Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017

Fantastyczny hotel w przystępnej cenie. Pokoje są przestronne i czyste, mały minus za brak klimatyzacji (w nocy zrobiło się dośc gorąco). Lokalizacja ok 5 minut spaceru od parku zdrojowego. Restauracja w hotelu oferuje pyszne jedzenie w przystępnej cenie. Dodatkowym plusem jest duży parking

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Kasioolka
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

Nowy budynek, praktycznie w samym centrum miasta, składający się z kompleksu restauracyjnego oraz hotelowego. Całość urządzona w dość tradycyjnym stylu. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone, z wygodnymi łóżkami. Całość czysta i schludna.

Miałem pokój na poddaszu (2 piętro) od zachodniej strony. Był bardzo przytulny, jednak brak w tak nowoczesnym budynku klimatyzacji to duży minus. W czasie upalnej nocy temperatura w pokoju była bardzo wysoka i uniemożliwiała porządny wypoczynek. W dzisiejszych czasach nie wystarcza wiatrak. Klimatyzacja to standard, zwłaszcza w nasłonecznionych pokojach.

Obsługa bardzo miła. Śniadania klasyczne, ale wystarczające. Bardzo fajne, otwarte patio na poddaszu. Łazienki czyste, dobrze wyposażone, kosmetyki Dove. Duży parking, co w przypadku centrum Ciechocinka jest bardzo ważne. W pobliżu (20-30 m.) praktycznie wszystkie potrzebne sklepy i całodobowa apteka. Ogromnym plusem jest doskonała (jedna z najlepszych w mieście) restauracja-pizzeria.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Domellus
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

rezerwacja ponad rok wcześniej.
co krok zmieniają się menagerowie.
obecnie Pani Magda jest niekompetentna.
obsługa fatalna.
kontakt też słaby.
3 dni przed komunią informują nas że nie dostaniemy sali którą zarezerwowaliśmy. żenada.
w ostateczności po rozmowie z właścicielem hotelu dostaliśmy salę którą chcieliśmy ale obsługa straszna.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, iwonatomekhania
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jestem w Ciechocinku 2 x w tygodniu i mogę Polecić Hotel Neapol, ponieważ to miejsce stało się moim ulubionym od 2 lat. Wcześniej szukałam hotelu w dobrej lokalizacji i czystego, ale odkąd znalazłam Neapol, który spełnił wszystkie moje oczekiwania nie muszę się już martwić o mój komfort :)

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój z balkonem
Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano: 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Czesto goscimy weekendowo w Ciechocinku i zawsze wybieramy ten hotel. W przystepnej cenie mamy wszystko co gwarantuje odpoczynek i relaks. Wspaniale komfortowe pokoje, winda, pyszne sniadania i kolacje w hotelowej restauracji. Mozna zamowic masaz -pozdrawiamy Pana Sławka świetny masazysta. Parking, winda, unternet, super lokalizacja. Polecamy!

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Krzysiek K