Ciechocinek

“Agresywny kelner.”

Kawiarnia Bristol Ciechocinek
Nr 6 wśród 7 Desery (Ciechocinek)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 4 września 2019

W czasie spaceru po urokliwym "Parku Zdrojowym" wstąpiliśmy "Bristol". Zajęliśmy stolik w ogródku. Trzy osoby w tym jedna niepełnosprawna. W pewnym momencie podszedł kelner i bez uprzedzenia agresywnie przesunął stolik. Wszystko na nim się zachwiało a lecznicze "kule" oparte o stolik (takie do pomocy przy chodzeniu dla niepełnosprawnych) spadły z impetem na ziemię. Wcześniej nie przesuwaliśmy stolika, ustawiony był w rzędzie przez obsługę lokalu. Na pytanie o co chodzi? Nie było odpowiedzi, chyba, że odpowiedzią było agresywne spojrzenie kelnera. O magicznym słowie "przepraszam", można tylko pomarzyć. Takie "miłe" wspomnienie w owego lokalu :/

Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zawitalismy do kawiarni calkiem przypadkiem. Zjedlismy pyszny obiad w tym czerninę. Miejsce urokliwe, pelne turystow ktorzy zaczynaja tanczyc zanim panowie zagraja. Przemiła obsluga. Wspaniale ze wciąż mamy takie miejsca w Polsce w ktorych mozemy przenieść sie do PRLowskich czasow.

1  Dziękujemy, iwonar467
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Spożywałem obiad w ogródku restauracji Bristol , jednocześnie słuchałem uczestników Festiwalu Piosenki.
Zamówiłem danie dnia ( rosół i schabowy z ziemniakami ) cena 16 złotych.
Oba dania takie sobie , letnie - szybko podane.
Wnętrze gdzie odbywają się fajfy staromodne .

Dziękujemy, andingMalbork
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie bardzo rozumiem negatywne opinie i rozczarowanie dotyczące tego lokalu. Ja wybrałem się tam ze znajomymi ; mimo że to jeszcze nie jest nasz ,,target" wiekowy wiedziony ciekawością czy faktycznie istnieją jeszcze lokale w których czas się zatrzymał. Po wejściu do lokalu cofamy się w czasie o 40 lat. Wystrój i nastrój nie pozostawiają złudzeń w jakich klimatach będziemy się bawić. Lokal pełen ludzi.Przemiły pan organizujący stoliki dwoi się i troi aby znaleźć wolne miejsca. Czary mary, małe przemeblowanie i jest wolny stolik. Da się ? Da się. Miła kelnerka przyjmuje zamówienie i po chwili dostaję sypaną kawę w szklance. Dobrą kawę.Drinki nierozwodnione i w przystępnych cenach. Na parkiecie szaleństwo. Ludzie zaczynają tańczyć zanim zaczną grać. Może kiepskie nagłośnienie, może trochę duszno ale atmosfera jest niezła i widać że takie lokale jeszcze długo będą się cieszyć wielką popularnością. Polecam wszystkim którzy chcą poczuć klimat PRLu.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, tomasza372
Zrecenzowano 3 listopada 2018

Miejsce zaiste swoiste w swoim rodzaju. Nazywane przez kuracjuszy "stodołą". Można tu zawsze potańczyć a i wódeczkę podają zmrożoną. Herbatka w szklaneczkach jak za Gierka co nadaje miejscu szczególnego uroku. W sumie miłe miejsce.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, robert K

Kawiarnia Bristol Ciechocinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Bristol Ciechocinek? Podziel się wrażeniami!