Zrecenzowano 23 września 2015

Hotel zadbany, czysty. Część pokoi w nowszej części ładnych z łazienkami, telewizorem z płaskim ekranem i dyżurną Polonią. W starszej części pokoje delikatnie mówiąc lekko zużyte. Drinki bardzo dobre , tylko jeden z barmanów to chyba siedzi tam w ramach ciężkiej kary. Łaskę robi, że żyje. Plaża około 80 metrów od hotelu, przejście przez ulicę. Na plaży pełno handlarzy ,którzy handlują czym się da od koralików po owoce morza. Wzdłuż ulicy kilka sklepików zarówno z żywnością jak i pamiątkami oraz alkoholem. Bardzo dobry rum to Santa Teresa. pobyt uważam za udany aczkolwiek wieczorem nikt nie odważył się wyjść z hotelu. Jest po prostu niebezpiecznie.

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Jacek56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_palm, Gerente de Comunicaciones, Hotel Le FlamboyantOdpowiedź udzielona 24 września 2015

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteś zawsze mile widziane.

Zrecenzowano 5 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel z klimatem mimo niskiego standardu za to czysto i dobre jedzenie bez sensacji żołądkowych . Bylem tam w styczniu 2014 warto pojechać . Teraz z czego wiem robią porządek na plaży i bedzie bardziej komercyjnie .

Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Tomek G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel_palm, Gerente de Comunicaciones, Hotel Le FlamboyantOdpowiedź udzielona 30 maja 2015

Gracias por su opinión! los esperamos nuevamente en nuestro hotel!

Zrecenzowano 15 marca 2014

Hotelik bardzo miły i przytulny
Pokoje przestronne i czyste
Obsługa bardzo sympatyczna choć z większością dogadywać trzeba się trochę na migi
Jedzenie smaczne choć mało urozmaicone
Drinki niezbyt wysokiej klasy za to barmanów z powodzeniem można uczyć robienia drinków 'po polsku' a kucharki jajek sadzonych :)
Niezbyt pozytywnie oceniam kelnerki które bardziej zajęte są plotkowaniem, podśpiewywaniem czy podrygiwaniem w rytm muzyki niż obsługą klientów przez co po wino do posiłków w zasadzie trzeba chodzić samemu do baru
Poziom wieczornych występów raczej niewysoki - trochę tańczą trochę śpiewają i to tyle
Minusem jest kompletne nieprzystosowanie hotelu do dużej liczby turystów - zaczyna brakować w zasadzie wszystkiego; o leżakach czy parasolach już nawet nie wspominam bo jest ich jak na lekarstwo za to chłopcy plażowi to nieroby pierwszej klasy
jeśli chodzi o usytuowanie hotelu w pobliżu znajduje się kilka sklepików oraz mały bazarek a do plaży są dosłownie 2 kroki
na terenie hotelu znajduje się sklepik pokroju 'wszystko i nic w 1 miejscu' - ceny są wysokie ale u właściciela opłaca się wymieniać pieniądze
Wypisałam tu kilka wad jednak mimo wszystko uważam hotel za zdecydowanie godny polecenia!

Wskazówka dotycząca pokojów: nie polecam pokoi na przeciwko basenu na parterze - trzeba albo cały czas siedzieć przy zasłoniętych oknach albo wszyscy doskonale widzą co robimy w pokoju (nie ma firanek ani żaluzji).
  • Data pobytu: luty 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Carpathia1349
Zrecenzowano 10 lutego 2013

Ten turysta “STAY AWAY!!!!!” opisa hotel bardzo negatywnie kompletnie sie z nim nie zgadzam. Moje wczasy w Wenezueli nie należą do pierwszych a wiec mam jakieś rozeznanie. Hotel był naprawdę przyjemny bardzo pięknie w ogrodzie, bardzo wszyscy się starali aby było ok. W tym kilimacie nie zawsze wszystko może być na 100 % super. Moje jedyne zastrzeżenie to stary barman który był od rana w barze nie do końca był zawsze przyjemny natomiast barmani na plaży i wieczorem super. Jedzenie było b. dobre (jestem wybredny) woda w automatach całą dobę dostępna bezpłatnie. Jednym słowem jak bym miał wrócić na Margarite to nie ryzykowałbym innego hotelu.

• Data pobytu: marzec 2012, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Aczek
Zrecenzowano 27 lipca 2012

Byłem z żoną na dwutygodniowych wczasach z polskiego biura. Same pozytywne wrażenia. Pokój był wystarczająco duży, wygodny i czysty (codziennie sprzątany). Duża różnorodność posiłków chociaż mogło być więcej owoców. Po dwóch dniach skończyła się też kawa rozpuszczalna. Obsługa w recepcji czy też na plaży była bez zarzutu, zawsze miła i pomocna. Wybierając z żoną ten hotel nie oczekiwaliśmy luksusów lecz miłej atmosfery i nie zawiedliśmy się. Atrakcją były też iguany (takie duże zielone jaszczury), które albo wygrzewały się na palmach, albo przychodziły z wizytą na basen. Samo otoczenie hotelu, czyli główna ulica wzdłuż plaży wraz z zabudowaniami, było zaniedbane i wymaga odnowienia ale sama plaża bardzo ładna. Na ulicy mnóstwo ulicznych sprzedawców (z reguły bardzo sympatycznych) i miejscowych agencji podróży, w których można wykupić wycieczki o połowę taniej niż u rezydenta. Hotel polecam przede wszystkim tym, którzy bardziej cenią kameralność i atmosferę niż luksusy pięciogwiazdkowego hotelu.

• Data pobytu: styczeń 2012, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, GrzegorzN911