Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Bardzo dobry hotel z miłą obsługą. Położony przy piaszczystej plaży. Wyśmienite jedzenie i kultura obsługi kelnerskiej. Pokój bardzo ładny i czysty. Codziennie porządnie sprzątany. Darmowe leżaki na plaży i wifi. Przy meldowaniu obsługa oferuje zimne darmowe napoje i schłodzone ręczniki do odświeżenia się po podróży. Małe minusy za brak na plaży strefy dla palących i przez to co jakiś czas musieliśmy inhalować się dymem papierosowym palących sąsiadów.

Dziękujemy, Mario2031
Zrecenzowano: 21 września 2018

Hotel bardzo dobry polecam z czystym sumieiem.Jedzenie bardzo pyszne serwowane przez urocze kelnerki i miłuch kelnerów,obsługa bardzo miła i pomocna.Przestrzegam przed pokojem 806 który w bardzo bliskiej odległości były wentylatory które pracowały 24h ich odgłos bardzo mi przeszkadzał zwłaszcza w nocy, oraz posiada trzy zewnętrze ściany które się bardzo nagrzewały i klimatyzacja musiała pracować też 24h inaczej nie dało się spać, Ja musiałem zmieić pokój na inny ,kolejny i ostatni minus to bardzo słaby interet w pkojach.Pomijając te dwa minusy polecam Minos Mare Royal

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, mariusz309
Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:
-ładny, duży basen
-czysta i ładnie zagospodarowana plaża
-bardzo dobra obsługa
-czyste, przestronne pokoje z bogatym wyposażeniem (dvd, odtwarzacz muzyki)
-Urozmaicone menu na kolacji (przez tydzień pobytu nie powtórzyło się żadne danie)
-Cisza i spokój
-Szybkie WiFi z zasięgiem w każdej części hotelu i na plaży

Minusy:
-Mało owoców morza w menu
-Śniadania lekko monotonne
-Czasem konieczne było oczekiwanie na wolny stolik przy kolacji

Hotel świetny do odpoczynku, ale dzieci mogą narzekać na brak atrakcji. Minusy w obliczu zalet są praktycznie niezauważalne. Jeśli chodzi o miasteczko Rhetymno to posiada ładną starówkę pełną knajpek i barów. Miłośnicy klubów będą się jednak musieli obejść smakiem (przynajmniej my na takowe nie trafiliśmy).

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, _ukaszg372
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Jest to bardzo dobry hotel na wysokim poziomie, z bardzo miłą oraz pomocną obsługą. Dla osób takich jak my - podróżujących z małym dzieckiem - kwestia odpowiedniego pokoju była bardzo ważna. Hotel wywiązał się z naszych oczekiwań, oferując nam wybór pokoju, co sprawiło, że mogliśmy wypocząć wygodniej ze względu na spełnienie potrzeb dostosowanych do osobistej sytuacji. Bardzo dobry basen - cichy, bez głośnej muzyki, z małą liczbą osób i swobodną dostępnością leżaków.
Niestety wyżywienie było w siostrzanym Minos Mare - hotelu obok o niższym standardzie. Jest tak wyłącznie w wypadku wyboru oferty all inclusive. Nie mogliśmy zjeść w eleganckiej restauracji przypisanej do hotelu 5* o standardzie jaki wybraliśmy tylko dlatego, że mieliśmy opaski all inclusive a nie opcję half board. Nie miałbym z tym problemu, gdyby Itaka (biuro podróży) poinformowała o tym w swojej ofercie - wówczas mógłbym dokonać odpowiedniego dla siebie wyboru w sposób poinformowany. Na ten temat w opisie oferty nie było słowa ale odpowiedzialnością za to obarczam biuro podróży a nie hotel.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tmq18
Zrecenzowano: 6 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy hotelu:
- lokalizacja nad samym morzem przy plaży odznaczonej niebieską flagą,
- bardzo dobre i urozmaicone jedzenie (w ciągu 2 tygodni dania nie powtarzały się)
- bardzo miła obsługa,
- hotel kameralny, gości hotelowych mało, wolne leżaki zarówno nad basenami jak i na plaży,
- dbałość o szczegóły (jak choćby parasole wystawione przy wyjściach w deszczowy dzień),
- raz w tygodniu kolacja na plaży,
- dobre lokalne wino do kolacji,
- atmosfera hotelu bardzo spokojna i cicha,
- dużo zieleni na terenie hotelu,
- pusty parking,
- zarówno przy plaży, przy basenach jak i na placu zabaw toalety i prysznice (z małymi dziećmi doceniliśmy to bardzo).
Minusy hotelu:
- nasz pokój usytuowany był na parterze, okna wychodziły na wschód (to akurat byłoby plusem, bo nie lubimy gdy słońce o zachodzie praży i trzeba zamieniać roletami pokój w bunkier); co noc pod nasze okna podjeżdżały autokary (gdyby tylko przejeżdżały nie było by problemu) i nie wyłączając silników tyrkotały tak kilka minut, co budziło nas (pomimo zamkniętych okien i włączonej klimatyzacji),
- goście śmigali ze zgrzewkami wody, bo obsługa przynosiła każdemu wodę do pokoju tylko w dniu przyjazdu.
Podsumowując bardzo hotel polecam i nie wykluczam, że jeszcze kiedyś skorzystam z jego usług.

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Justyna38