147 USD
Dworek Aleksandria(Ciechocinek)
Dom Wczasowy Agat(Ciechocinek)
Dworek Janowicki(Ciechocinek)
Zrecenzowano 14 marca 2017

Jestem w Ciechocinku 2 x w tygodniu i mogę Polecić Hotel Neapol, ponieważ to miejsce stało się moim ulubionym od 2 lat. Wcześniej szukałam hotelu w dobrej lokalizacji i czystego, ale odkąd znalazłam Neapol, który spełnił wszystkie moje oczekiwania nie muszę się już martwić o mój komfort :)

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój z balkonem
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Agnieszka T
Zrecenzowano 10 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Czesto goscimy weekendowo w Ciechocinku i zawsze wybieramy ten hotel. W przystepnej cenie mamy wszystko co gwarantuje odpoczynek i relaks. Wspaniale komfortowe pokoje, winda, pyszne sniadania i kolacje w hotelowej restauracji. Mozna zamowic masaz -pozdrawiamy Pana Sławka świetny masazysta. Parking, winda, unternet, super lokalizacja. Polecamy!

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano 24 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Czysty hotel dobry wysoki standard.

Restauracja serwująca pyszne dania, wg mnie póki co najlepszy z hoteli w Ciechocinku testowanych osobiście.
Dobry bogaty wybór na śniadaniu. Cenowo bardzo atrakcyjnie wyglada pobyt.

Data pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, DarekPPP
Zrecenzowano 20 stycznia 2017

Hotel położony w samym centrum Ciechocinka. Budynek hotelu bardzo ładnie wkomponowany w starą zabudowę. W tym samym budynku znajduje się restauracja również o nazwie Neapol. Hotel czysty, obsługa bardzo przyjemna, nienarzucająca się. W pokoju można jedynie przyczepić się do braku suszarki do włosów. Pokój sprzątany codziennie. Restauracja wspaniale urządzona, doskonały wybór pizz, bardzo dobre dania kuchni włoskiej. Polecam zupę z mulami - super. I jeszcze jedno budynek stoi przy ulicy, a w pokoju było bardzo cicho. Miłym zaskoczenie, bo nie sprawdzałem wcześniej była winda. Hotel i restauracje polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Proponuję pokoje przy tarasie, zwłaszcza latem, powinno być fajne.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Mirosław C
Zrecenzowano 21 grudnia 2016

Hotel zgodny z kategorią i jeszcze duuuży plus, czysto, pokoje przestronne, komfortowe, obsługa pokoju bez zastrzeżeń, śniadania w formie bufetu bardzo bogate i urozmaicone. Jedzenie serwowane na obiad i kolację bardzo smaczne, porcje duże. Obiekt prowadzony jest profesjonalnie z dbałością o szczegóły, widać , ze ma "gospodarza"

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, pantalla2016