77 USD
54 USD
Pokoje goscinne(Ciechocinek)
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
34 USD
  • Śniadanie w cenie
Pensjonat Lila(Ciechocinek)
  • Restauracja
Zrecenzowano 6 października 2017 z urządzeń przenośnych

Gościłem już pare razy kiedyś w tym hotelu - zawsze było Ok
Teraz ponownie skorzystałem z oferty hotelu Neapol. Pokój jednoosobowy czysty, duże łóżko, nic nie śmierdzi (a na to jestem wyczulony) fajny bajer to restauracja na pietrze z pokojami - nie trzeba nóg fatygować za bardzo
W restauracji testowane dwa dania główne, po całym dniu prac w kołchozie musiałem uzupełnić poziom białka, a ze potrzebuje jego znaczne ilości wybór padł na potrawy z kurczakiem
Jako pierwsze danie: Burger z piersią z kurczaka na ostro - duża porcja mięsa w burgerze, czuć mięso, dobrze wypieczony, nie suchy, ogólnie bardzo dobry
Jako druga potrawa, podany został filet z piersi z kurczaka kurczak, w panierce za która jakoś szczególnie nie przepadam, gruby filet, podany z groszkiem…? do tego ziemniaczki i sosik - ogólnie dobre ☺️jak by filet był na grillu to byłoby Supper
Do picia woda gazowana - jak to woda i kilka szotów żubrówki- polecam

Sumując, jeszcze wrócę jak będę w okolicy... a i jeden minus to parking przed hotelem, byłem w zeszłym roku i trochę błota było, był to okres wiosenny. Teraz, deszczowy październik sporo wody i znów błota na parkingu, no ale ja stanąłem na kostce której aż tak nie zatopiły deszcze

Data pobytu: październik 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, DarekPPP
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017

Fantastyczny hotel w przystępnej cenie. Pokoje są przestronne i czyste, mały minus za brak klimatyzacji (w nocy zrobiło się dośc gorąco). Lokalizacja ok 5 minut spaceru od parku zdrojowego. Restauracja w hotelu oferuje pyszne jedzenie w przystępnej cenie. Dodatkowym plusem jest duży parking

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Kasioolka
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

Nowy budynek, praktycznie w samym centrum miasta, składający się z kompleksu restauracyjnego oraz hotelowego. Całość urządzona w dość tradycyjnym stylu. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone, z wygodnymi łóżkami. Całość czysta i schludna.

Miałem pokój na poddaszu (2 piętro) od zachodniej strony. Był bardzo przytulny, jednak brak w tak nowoczesnym budynku klimatyzacji to duży minus. W czasie upalnej nocy temperatura w pokoju była bardzo wysoka i uniemożliwiała porządny wypoczynek. W dzisiejszych czasach nie wystarcza wiatrak. Klimatyzacja to standard, zwłaszcza w nasłonecznionych pokojach.

Obsługa bardzo miła. Śniadania klasyczne, ale wystarczające. Bardzo fajne, otwarte patio na poddaszu. Łazienki czyste, dobrze wyposażone, kosmetyki Dove. Duży parking, co w przypadku centrum Ciechocinka jest bardzo ważne. W pobliżu (20-30 m.) praktycznie wszystkie potrzebne sklepy i całodobowa apteka. Ogromnym plusem jest doskonała (jedna z najlepszych w mieście) restauracja-pizzeria.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Domellus
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

rezerwacja ponad rok wcześniej.
co krok zmieniają się menagerowie.
obecnie Pani Magda jest niekompetentna.
obsługa fatalna.
kontakt też słaby.
3 dni przed komunią informują nas że nie dostaniemy sali którą zarezerwowaliśmy. żenada.
w ostateczności po rozmowie z właścicielem hotelu dostaliśmy salę którą chcieliśmy ale obsługa straszna.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, iwonatomekhania
Zrecenzowano 14 marca 2017

Jestem w Ciechocinku 2 x w tygodniu i mogę Polecić Hotel Neapol, ponieważ to miejsce stało się moim ulubionym od 2 lat. Wcześniej szukałam hotelu w dobrej lokalizacji i czystego, ale odkąd znalazłam Neapol, który spełnił wszystkie moje oczekiwania nie muszę się już martwić o mój komfort :)

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój z balkonem
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Agnieszka T