Ciechocinek
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Położenie bardzo dobre, tylko otoczenie podłe. Obsługa bardzo miła, śniadania smaczne, pokoje czyste. Mieszkałem w tym hoteliku już dwa razy i widzę mankament, który należałoby poprawić, a mianowicie wyposażenie pokoi w małe lodówki hotelowe. Pozdrawiam

Dziękujemy, Podrozny2
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja obiektu -centrum a jednocześnie cisza i spokój.
Minus dla obiektu to zaniedbane sąsiedztwo..Ciekawy wystrój hindusko- hiszpańsko-marokański . Bardzo miła i pomocna obsługa na recepcji . Pokoje czyste przestronne z klimatyzacją i wygodnym łóżkiem. Na wyposażeniu jest czajnik i filiżanki ewentualnie można pomyśleć o małej lodówce która by się przydała.Duża łazienka z kabiną prysznicową z suszarką ręcznikami i żelem do mycia.Bardzo smaczne i urozmaicone śniadania w formie stołu szwedzkiego(kawa,herbata,sok bez ograniczeń, zawsze coś słodkiego rogalik, ptysie ciasteczka). Darmowy parking dla zmotoryzowanych.Obok znajduje się sklep polo-market gdzie można zrobić zakupy.Jak najbardziej polecam to miejsce

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Maria N
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały hotelik na uboczu. Z głównej ulicy go trudno dostrzec. Pokój duży ładny i czysty. Śniadanie pyszne w formie szwedzkiego stolu, różnorodny wybór od mięs po galaretki owocowe. Lokal posiada własne spa

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, kocipepek
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Zatrzymaliśmy się w willi tylko na jedną noc,bardzo szkoda ,że tak krótko ,piękne miejsce,pokoje urządzone nowocześnie,bardzo czysto ,obsługa bardzo miła.smaczne sniadanie ,dziękuję bardzo za wspaniały pobyt ,szczerze polecam ten obiekt w Ciechocinku

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, mpiatkowska2016
Zrecenzowano: 12 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pokoje bardzo czyste, nowoczesne, łazienki nienaganne. Było wszystko co było potrzebne!
Jedyny mocno słaby punkt to śniadania.
Po pierwsze miejsce ich spożywania, w sumie je się je w holu na recepcji, no ale ok! To nie jest wielki hotel, więc nie mają dodatkowych restauracji, ale już za jakość jedzenia to niestety odpowiadają. Byliśmy w okresie sylwestrowym, niestety to co było na śniadanie to jakby resztki z jakiejś wigilii. Bardzo słaby poziom, produkty ewidentnie zakupione w pobliskiej Biedronce, czy też w PoloMarkecie i co najgorsze, to kupione te z najniższej półki cenowej, a śniadania w willi przecież za darmo nie dawali, tylko za pewną kwotę, no szkoda, na prawdę szkoda, no wszystko inne było świetne...Aaa prócz pana, który w nocy pilnował recepcji, ewidentnie przeszkadzaliśmy mu w oglądaniu serialów na laptopie i kazał być nam cicho. No cóż, jakiegoś niesmaku nie ma, te minusy to na serio coś co można poprawić i będzie idealnie. Życzę Wam powodzenia, bo to na prawdę miłe miejsce w sumie w samym centrum Ciechocinka.

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, sankhjag