“Przepyszne lody”

Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek
Nr 1 wśród 8 Desery (Ciechocinek)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 5 kwietnia 2018

Lody przepyszne a panie nie żałują. Niby cena wysoka (4 złote za „kulkę”), ale dostaje się ilość zbliżoną do 2-3 kulek w innych kawiarniach. Jeżeli się weźmie 3 „kulki” to trzeba się liczyć z tym, że jest to porcja dla olbrzymich łakomczuchów.

Dziękujemy, Radosław I

Zrecenzowano 2 kwietnia 2018

Duży wybór ciast ideserów.Załoga zapracowana.Nie mają czasu na uprzejmości.Podają to co zamówione i następny.Liczy sie szybkość

Dziękujemy, adamina11
Zrecenzowano 10 stycznia 2018

wiele osób polecało mi wcześniej tą kawiarnię. Przykro mi, ale nie dałam się skusić przeterminowanymi "smakami" . Być może, pozytywne oferty były zbyt odległe w czasie? W każdym razie, mimo próby 3 rożnych ciast, które wzięłam na "wynos", według domowników, wszystkie "trąciły starością". Cena astronomiczna- jakość - nie chcę nikogo obrażać,więc do niczego nie porównuję... masakra!!!

Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 8 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa . Ciasta świeżutkie i bardzo smaczne nie można się oprzeć torcikowi bezowemu. Jak kawa to tylko tu :)

Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 30 grudnia 2017

pyszna kawa , duży wybór ciast, .świetna lokalizacja. Bardzo miła obsługa, wszystkim polecam tę kawiarnię

Dziękujemy, Ewa S

Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Wiedenska Ciechocinek? Podziel się wrażeniami!