Żagań

“Chłodnik na 6+ .... ”
Kepler — recenzja

Kepler
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Żagań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w sercu Żagania ... menu ciekawe .. różnorodność dań .. przepyszny chłodnik na 6+.. Burger a’la Kepler - totalna porażka! Mięso nie dobre.. po ugryzieniu pierwszego kęsa - oddałam danie kelnerce !

Dziękujemy, ferenckinga

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilismy dzisiaj w ramach zwiedzania miasteczka i bylismy bardzo zadowoleni. Bardzo duży wybór dań. Niezwykle miła obsługa. Porcje ponadwymiarowe.

Dziękujemy, Beata G
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Zamawiamy napoje 2 razy sok z czarnej porzeczki + 1 7up
2 razy dorsz z surówką i frytkami
Napoje dostajemy natychmiast choć trochę drogie 6 zł za 200ml
Po 1/2h czekania zbieramy się do wyjścia a tu zjawia się inna kelnerka i pyta się co zamawiamy. Po uzyskaniu informacji, że już zamówiliśmy idzie z interwencją do kuchni i po około 7 minutach przynosi posiłki. Ryba ok surówka ok ale frytki są stare zleżałe zimne i miękkie a na nich leżała ciepła ryba aby je ogrzać. Sos typu tatarskiego pomimo tego, że jest ciepły zachowuje stała konsystencję i nie wygląda na świeży. Zjadamy rybę i sałatkę bo się spieszymy. Lokalu ze względu na poziom kulinarny NIE POLECAM!

Dziękujemy, piotrbieganski
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Oczekiwanie na obsługę ponad 10 minut. W końcu sam podszedłem zamówić. Oczywiście jak to przystało na lokale podrzędnej kategorii trzeba było zapłacić od razu. Po DŁUGIM oczekiwaniu pierś z grilla SUROWA w środku. Zdarza się każdemu. Pani przeprasza i obiecuje nową. Wszystko można zrozumieć, ale pojawiający się po niej właściciel grzebiący palcami w tej piersi i krzyczący że Tu nic nie jest surowe to przesada. Zwłaszcza że po chwili sam widzi czerwone nawet nie ścięte mięso i zgaszony ucieka we wstydzie. Jedyny plus tego lokalu to mocny alkohol. Największym minusem jest to, że co do najmocniejszego alkoholu, to amatorsko wytatuowany właściciel jest najlepszym przykładem tego jak serwowany tam alkohol potrafi zrobić durnia z pijących go. A o chodzącym kocie zostawiającym sierść w każdym posiłku nie wspomnę.

Dziękujemy, klient82
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w Żaganiu poszłam do Keplera że względu na domniemana "renomę". Wystrój - kicz! Malowidła Keplera do niczego tam nie pasują. Zamówiliśmy cos w oferowanego wówczas azjatyckiego menu. Okropnosc! Brak smaku i tani makaron. Słaba obsługa. Omijać szerokim łukiem.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, ma_gorzata_505

Kepler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żary, Ziemia Lubuska
Żary, Ziemia Lubuska

Żagań, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Kepler? Podziel się wrażeniami!