Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel - pokoje nowe, sporo miejsca. Mało szczelne drzwi i bardzo słuchać ludzi na korytarzu.
Bary - fajni barmani, dobre piwo i drinki
Restauracje - jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie często się zmienia. Czasami nie dają rady z dostarczaniem nowych szklanek i sztućców.
Basen - ten duży dzieli się na głębszy i płytszy od 0,7 metra. Mały basenik dla maluszków także jest. Woda odrobine za zimna jak dla mnie, ale po pewnym czasie ok ;)
Plaża - super 50 m od hotelu, piasek ciemny, na całej dlugosci plazy różne warunki. W jednym miejscu piasek i brak glonów, w innym miejscu dużo glonów i małe kamienie. Boiska do siatkówki, knajpki.
Animatorzy - fajni, anglicy i polacy

Dziękujemy, PiotrasPk
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Będąc tam na wakacjach niestety nie byłem zadowolony, w tym hotelu jeśli przylecisz za wcześnie i masz dzieci to staraj się przylecieć po godzinie 12:00, jeśli będziesz w hotelu za wcześnie tak jak ja o godzinie 6:00 (nie spaliśmy z rodziną całą noc, podróż nocą samolotem) oczywiście potem droga do hotelu nie zgodna z ofertą, rozwożenie gości po kilkunastu innych hotelach a dopiero potem przywożą Cie do hotelu), no i oczywiście wszyscy zmęczeni po podróży dzieci również i przyszło nam spać w lobby, traktują to jak punkt honoru i nie dadzą Ci pokoju, choć już dawno jest posprzątany, masz meldunek o 12:00 i choćbyś błagał i prosił to nie dostaniesz kluczy i męczysz się z dziećmi spiącymi na kanapach w lobby. stojąc o godzinie 11:56 pod recepcją, nie dostaniesz kluczy - punkt 12:00 kolejka kilkanaście osób do odebrania kluczy.
No i w końcu wejście do pokoju, warunki takie sobie, ale nie tragiczne. Plusem 2 ubikacje. Łóżka ok, pokoje sprzątane codziennie i nie było z tym problemu, oczywiście jak dasz napiwek to będziesz miał tam różne konstrukcje wykonane z prześcieradeł.

Basen jeden plus jeden dla dzieci mały brodzik. W basenie nic dla małych dzieci (5 lat) ogólnie basen do popływania. Basen czyszczony codziennie. Walka o leżaki od samego rana, wszyscy biegną rezerwować leżaki, i coś czego nie widziałem jeszcze nigdzie :D leżaki zamykane na noc na kłódkę, rano ratownicy odpisaną je i hura walka szybko brać leżaki po 3 lub 4 i ustawiać tam gdzie się chce no i oczywiście rezerwacja ręcznikiem :D jak nie wstaniesz przed 8:00 i nie zrobisz rezerwacji to będziesz miał na ziemi rzeczy bo ograniczona liczba leżaków, a oczywiście Anglicy jak jest ich 4 osoby to biorą po 5 leżaków no bo się przyda co nie? Zakrycie go ręcznikiem i leżak - leży.

Jedzenie może być, nie jest rewelacyjne ale zjadliwe, sprzątanie masakra komuś coś zleci na ziemię to zanim ktoś to posprząta to każdy zdąży w to wdepnąć 10 razy.
Stołówka mała non stop trzeba czekać z talerzami w ręce i czekać aż ktoś już skończy i stoisz z talerzami w ręce.

Plaża wiadomo kamienista. Na plaży nie ma problemu z leżakami, oczywiście każdego dnia chodzi agent z hotelu i pyta się o numer pokoju i nazwiska - patrząc czy na pewno goście hotelu są na tych leżakach - co jest plusem.

No i najlepsze na koniec, wymeldowanie o 12:00 i zabranie nam all inclusive, do tego deszcz i siedzieliśmy od 12:00 do 20:00 w lobby o głodzie, nudząc się bo przecież pada :D to co mamy zrobić z małymi dziećmi, paranoja i męczarnia.

Angielski - słabo lepiej pokazywać z translatora po bułgarsku.

Wi-Fi tragedia lepiej kupić kartę SIM bułgarską i korzystać z neta poprzez SIM.

Zdecydowanie nie polecam tego hotelu dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, turysta_wygodnik
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wszystkie pozytywne opinie ktore tu czytalem sa prawdziwe. Hotel jest bardzo blisko morza, pokoje sa sprzatane codziennie, jedzenie jest rozmaite i dobre. Obsluga zawsze usmiechnieta i zyczliwa. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Macio27
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

To były Nasze pierwsze wakacje w Bułgarii i zauroczyło mnie to miejsce! Okolica piękna - hotel nad samiuteńkim morzem, widok z okna na piękne skały, po których można było sobie połazić - dzieciak zachwycony! pełno muszelek- dla dzieciaków wielka frajda! Cała obsługa przemiła, da się dogadać nawet po polsku - jak nie ze wszystkimi, to rezydentka wszystko przekaże. Na recepcji książka tui, w której wszystko dokładnie opisane - panujące zwyczaje, godziny wylotu itp itd.
Sam hotel cudny, czyściutki, odnowiony, sprzątany nie tylko na wywieszkę "please refresh". Pokoje przestronne, czyste, odnowione, balkon ze stolikiem i krzesełkami oraz suszarką. Basen czysty - codziennie sprzątany, animacje dla dzieci w 3 językach (polski, angielski, niemiecki). Bar w pełni wyposażony, bez tekstów "wódki już zabrakło"- było wszystkiego ile dusza (i ciało;) zapragną :) Leżaki codziennie wracały na swoje miejsce dzięki obsłudze, bar przy basenie sprzątany codziennie podczas kolacji. Plaża- szeroka i piaszczysta, z której codziennie rano odsiewano kamienie wyrzucone przez morze, leżaki i parasole na plaży w cenie!
Jedyny minus to dość monotonne jedzenie , które po tygodniu może się znudzić, ale każdy znajdzie coś dla siebie warzywa, makarony, mięsa, ryby, owoce - do wyboru do koloru!
Hotel jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach!
Ceny podobne do polskich, możliwość wykupu wycieczek turystycznych.

Gorrrrrąco polecam!

1  Dziękujemy, WesolaAnia
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel na bardzo wysokim poziomie, pokoje czyste- sprzątanie na bieżąco.
Cały hotel przepiękny i nowoczesny- odnawiany bym w 2018 roku.
Jedzenie przepysznie, świeże i ogromy wybór.
Pani rezydent z Tui Pani Kamila, naprawdę przemiła kobieta i co najważniejsze interesująca sie turystami- Pani rezydent jest w tym hotelu dostępna codziennie od godz.10:15 do godz.12:30 lub pod tel.całą dobę.
Byliśmy w tym hotelu z dwójką Naszych dzueci- 13 lat i 6 lat- dzieci mega zadowolone- polska animatorka, animacje codziennie dla dzieci i rodziców- liczne konkursy.
Naprawdę jesli ktoś oglada ten hotel i zastanawia sie czy rezerwować- to z czystym sumieniem mogę go polecić na 200%.
Obsluga hotelu przemiła, basen jak i plaża codziennie wiieczorem sprzątana.
Nie mamy zwyczaju wracać w te same miejsca co bylismy- ale tu chyba zrobimy wyjątek- napewno jeszcze odwiedzimy ten hotel☺
Polecam odwiedzić miasteczko Tsarewo- położone ok.3 km.od hotelu- z pod hotelu odjeżdża autobus co godz.- super atrakcja dla dzieci- autobus bez szyb☺

1  Dziękujemy, Oktawian13