Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W hotelu przebywaliśmy przez dwa tygodnie w ramach oferty Tui. W ramach pobytu mieliśmy śniadania i obiadokolację. Posiłki smaczne , śniadania bardzo obfite , obiadokolacje zróżnicowane, codziennie inne potrawy. Każdego dnia ryba lub owoce morza, desery ,owoce ,greckie sosy i przystawki. Wszystko w dużych ilościach, ciągle donoszono brakujące potrawy. Obsługa pprzemiła , mówiąca po angielskui i niemiecku. Napoje do kolacji płatne.
Hotel połóżony nad samym morzem, leżaki płatne na plaży 5 E ( w tym dwie butelki wody).W chotelu większość turystów to Niemcy i Grecy ( dla mnie atut).
Pokoje czyste, dobrze wypozażone, sprzątane codziennie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej nie rezerwować pokoju z widokiem na morze bo są głośne , umiejscowione nad basenem lub kawiarnią.
Dziękujemy, Anna Ś
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Witam, kilka dni temu wróciłam z wakacji w tym hotelu. nigdy nie pisałam opinii o hotelach ale tym razem mam ochotę być może pomóc :)
pierwsza rzecz - biuro podróży wprowadza w błąd- to nie jest miasto rethymno gdzie do centrum jest kilka km, to jest wiocha na obrzeżach tzw okręg rethymnonu dowiedzieliśmy się o tym dopiero na jednej z wycieczek fakultatywnych. jest jedna główna ulica z mnóstwem sklepików stoisk pamiątek itp. Super jest to że lokalne biura podróży np klados z którego korzystaliśmy, jest centralnie na wprost wejścia do hotelu a wycieczki są dosłownie połowę tańsze niż oferuje tui !! bardzo polecam super uprzejma Pani NANA :) która wszystko dokładnie tłumaczy i załatwia perfekcyjnie. Polecam kupować wycieczki u niej a nie u organizatora ze względu na cenę i nie dajcie się nabrać na to że z hotelu będzie polski przewodnik. Jest to uzależnione od tego jak się trafi. Mieliśmy mieć polskiego przewodnika, który miał pojawić się gdzieś w trakcie jak się później okazało- może i był ale my na niego nie trafiliśmy, osób na wycieczkach jest tysiące a polskich przewodników może 3, to raczej kwestia jak się uda i gdzie na jaką listę Cię dopiszą. Hotel swoje lata świetności już ma za sobą, ale pozytywem jest to że było czysto i bardzo dużo dobrego jedzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo dużo jedzenia.
Pokój najtańszy DZZ ekonomiczny przed moim wyjazdem wyczytałam w komentarzach że to pokój w suterynach, jechałam po części już na to gotowa i wiele się nie pomyliłam. Pani z recepcji prowadząc nas opisywała jaki to super nowy pokój dużo lepszy niż na piętrze... no nie wiem. Mieszkaliśmy dosłownie jak w piwnicy. Niby balkon był, ale poniżej poziomu wszystkiego. Szukałam plusów no i był plus - było przyjemnie chłodno, nie trzeba było używać klimatyzacji (od której kilka razy już byłam chora na innych wakacjach). Poza tym na szczęście na wakacjach mało spędza się czasu w pokoju, więc jakoś nie był to dla mnie mega problem.

Moja ogólna ocena POZYTYWNA ale chyba na wiele moich wyjazdów bylo najmniej atrakcyjnie.
Fale bardzo duże-były dni że nie dało się wejść do morza przez co woda też nie była przejrzysta tylko zmącona.
Plus że hotel przy morzu, blisko, leżaki spokojnie można znaleźć nawet w południe, nie trzeba biec z rana żeby zająć miejsce :) bardzo dużo niemców, po powrocie do polski samo na usta cisnęło mi się "najnnn" :D

Wskazówka dotycząca pokoi: DZZ ekonomiczne są w piwnicy :)
Dziękujemy, jozka11
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

W tym hotelu byliśmy zakwaterowani od 21 lipca 2019 do 29 lipca. Uważam że hotel wart jest polecenia. Jest elegancki, dużo greckich kompozycji, nawiązania do stylizacji Greckiej. Fajny, dość duży basen, choć jak więcej osób pływało to trzeba było uważać. Może przed samym hotelem ale niestety nie dało się w nim kąpać bo były zbyt duże fale. Miła obsługa hotelowa, wszyscy bardzo pomocni. Skorzystaliśmy też z biura podróży Klados na przeciwko hotelu i za bardzo tanią kwotę (w porównaniu co oferowało TUI) pojechaliśmy na wycieczkę na Elafonisi. Jedzenie dość smaczne, duży wybór. Każdy znalazłby coś dla siebie. Polecamy też przejazdy do pobliskiego Rethymno. Jeżeli chodzi o minusy to brakowało mi trochę animacji przy basenie i jakiejś wakacyjnej muzy. No i za leżaki trzeba było płacić i za napoje do kolacji. Ale mam tylko porównanie z hotelem w Bułgarii, gdzie też nie mieliśmy all inclusive ale napoje można było brać do woli, w tym piwo z beczki i wino w lampkach. Generalnie polecam hotel i pobyt na przepięknej Krecie!

Dziękujemy, Iskierka79
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Spędziłam tydzień w tym hotelu w połowie maja 2019. Obiekt świetnie zlokalizowany. Bezpośrednie wyjście z tarasu hotelowego na plażę. Część plaży zagospodarowana na zielony ogródek, co dodatkowo dodaje uroku temu miejscu. Budynek ładny, zdobią go liczne malunki na ścianach zewnętrznych, pnące winorośla, greckie kolumny, łuki, skalniaki itp. Duży wybór jedzenia. Część potraw przyrządzana jest na oczach gości, na indywidualne życzenie z wybranych samodzielnie składników. Sprawna i miła obsługa. Przyjemne i czyste pokoje. Obiekt dobrze skomunikowany z Rethymno, które jest najbliższą dużą miejscowością. Przystanek autobusowy tuż obok hotelu. Można również dojść pieszo - na trasie same restauracje, sklepy, stragany. W pobliżu znajduje się też apteka. Na przeciwko obiektu salon z samochodami na wynajem. Zdecydowanie polecam hotel Golden Beach, to fantastyczne miejsce na urlop.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje których okna wychodzą na taras (na morze) są narażone na większe hałasy ponieważ z tej strony obiektu toczy się życie nocne.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Mortishya A
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Pobyt w tym hotelu na przełomie maja i czerwca 2019 r. uznajemy za bardzo udany. Jak na hotel 3 gwiazdkowy w warunkach greckich prezentuje się bardzo solidnie. Pokoje są urządzone nowocześnie z odrobiną stylizacji pocz. XX w. ,ciekawie pomalowane i czyste. Hotel ogólnie jest bardzo czysty, pokoje sprzątane codziennie i na życzenie wymieniane ręczniki, aczkolwiek nasz pokój nie był oszałamiająco duży, ale dwie osoby mogą spokojnie się poruszać i każdy pokój ma swój tarasik. Materace bardzo solidne i świetnie się na nich można wyspać. Obsługa hotelowa bardzo miła i sympatyczna, jedzenie bardzo dobre i codziennie coś nowego na śniadanie i kolację poza stałym menu. Codziennie oprócz środy wieczory muzyczne lub dyskoteki z DJ, jednakże tylko do godz. 23.00 z uwagi na ciszę nocną. Codziennie taras jadalny z widokiem na morze był dekorowany różnymi tematycznymi bibelotami, raz była tematyka morska innym razem "Alicja w krainie czarów" itp., panie dekoratorki robiły to z gustem i smakiem artystycznym. Jednakże jest parę drobnych minusów. Hotel w głównej mierze jest nastawiony na gości z Niemiec i anglojęzycznych i obsługa biegle porozumiewa się w tych językach. Jednakże spora część turystów to Polacy i niestety telewizja w hotelu nie oferuje żadnego polskiego programu ale to drobny szczegół. Minusem jest to, że leżaki przy basenach hotelowych były płatne (5 euro za dwa leżaki + woda 0,5 l na głowę). Nie jest to wprawdzie kwota wygórowana ale nie przy hotelu, na plaży owszem zgoda, bo hotel położony jest tuż przy plaży i widok jest przepiękny. Wokół hotelu jest dużo zieleni i kwiatów, które są pieczołowicie pielęgnowane przez obsługę co daje miłą atmosferę i klimat ogrodu botanicznego. Reasumując hotel jest ładny a obsługa przyjazna gościom i można go polecić każdemu, jedzenie jest smaczne i urozmaicone i myślę, że kolejny pobyt na Krecie spędzimy z żoną właśnie w tym miejscu. Polecam to miejsce.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, mat6812