“smacznie i miło”

Sky Park Grill House Restaurant
Nr 5 wśród 16 Restauracje (Platanias)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Bar, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Bardzo miła obsługa, piękny ogród i pyszne jedzenie.
Pizza jedna z lepszych jakie kiedykolwiek jadaliśmy - na życzenie syna przygotowano pizze z jego ulubionymi składnikami. W ogrodzie sadzawka z żywymi żółwiami i rybkami.
Stoliki pod cytrynowymi drzewkami dodatkowo uatrakcyjniają obiad :) polecam.

Dziękujemy, Aneta K

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Polecam, szczególnie na lunch, lub późnym wieczorem :) Bardzo sprawna i miła obsługa. Możesz usiąść tuż przy ulicy i widzieć jak kucharze szybko i sprawnie uwijają się z przygotowaniem dań. Polecam spróbować pizzy, pita to coś taniego 2,5€ ale jest doskonała i sycąca, oczywiście suvlaki czy mięsa z grilla to dania których należy spróbować. Masz wrażenie że to grecki fast food, ale to słowo nabiera innego znaczenia gdy tam siądziesz i spróbujesz.

Dziękujemy, Pawelki
Zrecenzowano 25 września 2016

Sky Park od strony ulicy to taki normalny bar -tawerna z bardzo dobrym jedzeniem, trzeba wejść dalej do części restauracyjnej w której jest bardzo klimatycznie.Jedzenie jest bardzo smaczne i obfite .Nigdzie nie dostaliśmy tak dużych porcji sałatki greckiej czy z tuńczykiem. Kebaby super kalmary ok i bardzo sympatyczny i życzliwy Pan Kelner pochodzący z Niemiec. Zawsze dobrze doradzi .

Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 3 lipca 2016

Tuż przy drodze, a w zasadzie lokalnym skrzyżowaniu. Niby nic specjalnego, na pewno nie ma jakiegoś ekstra klimatu... Ale jest smacznie, szybko i trochę taniej niż w pobliskich tawernach. Pita-gyros (my - z kurczakiem) za 2,50 euro syci na pół dnia. Można też wziąć talerz mięsnych specjałów (są różne, od ok. 7 do 9 euro, porcja dla jednej osoby, spokojnie dwie się najedzą).

Dziękujemy, msol221
Zrecenzowano 1 października 2015 z urządzeń przenośnych

Super obsluga pyszne jedzenie
Bylysmy juz w paru restauracjach I musze przyznac ze najlepiej bede wspominac wlasnie Sky park . Przystepne ceny , najlepszy kebab I pyszna mrozona kawa ☺️

Dziękujemy, Justyna S

Sky Park Grill House Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Platanias, Retimno

Byłeś(-aś) w Sky Park Grill House Restaurant? Podziel się wrażeniami!