Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel nie odbiega od standardu. Pokoje nowoczesne (nocowaliśmy w pokoju lux w nowej cześci hotelu). Recepcja i części wspólne wyglądają bardzo ładnie. Obsługa w recepcji hotelowej i SPA pomocna (poradziła sobie bardzo sprawnie z drobnym problem zwiazanym z nasza rezerwacją).
Minusem był jeden problem z tym, że przy śniadaniu skończyła się gorąca woda do herbaty/kawy oraz późne przyjście na obiado-kolacje wiąże się z ryzykiem, że niewiele zostanie do wyboru.
Polecam wybór pakietu "Romantyczny weekend", w którym kolacja zaproponowana przez szefa kuchni była naprawde wykwintna i przygotowana na wysokim poziomie.

Dziękujemy, piotrkN4892KO
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy odpocząć, naszym zadaniem jest to idealne miejsce. Cisza i spokój, mila atmosfera, komfortowy pokój z balkonem. Śniadanie wliczone w cenę, smaczne i obfite. Strefa Wellnes przyjemna i bardzo intymna, niestety akurat sauna fińska była zepsuta. Jednak odległość tylko 2 km do uzdrowiska” pod tężniami” z doskonałą strefa Wellnes zupełnie to rekompensuje. Gorąco polecam nocleg w TeoDorce i wizyty w centrum, łączymy wtedy ciszę i relax oraz pełna ofertę uzdrowiska.

Dziękujemy, lamersica
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Byłem drugi raz w Teodorce. Pierwszy przed rozbudową i teraz drugi . Dużo na zewnątrz się zmieniło na plus. Duży parking , ładnie zagospodarowane patio.
Recepcja i restauracja eleganckie i bez zastrzeżeń. Czuć nowością i nowoczesnością.
Pokój przestronny z dużą ilością szaf , półek. Wygodne tapczaniki . Ale w pokoju brak klimatu jakiegoś "ciepła.". Wszystko takie surowe . No ale OK takie było zamierzenie . Teraz przejdziemy do minusów. Mieliśmy dwie kołdry na dwa tapczany tylko jedna cienka a druga gruba...dziwne. W szafie nie było jak to jest we wszystkich hotelach zapasowej poduszki , koca no i trzy wieszaki na krzyż.
Łazienka bez suszarki i kosmetyków . Cieknąca woda z pod prysznica i umywalki. Widać od dawna bo na korytarzyku są ślady poluzowanych z tego tytułu paneli podłogowych.
Rano nie było ciepłej wody.
Restauracja , bufet szwedzki ale tu dziwna rzecz, Gorące dania tak na śniadanie jak i na obiad podawane są w wazach lub pojemnikach plastikowych nie podgrzewanych jak to jest z reguły . Po chwili wszystko jest zimne, jedynie zupa jest w pojemniku podgrzewanym. Nie rozumiem przyczyny tego zjawiska. Byłem już w kilkudziesięciu hotelach ale czegoś takiego nie spotkałem.
Szokującym też zjawiskiem jest nie zwracanie obsługi na przychodzenie na kolację gości w kusych szortach.
Obsługa jest młoda i może jeszcze nie ma doświadczenia ale jakieś reguły powinny obowiązywać.
Jedzenie ogólnie było smaczne choć gorące było zimne.
Chyba już tu nie będę nocował będąc w Ciechocinku . A jestem tu co rok.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, klukfa
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dobrze usytuowane kilka minut rowerem do centrum ,wypożyczalnia na miejscu.Jedzenie dobre.Bardzo czysto,wszystko wykończone elegancko,ze smakiem i w dobrym guście.
Bylismy z psem,mógł swobodnie biegać.Obsluga bardzo miła,szczególnie pani z restauracji.
Moznaby trochę podgrzać wode w jacuzzi bo była wręcz chłodna ale to chyba jedyny mankament.
Polecam było warto

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, sggcdgxsdx
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny, nowoczesny, czysty. Bardzo miła obsługa, pomocna, szef kuchni zawsze doradzi indywidualnie smakiem... Jak najbardziej polecam ten obiekt. Jeżeli ktoś zamierza wybrać się na pobyt relaksacyjny zachęcam gorąco.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, j_zefp2019