“Lubimy wracać ”
Restauracja Walkiria — recenzja

Restauracja Walkiria
Nr 7 wśród 27 Restauracje (Ciechocinek)
Zrecenzowano 1 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w mieście! Genialne mięso i dodatki oraz bardzo dobry grzaniec.
Niesamowicie sympatyczna obsługa.
Polecam serdecznie ;)

2  Dziękujemy, Ania G

Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa, codziennie inny zestaw dań w ofercie obiad za 22 zł., gorąco polecam

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

W ramach wspolpracy miedzy SPA w którym sie zatrzymalismy a Walkiria istnieje system talonow dla gosci. Poszlismy na kolacje do Walkirii ogladajac menu zapowiadalo sie ok. I tu klops....obsluga bardzo mila i to niestety jedyny plus:( ravioli z lososiem i ricotta straszne... losos rozgotowana breja ze zwazonym serem. Sos pomidorowy ratowal danie. Maz zamowil stek- mieso ewidentnie rozmrozone nie dokladnie i smazone na szybko- z wierzchu czarne w srodku mega krwiste.... nie polecamy

Dziękujemy, EDYTA Ż
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie za mała kasę pyszne. Jadłem tu obiady z rodziną przez 7 dni za każdym razem było co innego Obsługa miła pomocna z szefem porozmawiać można o jego pasji czyli motorach zapraszam i do zobaczenia.

1  Dziękujemy, Krzysztof Adam Ł
Zrecenzowano 25 października 2017

Cieszę się, że będąc w Ciechocinku trafiłam do tej restauracji:
+ przepyszne jedzenie - pizza na chrupiącym spodzie, pierożki z ciasta filo z ziołami i serami, coś wspaniałego!
+fantastyczna obsługa - Pani, która się nami zajmowała była bardzo miła, pomocna i sprawna. Tylko pogratulować!
+kącik dla dzieci i możliwość zamówienia dla dziecka czegoś spoza karty (tu akurat makaron z masłem).
- jedyny minus - wnętrze; coś mi tu zgrzyta - niby knajpa lekko motocyklowa (nazwa, zdjęcia, mapy, gadżety), ale sine ściany i sztywne krzesła zupełnie do tego nie pasują. Tak jakby właściciel nie mógł się do końca zdecydować na jakim efekcie mu zależy. Do tego wszędzie telewizory z EskąTV - masakra jak dla mnie.
Ale ten minus na pewno nie przeważa nad pysznym jedzeniem i wspaniałą obsługą. Na pewno zawitamy ponownie!

Dziękujemy, Ewa P

Restauracja Walkiria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Walkiria? Podziel się wrażeniami!