“Srednia restauracja.”
Konoba Kokot — recenzja

Konoba Kokot
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Dol)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo drogo. Jedzenie standardowe, bez zadnych rewelacji. Mało miejsca, jedzenie na ulicy przy stolikach. Ciasno.

Dziękujemy, JS2345678

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Miejsce na końcu świata...
Konoba zrobiona w domu rodzinnym w malutkiej miejscowości. Nam się podobało, przyjęcie bardzo miłe, kelnerzy sympatyczni. Fajne miejsce na dobry wieczór. Stek to coś polecam bo doskonały. Polecam miejsce bo godne odwiedzenia.

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 3 maja 2018

Pieczona jagnięcina + suszone figi + rakija + serniczek.
Wszystko dobre chociaż golonka powinna być mocniej podpieczona, bo bliżej kości była nieco twardawa. Porcja na dwie osoby i dwie osoby dadzą sobie z nią radę.
Zamawiać należy ze sporym wyprzedzeniem, u nas były to 4 godziny. Tyle, żeby obejrzeć Hvar i Stari Grad.
Obsługa b. sympatyczna i szybka. Bez zastrzeżeń.
Figi przepyszne.
Podawanego trunku nie można kupić na miejscu :( , a szkoda.
Druga wizyta to peke z hobotnicy :)
Moim zdaniem dobra ale było to moje pierwsze doświadczenie z tą potrawą więc nie mam porównania.
Jedynym mankamentem było podanie zębatego noża, który nie kroił lecz rwał kawałki. Powinien być normalny nóż ale dałem sobie radę i tym.
Reszta jak wyżej czyli ok.
Płatność TYLKO I WYŁĄCZNIE GOTÓWKĄ !!!
Otoczenie to zielony ogród, toaleta jest, czysta.
Dla dużych grup 100 metrów wcześniej jest parking ale jak ktoś jedzie sam to śmiało może podjechać niemalże pod sam lokal.
Knajpka na uboczu, w małej wsi ale na pewno godna polecenia.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, agaj666
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zupełnie inne smaki dań w stosunku do tego co serwowane jest w miejscach pełnych turystów. Właściciel to pasjonat kuchni który z rodziną wszystko stara sie przyrządzać w miarę możliwości z własnych składników. Na owoce moża najlepiej umawiać się dzień wcześniej telefonicznie i na określoną godzinę konsumpcji. Wtedy są świeżo przywożone od miejscowych rybaków z portu i przyrządzane gotowe na nasze przyjście. Jest to szczególnie ważne przy ośmiornicy którą robi się kilka godzin i tu jest doskonała. Świetne mule, delikatna jagnięcina ( nie czuć baranem). Miejsce słabo oznakowane i nieco na uboczu od głównych szlaków turystycznych. Atmosfera rodzinna. Właściciel troszkę mówi po polsku z „starych czasów”

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, 385krisp
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczny rosół z jagnięciny natomiast dziczyzna w sosie twarda i kiepsko przyprawiona. Restauracja mieści się w zaniedbanym ogrodzie a nad talerzem latają dosłownie roje much, co nam bardzo przeszkadzało.
Muchy wlatywały do dań i czatowały na podanym chlebie. W toalecie siedziały karaluchy co odbierało mi apetyt. Właściciel bardzo miły.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, KasiaL247

Konoba Kokot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Konoba Kokot? Podziel się wrażeniami!