“Dno”
Restauracja Willa Nowa — recenzja

Restauracja Willa Nowa
Nr 5 wśród 33 Restauracje (Ciechocinek)
Kuchnie: Kawiarnia

Niedziela w Ciechocinku. Poszliśmy na kawę i lody. Przy barze usłyszałem, że zamówienia tylko przy stoliku i czas obsługi ok. godziny (!). Przy barze "miotało się" sześć lub siedem młodych kelnerek. Nigdy więcej - ani kawiarnia ani (prewencyjnie) hotel.

1  Dziękujemy, amator111

Zrecenzowano 9 września 2019

Jedliśmy pyszny obiad dnia - duże dobre porcje za niewielkie pieniądze. W piątek był to dorsz z ziemniakami i surówkami.

Dziękujemy, malgo86
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W czasie krótkiego pobytu w Ciechocinku byliśmy tu kilka razy. Doskonałe, smaczne i pięknie podane dania, sprawna obsluga, dobry wybór win i doskonałe drinki. Polecamy łososia z puree szpinakowym i sałatą (wielki półmisek znakomicie przyprawionej sałaty) kąski polędwiczek z makaronem w cudownym sosie. Ceny nie przesadzone a nawet niższe od spodziewanych..

Dziękujemy, wiezowiec
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Elegancka restauracja ale pozostaje wiele do życzenia. W restauracji dwóch konsumujących gości i my trzy osoby. Zamawiamy dania obiadowe,na które czas oczekiwania jest około 30 min.Więc w oczekiwaniu zamawiamy przekąski- deskę wędlin na którą oczekujemy 25 min. W ślad za przekąskami praktycznie jednocześnie dostajemy dania obiadowe -chłodne. W między czasie do restauracji dotarło więcej osób więc obsługa zaczęła się gubić. Jedzenie smaczne ale szkoda że zimne. Reasumując- praktycznie to tylko jeden ogarnięty kelner.

Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam tę restaurację jako miejsce, które swoim menu odbiega od otaczających ją innych lokali. W karcie można znaleźć bardzo dobre dania, które wykraczają poza standard (polecam sałatkę z grilowanymi krewetkami i owocami).

Dziękujemy, piotrkN4892KO

Restauracja Willa Nowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Willa Nowa? Podziel się wrażeniami!