“Polecam z całego serca”
Roda Park Restaurant — recenzja

Roda Park Restaurant
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Roda)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super atmosfera, pyszne lokalne jedzenie. Obsługa rodzinna tworzona przez prace 3 pokoleń. Byłam z córka w Rodzie przez tydzień i tylko raz skorzystaliśmy z innej restauracji. Roda Park oferowała dla nas wszystko co najlepsze - jedzenie, obsługę i rozrywkę. Nie ma sensu szukać i zmieniać czegoś co jest doskonale . Polecam z całego serca.

Dziękujemy, agnieszkab811

Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc w miejscowości Roda grzechem byłoby nieodwiedzenie tego miejsca. Na początku atmosfera rodem z mama mia, bardzo życzliwy personel na szóstkę z plusem . Jedzenie to poezja wyśmienite ryby,rewelacyjna pizza, grillowane warzywa super frytki żyć nie umierać, Z całą pewnością możemy polecić to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Briggite0312
Zrecenzowano 3 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowite doznania kulinarne, jedzenie pyszne , rodzinna atmosfera. Serdecznie polecam to miejsce pewnie wrócimy jeszcze ❤️

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna2222222
Zrecenzowano 14 września 2016

Jedzenie przeciętne,udało nam się jadać już lepsze rzeczy w Grecji.Ceny też nie zadowalające.Ogólnie polecam tylko dla nie bardzo wymagających.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Elat T
Zrecenzowano 9 września 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce ostatniego dnia naszego pobytu, nie popełniajcie tego błędu! Wspaniała obsługa, mili, otwarci, żartujący ale zawsze na miejscu i nienarzucający się. A jedzenie to bajka. Próbowaliśmy przez tydzień rożnych greckich dań, ale te w wykonaniu Roda Park były zdecydowanie najlepsze. Świetnie przyprawione, świeże, soczyste. Jeśli zastanawiacie sie gdzie zjeść w Roda to bez wahania odwiedźcie Roda Park! :)

We visited Roda Park Restaurant on our last day of stay, don't make our mistake! The staff is gorgeous, funny, kind, joking but always there for you and not intimidating. And more important, food is perfect! The best we've tried on Corfu for sure! If you don't know where to eat in Roda, don't hesitate and go to Roda Park!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Iza W

Byłeś(-aś) w Roda Park Restaurant? Podziel się wrażeniami!