“Jadłeś sernik z cynamonem?”

Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek
Nr 1 wśród 7 Desery (Ciechocinek)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 1 września 2019

FENOMENALNIE PYSZNY. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia... a to chyba o czymś świadczy :) Kawa mrożona o niepowtarzalnym nigdzie wcześniej smaku. POLECAM

Dziękujemy, 787KaRed

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniałe ciasta. Każdy wybór to strzał w 10tke. Beza kajmakowa - obłędna i słodka. Sernik wiedeński: puszysty i kremowy
Nie miła pani jest, ale głównie obsługuje ekspess do kawy i nie rozmawia z klientami. Dobry manewr! Polecam.

Dziękujemy, Karolina Ł
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Fajne miejsce, kameralne. Olbrzymi wachlarz słodkości, duży wybór lodów. My jedliśmy 3 rodzaje z bezą. Wszystkie pyszne, każdy uważał, że jego najlepsza. Kawka wspaniała, jasminowa herbata również. Polecam.

Dziękujemy, ZajazdpodKlobukiem
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Polecam przepyszne lody. Niestety przy drugim podejściu obsługa zignorowała (pominęła) stojącą w kolejce córkę obsługując kolejną osobę... Chwilę wcześniej ta sama Pani z obsługi przy pełnej kawiarni wykłócała się w sprawie reklamacji starszej Pani co było dosyć przykre dla ucha i oka:( Duży ruch absolutnie nie powinien wpływać na jakość obsługi. Ciekawie, ze smakiem urządzony lokal. Jeśli tylko kiedykolwiek będę w Ciechocinku to odwiedzę go ponownie :)

Dziękujemy, Biedronka3
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Ciasta smaczne i świeże. Przepyszne jagodzianki i niebiański sernik. Jedyny minus - ciasno i problem z brudna toaleta

Dziękujemy, EDYTA Ż

Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek? Podziel się wrażeniami!