“Burgery do poprawki”

Pizzeria Neapol Ciechocinek
Nr 2 wśród 33 Restauracje (Ciechocinek)
Kuchnie: Pizza
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy zaraz po otwarciu, więc mało ludzi było w lokalu. Wnętrze bardzo ładne. Zamówiona pizza smaczna, jednak wołowina w burgerze dość gumowata. Lemoniada bananowa-kiwi przepyszna.

Dziękujemy, Defaultowa

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Godna polecenia restauracja/ pizzeria z bardzo smacznym jedzeniem. Byliśmy 7 osobową rodziną z dziećmi dla każdego coś dobrego się znalazło. Deser beza Pawlowa mega. Polecam

Dziękujemy, robertgA9026JQ
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, 3 rodzaje ciasta do pizzy, smaczne składniki, dobre wykonanie.

Bardzo miła i pomocna obsługa, polecam.

Dziękujemy, hardecki
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Kolacja. Jestem częstym gościem restauracji i nigdy się nie zawiodłam. Każda pozycja z karty od przystawek do deserów jest przepyszna! Obsługa bardzo profesjonalna, zwłaszcza Pani Ania. Polecam gorąco.

Dziękujemy, JuliaM3918
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszna pizza vegetariana oraz na specjalne zamówienie pizza bez sera. Smaczna kawa. Obsługa profesjonalna, przesympatyczna, przyjazna :) Miła atmosfera. Normalny czas oczekiwania na posiłek. Jeśli kiedykolwiek będę w Ciechocinku jest to mój niekwestionowany numer 1 na liście do ponownych odwiedzin. Odwiedziłam to miejsce na podstawie wcześniej czytanych recenzji i nie żałuję.

Dziękujemy, Biedronka3

Pizzeria Neapol Ciechocinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Neapol Ciechocinek? Podziel się wrażeniami!