148 USD
  • Śniadanie w cenie
78 USD
54 USD
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (70 USD).

• Basen
Pałac Łazienki II(Ciechocinek)
Pensjonat Lila(Ciechocinek)
  • Restauracja
Dworek Aleksandria(Ciechocinek)
Dom Wczasowy Agat(Ciechocinek)
Dworek Janowicki(Ciechocinek)
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017

Nowy budynek, praktycznie w samym centrum miasta, składający się z kompleksu restauracyjnego oraz hotelowego. Całość urządzona w dość tradycyjnym stylu. Pokoje przestronne, dobrze wyposażone, z wygodnymi łóżkami. Całość czysta i schludna.

Miałem pokój na poddaszu (2 piętro) od zachodniej strony. Był bardzo przytulny, jednak brak w tak nowoczesnym budynku klimatyzacji to duży minus. W czasie upalnej nocy temperatura w pokoju była bardzo wysoka i uniemożliwiała porządny wypoczynek. W dzisiejszych czasach nie wystarcza wiatrak. Klimatyzacja to standard, zwłaszcza w nasłonecznionych pokojach.

Obsługa bardzo miła. Śniadania klasyczne, ale wystarczające. Bardzo fajne, otwarte patio na poddaszu. Łazienki czyste, dobrze wyposażone, kosmetyki Dove. Duży parking, co w przypadku centrum Ciechocinka jest bardzo ważne. W pobliżu (20-30 m.) praktycznie wszystkie potrzebne sklepy i całodobowa apteka. Ogromnym plusem jest doskonała (jedna z najlepszych w mieście) restauracja-pizzeria.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Domellus
Zrecenzowano 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

rezerwacja ponad rok wcześniej.
co krok zmieniają się menagerowie.
obecnie Pani Magda jest niekompetentna.
obsługa fatalna.
kontakt też słaby.
3 dni przed komunią informują nas że nie dostaniemy sali którą zarezerwowaliśmy. żenada.
w ostateczności po rozmowie z właścicielem hotelu dostaliśmy salę którą chcieliśmy ale obsługa straszna.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, iwonatomekhania
Zrecenzowano 14 marca 2017

Jestem w Ciechocinku 2 x w tygodniu i mogę Polecić Hotel Neapol, ponieważ to miejsce stało się moim ulubionym od 2 lat. Wcześniej szukałam hotelu w dobrej lokalizacji i czystego, ale odkąd znalazłam Neapol, który spełnił wszystkie moje oczekiwania nie muszę się już martwić o mój komfort :)

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój z balkonem
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Czesto goscimy weekendowo w Ciechocinku i zawsze wybieramy ten hotel. W przystepnej cenie mamy wszystko co gwarantuje odpoczynek i relaks. Wspaniale komfortowe pokoje, winda, pyszne sniadania i kolacje w hotelowej restauracji. Mozna zamowic masaz -pozdrawiamy Pana Sławka świetny masazysta. Parking, winda, unternet, super lokalizacja. Polecamy!

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Czysty hotel dobry wysoki standard.

Restauracja serwująca pyszne dania, wg mnie póki co najlepszy z hoteli w Ciechocinku testowanych osobiście.
Dobry bogaty wybór na śniadaniu. Cenowo bardzo atrakcyjnie wyglada pobyt.

Data pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, DarekPPP