“Ktoś chyba pomylił restauracje...”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Nr 14 wśród 27 Restauracje (Ciechocinek)
Kuchnie: Pizza
Zrecenzowano 20 marca 2018

Dzień dobry.
Ktoś chyba pomylił recenzje.. SnackBar nie oferuje drinków przede wszystkim.
Obsługa jest bardzo miła, muzyka to typowe jak dla baru radio. Jedzenie bardzo smaczne i przede wszystkim jest świeże, a kurczaka z rożna chyba nigdy nie jadłem tak dobrego.
Pozycja obowiązkowa w Ciechocinku.

Dziękujemy, Maciek K
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

W Snack Barze spędziłam każde południe swojego wypoczynku w Ciechocinku. Kurczak z rożna, którego można tutaj zasmakować... Niebo w gębie!
Porcje giganty (w niskich cenach). Polecam także Devolaje, ale kurczak- To jest to! :)
Bardzo sympatyczna atmosfera, czuć, że właściciel chce zadbać o dobre samopoczucie klientów. Szkoda, że nie jest to duża restauracja, na pewno takie jedzenie miałoby wzięcie.
Na pewno wrócę na soczystego kurczaka gdy tylko będę w okolicy. Dziękuję za smaczne obiady.

1  Dziękujemy, K-foto7
Zrecenzowano 1 lutego 2015

W tym miejscu chcialam spedzic mily wieczor z najblizszymi ale sie nie udalo!!!!!
Atmosfera, obsluga, muzyka, drinki okropne! Personel myli zrealizowanie rachunku z zamowieniem! W tym miejscu bylysmy zmuszeni na sile wypic drugiego drinka nawet jesli go nie chcielismy, oczywiscie placac za to bardzooooo drogo! Panie antypatyczne i nie nadajace sie absolutnie do tej pracy! Nigdy wiecej! Nie polecam!!!!!

• Atmosfera
Dziękujemy, Meraviglia79

Pizzeria Snack Bar Ciechocinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Snack Bar Ciechocinek? Podziel się wrażeniami!