“Ciekawe i smaczne miejsce ”
Restauracja Walkiria — recenzja

Restauracja Walkiria
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Ciechocinek)
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe menu, krem z pieczonego buraka z suszonymi pomidorami mistrzostwo :) opcje dla vegan, polecam falafel.

Dziękujemy, Kar O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Wojciech D, Właściciel, Restauracja WalkiriaOdpowiedź udzielona 20 lutego 2018

Dziękujemy , miło nam za uznanie

Zrecenzowano 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście! Genialne mięso i dodatki oraz bardzo dobry grzaniec.
Niesamowicie sympatyczna obsługa.
Polecam serdecznie ;)

2  Dziękujemy, Ania G
Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, codziennie inny zestaw dań w ofercie obiad za 22 zł., gorąco polecam

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

W ramach wspolpracy miedzy SPA w którym sie zatrzymalismy a Walkiria istnieje system talonow dla gosci. Poszlismy na kolacje do Walkirii ogladajac menu zapowiadalo sie ok. I tu klops....obsluga bardzo mila i to niestety jedyny plus:( ravioli z lososiem i ricotta straszne... losos rozgotowana breja ze zwazonym serem. Sos pomidorowy ratowal danie. Maz zamowil stek- mieso ewidentnie rozmrozone nie dokladnie i smazone na szybko- z wierzchu czarne w srodku mega krwiste.... nie polecamy

Dziękujemy, EDYTA Ż
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie za mała kasę pyszne. Jadłem tu obiady z rodziną przez 7 dni za każdym razem było co innego Obsługa miła pomocna z szefem porozmawiać można o jego pasji czyli motorach zapraszam i do zobaczenia.

1  Dziękujemy, Krzysztof Adam Ł

Restauracja Walkiria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Walkiria? Podziel się wrażeniami!