“Warto przyjść”
Pagona's Place — recenzja

Pagona's Place
Nr 1 wśród 16 Restauracje (Platanias)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tradycyjne, pyszne, duże porcje i miła obsługa. Duże wybory win. Bardzo dobre desery. Polecam :)

Dziękujemy, Krzysztof M

Zrecenzowano 26 września 2017 z urządzeń przenośnych

Na szczęście znaleźliśmy to miejsce, bo jedzenie tam było najlepsze jakie jedliśmy na Krecie. Próbowaliśmy zapiekanych kotlecików z fety i cukinii, sałatki greckiej, małych rybek, pulpecików z cynamonem, ryb oraz krewetek i wszystko było przepyszne i świeże! A oprócz tego gościnność i przecudowna atmosfera jaka tworzy właścicielka! Zabawna, otwarta i przemiła osobaMamy nadzieję tam wrócić!
Pozdrawiamy i juz tęsknimy za twoim pysznym ciastem czekoladowym❤️Pagona! I'm watching you;)

Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano 8 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Znęceni recenzjami postanowiliśmy spróbować i przeżyliśmy lekkie rozczarowanie. Obsługa owszem przemiła, ale jedzenie nieidealne.
Brakowało części starterów (m.in. gołąbków z liści winogron) bo, jak nam powiedziano, są zbyt czasochłonne i nie mieli czasu dziś zrobić.
Jagnięcina z pieca smaczna, ale ciężka, kulki z oberżyny bez smaku i zbyt długo smażone.
Są lepsze restauracje w okolicy.

Dziękujemy, Roman R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PagonasPlace, Ιδιοκτήτης, Pagona's PlaceOdpowiedź udzielona 13 maja 2017

Dear guest, sorry that you didnt enjoy your meal in my litlle taverna.. yes we didnt have stuffed wine lives, but we have 17 more starters...its just me and my mother so yes we didnt have time to make some.. tasteless eggplant, with so many spices that we put in???? With such cinnamon nutmeg, bahar,cloves,cumin etc??? ok... Be sure that the eggplant doesnt last second day,our dishes are FRESH and tasty.For sure there is better restaurants in the area,but not that tasty as my mothers food, freshly cooked with love.
Sorry we disappointed you,Have nice holidays,live and health!
Sincerely PAGONA

Zrecenzowano 29 marca 2017

Właścicielka jest cudowną, super gościnną osobą. Jedzenie mocno greckie i domowe. Desery są rewelacyjne, koniecznie trzeba zamówić. Sałatki, mięsa i do tego pyszne wino. W dodatku właścicielka z każdym gościem rozmawia, częstuje na pożegnanie raki. Można poznać super ludzi, bo zawsze u Pagony jest pełno! Szczerze polecamy i pozdrówcie Pagonę z Polski od nas :)

1  Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia. Posilki sa przepyszne - wszystko jest swieze i starannie przygotowane. Mieso swietnie przyprawione, rozplywa sie w ustach. Poza miesem polecam Paganas salad - rewelacyjnie salatka z wysmienitym sosem! Pycha! Smaki inspirują do kulinarnych eksperymentow w domu Wesoła i serdeczna obsluga a na deser zawsze cos pysznego - obłędne ciasto czekoladowe lub banalnie prosty ale doskonaly jogurt z konfiturą

1  Dziękujemy, Iwona K

Pagona's Place — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Pagona's Place? Podziel się wrażeniami!