duży dzieli się na głębszy i płytszy od 0,7 metra. Mały basenik dla maluszków także jest. Woda odrobine za zimna jak dla mnie, ale po pewnym czasie ok ;)
Plaża - super 50 m od hotelu, piasek ciemny, na całej dlugosci plazy różne warunki. W jednym miejscu piasek i brak glonów, w innym miejscu dużo glonów i małe kamienie. Boiska do siatkówki, knajpki.
Animatorzy - fajni, anglicy i polacy

Dziękujemy, PiotrasPk
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Będąc tam na wakacjach niestety nie byłem zadowolony, w tym hotelu jeśli przylecisz za wcześnie i masz dzieci to staraj się przylecieć po godzinie 12:00, jeśli będziesz w hotelu za wcześnie tak jak ja o godzinie 6:00 (nie spaliśmy z rodziną całą noc, podróż nocą samolotem) oczywiście potem droga do hotelu nie zgodna z ofertą, rozwożenie gości po kilkunastu innych hotelach a dopiero potem przywożą Cie do hotelu), no i oczywiście wszyscy zmęczeni po podróży dzieci również i przyszło nam spać w lobby, traktują to jak punkt honoru i nie dadzą Ci pokoju, choć już dawno jest posprzątany, masz meldunek o 12:00 i choćbyś błagał i prosił to nie dostaniesz kluczy i męczysz się z dziećmi spiącymi na kanapach w lobby. stojąc o godzinie 11:56 pod recepcją, nie dostaniesz kluczy - punkt 12:00 kolejka kilkanaście osób do odebrania kluczy.
No i w końcu wejście do pokoju, warunki takie sobie, ale nie tragiczne. Plusem 2 ubikacje. Łóżka ok, pokoje sprzątane codziennie i nie było z tym problemu, oczywiście jak dasz napiwek to będziesz miał tam różne konstrukcje wykonane z prześcieradeł.

Basen jeden plus jeden dla dzieci mały brodzik. W basenie nic dla małych dzieci (5 lat) ogólnie basen do popływania. Basen czyszczony codziennie. Walka o leżaki od samego rana, wszyscy biegną rezerwować leżaki, i coś czego nie widziałem jeszcze nigdzie :D leżaki zamykane na noc na kłódkę, rano ratownicy odpisaną je i hura walka szybko brać leżaki po 3 lub 4 i ustawiać tam gdzie się chce no i oczywiście rezerwacja ręcznikiem :D jak nie wstaniesz przed 8:00 i nie zrobisz rezerwacji to będziesz miał na ziemi rzeczy bo ograniczona liczba leżaków, a oczywiście Anglicy jak jest ich 4 osoby to biorą po 5 leżaków no bo się przyda co nie? Zakrycie go ręcznikiem i leżak - leży.

Jedzenie może być, nie jest rewelacyjne ale zjadliwe, sprzątanie masakra komuś coś zleci na ziemię to zanim ktoś to posprząta to każdy zdąży w to wdepnąć 10 razy.
Stołówka mała non stop trzeba czekać z talerzami w ręce i czekać aż ktoś już skończy i stoisz z talerzami w ręce.

Plaża wiadomo kamienista. Na plaży nie ma problemu z leżakami, oczywiście każdego dnia chodzi agent z hotelu i pyta się o numer pokoju i nazwiska - patrząc czy na pewno goście hotelu są na tych leżakach - co jest plusem.

No i najlepsze na koniec, wymeldowanie o 12:00 i zabranie nam all inclusive, do tego deszcz i siedzieliśmy od 12:00 do 20:00 w lobby o głodzie, nudząc się bo przecież pada :D to co mamy zrobić z małymi dziećmi, paranoja i męczarnia.

Angielski - słabo lepiej pokazywać z translatora po bułgarsku.

Wi-Fi tragedia lepiej kupić kartę SIM bułgarską i korzystać z neta poprzez SIM.

Zdecydowanie nie polecam tego hotelu dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, turysta_wygodnik
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wszystkie pozytywne opinie ktore tu czytalem sa prawdziwe. Hotel jest bardzo blisko morza, pokoje sa sprzatane codziennie, jedzenie jest rozmaite i dobre. Obsluga zawsze usmiechnieta i zyczliwa. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Macio27